Télen is nagy öröm a friss debreceni diploma

Akt.:
Télen is nagy öröm a friss debreceni diploma
© Fotó: Matey István, archív
Debrecen – Folytatódik a téli diplomaosztó ünnepségek sorozata a Debreceni Egyetemen: pénteken a Természettudományi és Technológiai Kar köszön el oklevelet szerző hallgatóitól a díszudvaron. Íme, a végzősök névsora!

Nappali tagozat

Biológia (BSc)

Balogh Rebeka, Bartha Eszter, Benke Ágnes, Csáki Zsuzsanna, Faragó Nóra, Farkas Veronika, Fehér Imre, Gácsi Mónika, Halas-Teichmann Fanni, Haraszty Gergely Zsolt, Hausel Tamás, Horváth Dorottya, Jenei Tamás, Juhász Boglárka, Kocsis Bianka Zsuzsanna, Kovács Kitti Rita, Mosolygó Zsuzsa, Nagy Endre, Nagy Éva, Perger Fruzsina, Prokaj Benjamin, Puskás Zsófia, Szarka Adrienn, Tóth Tamás, Tóth Tünde, Ujvárosi Tímea, Viszokai Vivien

Biomérnök (BSc)

Bacskai Adrienn, Bódi Judit Diána, Buglyó Balázs, Ditrói Eszter, Fauszt Péter Zsombor, Fekete Anna, Fekete Ákos, Filep Anna Fruzsina, Filep Csenge Boróka, Forgács Ildikó Noémi, Gyarmati Eszter, Hadhazi Zsuzsanna, Jurányi Dániel, Kiss Réka, Kiss Tamás, Kósa Mariann, Kovács Nikolett, Kovács Viktória, Kralovánszki Ádám, Mészáros Károly, Mokrán Nina, Molnár Imola Zita, Nádasi Márton, Nemes Lilla Petra, Neumayer Nóra, Novák Ádám, Pap Nikoletta, Rozsos Petra, Sárközy Dániel, Szatmári Enikő, Tamasik Dániel, Zsiros Zita Judit

Fizika (BSc)

Kiss Annamária

Földrajz (BSc)

Balog Fatime, Czinke János, Fűrész Judit, Harangi Éva, Lázár Nikolett, Mészáros Nóra, Papp Bence, Szilágyi Vanda, Torkos Alíz, Vranovics Ádám

Földtudományi (BSc)

Gecsó Mariann, Márta Péter, Mező Zsolt, Nagy Márton, Skita Diána, Varga Viktória Alexandra

Kémia (BSc)

Balogh Bettina Diána, Baranyai Dóra, Drén Tamás, Földvári Anna Csenge, Garai Tamás, Gelenczei-Finta László, Horváth Dávid, Nagy Mária, Oláh Réka Gabriella, Tóth Gréta Kitti

Környezettan (BSc)

Fogarasi Zoltán, Tóth Réka, Kőműves Mariann, Kreszin Krisztina, Pataki Attila, Tóth Gergő, Urszuly Lívia

Matematika (BSc)

Balogh Tibor

Vegyészmérnök (BSc)

Ádám Nikolett, B. Nagy Péter, Balogh Tímea, Barta Krisztián, Barta Tünde, Bartucsek Cynthia, Batai Edit, Csontos Máté, Drengubák Diána, Dürgő Brigitta, Erdei Gábor, Fehér Krisztián, Fehér László, Földvári István, Józsa Veronika, Kaczur Imre, Kallay Balazs, Keller Kítty, Kerek Julianna Edina, Kis Gábor, Kovács Dóra, Kovács Sándor Lajos, Kőrösi Zita, Lévay Krisztina, Lippai Dóra, Marázi Márton, Nagy Dorottya, Nagy Imre Attila, Oláh Petronella, Orosz Krisztina Andrea, Orovecz Viktória, Papp András Imre, Peka Anita, Rácz Cintia, Reho Dóra, Rezes József, Simonyák Szabolcs, Somotóczki József János, Sóvágó Zoltán, Szabó Kitti, Szabolcsi Roland Zsolt, Tamás Dávid, Tóth Emese, Tóth Nóra, Tóth Tamás, Urbán-Pap Tibor, Vajna László, Váradi Eszter, Varga Anita, Varga Petra Regina, Varga Szabolcs, Végh János

Villamosmérnök (BSc)

Antal Zsolt, Balogh István, Budaházi József, Heim Dániel, Kapusi Tibor Péter, Kévés Nándor, Szabó Attila, Szabó Dániel, Szentesi László, Takács Tamás, Tóth Bertalan Béla, Tóth Renáta, Vámos Alex, Vigh Balázs, Zsoldos Ádám

Angol nyelvű képzés, nappali tagozat

Biology (BSc)

Wang Weiye

Chemical engineering (BSc)

Umar Munir Mohammad, Balogun Abolanle Kehinde Rashidat, Ben-Kalio Miebaka Jesse Victor

Electrical Engineering (BSc)

Chen Yizi, Sancar Yunus Emre

Levelező tagozat

Vegyészmérnök (BSc)

Huszár Gyöngyi, Jaskó László, Lizák Alexandra, Nagy Edina, Szabó István, Tschürtzné Szekeres Barbara

Villamosmérnök (BSc)

Alföldi Zoltán István, Cifra Roland József, Czibere Attila, Kalmár Imre Zsolt, Mészáros András, Rózsa Péter, Szabó Péter, Szikszai János, Técsi Sándor, Török Zsolt, Vértesi Lajos Sándor



Sporthírek






hirdetés