Megye I-es eredmények

By kerekes1
Ha érdekli, hogyan alakult a vasárnap rendezett öt meccs eredménye a megyei első osztályban, itt meg tudja tekinteni.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Polgár 2–3 (1–1)

150 néző, vezette: Dobi J. (Muszka Z., Kertész F.).

Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Káplár F. – Konyári S., Havrilla I., Szabó T. (Szemán B.), Gréz B., Jónizs A. (Rácz G.), Nagy I., Szemán T. (Mike I.), Buckó J., Tóth D. (Spisák Zs.), Bodnár T. Edző: Asztalos János.

Polgár: Németh K. – Antal J. (Kurucz G.), Bodnár D., Nagy L., Tamás A. (Szabó K.), Tóth M. (Bene L.), Czimer J. (Bene K.), Nábrádi L. (Csorba T.), Pásztor Cs., Szabó S., Csikós L. (Polonkai L.). Edző: Mészáros László. Gól: Buckó J., Konyári S., illetve Antal J., Csorba T., Polonkai L. Jók: mindenki, illetve Pásztor Cs., Bodnár D. Kiállítás: Káplár F., Ifi: 1–3.

Asztalos János: – A mérkőzés 27. percében bekövetkezett kiállítás megpecsételte a sorsunkat és ezt tetézte még az, hogy a Polgár valójában 12 emberrel volt a pályán. Sajnos azt kell, hogy érezzük, hogy rajtunk kívül álló okok miatt kell elveszítenünk a mérkőzéseinket. Gratulálok a csapatnak a lelkiismeretes hozzáálláshoz.

Mészáros László: – Brutális pályán, brutális ellenféllel mi tettük nehézzé a meccset. Örülünk, hogy ilyen talajon megúsztuk sérülés nélkül a mai mérkőzést. A 3 pont csak hab a tortán. Az ifi csapatunk is elindult a megfelelő úton, gratulálunk nekik.

Derecske–Hajdúnánás 2–1 (2–1)

200 néző, vezette: Tar J. (Kiss J., Kovács R.).

Derecske: Fekvő D. – Bakk I. (Hajdu Cs.), Bíró T., Fekete S., Tóth Sz. (Csuka Zs.), Gyöngyösi N. (Mezei N.), Berán B., Bálint T., Papp R. (Fogarasi I.), Kiss G. (Lénárt Sz.), Csizmadia Cs. Edző: Makleit Tibor.

Hajdúnánás: Imrő L. – Dobos I., Tar A., Bagoly J., Szilágyi Á., Csiszár I. (Bacsi Zs.), Kántor T., Daróczi P., Lukács L., Kolozsi G. (Kondora J.), Horváth Á. Edző: Kondora József. Gól: Csizmadia Cs., Gyöngyösi N., illetve Kántor T. Jók: Fekvő D., Bakk I., Fekete S., Csizmadia Cs., Gyöngyösi N., Tóth Sz., illetve Imrő L, Tar A., Szilágyi Á., Horváth Á., Kántor T., Daróczi P. Kiállítás: Bálint Tivadar. Ifi: 5–3.

Makleit Tibor: – Az első félidő játéka alapján magabiztosabb vezetést kellett volna szereznünk. A második félidőben a kiállítás után feljavult az ellenfél játéka. Ezen a mérkőzésen a győzelem volt a legnagyobb pozitívum.

Kondora József: – Ezen a mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget. Hibáztunk ugyan, de a döntetlen reálisabb eredmény lett volna. Két ember erősen hozzájárult ehhez a vereséghez. Gratulálok a Derecskének.

Nyíradony–Józsa SE 4–1 (3–1)

200 néző, vezette: Kövér T. (Seres L., Gulyás S.).

Nyíradony: Kerezsi T. (Tóth Á.) – Tóth Gy., Szutor Gy., Mercs J., Takács A., Kórász B., Baranyi B., Balogh N. (Domán P.), Pallai A. (Sinka M.), Varga D. (Bíró R.), Kozma Gy. (Lukács L.). Edző: Orosz János.

Józsa: Kriston D. (Belényesi L.), Demján B., Juhász B., Szilágyi I. (Zombor S.), Haszonits Zs., Dobi G. (Szabó M.), Kövér I. (Bernáth K.), Gáll F. (Csarnai L.), Haizer L. (Párducz T.), Szabó S. (Batta Cs.), Kerti L. Edző: Magyar Balázs. Gól: Takács A., Kárász B. (2), Baranyi B., illetve Kerti L. Jók: mindenki, illetve Juhász B. Ifi: 1–1.

Orosz János: – A harmadik percben kapott gól után csapatom mérhetetlen elszántsággal küzdött. Az első félidőben időnként jó játékkal a második félidőben pedig taktikus játékkal megfordította az eredményt. Győzelmünk akár nagyobb arányú is lehetett volna. Gratulálok a fiúknak.

Magyar Balázs: – Csapatom Józsán maradt.

Téglás–Biharkeresztes 5–2 (2–2)

250 néző, vezette: Szűcs L. (Darányi A., Áncsán Gy.).

Téglás: Pálóczi I. (Nagy Cs.) – Kiss J., Szabó I. (Lippai S.), Bánfi J., Molnár L., Gonda Nagy T., Tóth P. (Dudás R.), Karsai S., Danó Zs. (Kecskés L.), Bánfi Zs., Fábián Nagy T. Edző: Szabó Imre.

Biharkeresztes: László G. – Szabó N. (Buka Sz.), Szitkó R., Kocsis T. (Magyar Cs.), Rusznyák A. (Mohácsi S.), Okos T., Trippon Cs., Lakatos J., Lakatos Cs. (Varga Zs.) Erőss A. Edző: Furka Tibor.

Gól: Bánfi J. (2), Tóth P. (2), Fábián Nagy T., illetve Lakatos J., Rusznyák A. Jók: Pálóczi I., Bánfi J., Kiss J., Molnár L., Tóth P., Bánfi Zs., Fábián Nagy T., illetve senki. Ifi: 4–2.

Szabó Imre: – Hullámzó színvonalú mérkőzésen a helyzeteinket jobban kihasználtuk, és megérdemelt győzelmet arattunk.

Furka Tibor: – Megérdemelt hazai győzelem született.

Nagyhegyes–Kaba 0–1 (0–1)

200 néző, vezette: Butt S. (Prezenszky M., Szabó F. Sz.).

Nagyhegyes: Nem tudtuk elérni.

Kaba: Mezei D. – Mátyás Z., Kacsándi N., Szörnyi R., Rácz S., Almási Z. (Biás D.), Szegi Zs. (Szűcs Á.), Csegedi A., Kovács Gy., Bakonyi J., Plókai M. (Miskovics F.). Edző: Plókai Mihály. Gól: Bakonyi J. Jók: , illetve mindenki. Ifi: 4–3.

Pintér István: – Nem tudtuk elérni.

Plókai Mihály: – Először is gratulálok a csapatnak az idei legnagyobb játékhoz. Egy nagyon jó csapatot győztünk le, úgy érzem, hogy a helyzetek alapján teljesen megérdemelten. A csapatom kitartását bizonyítja az a tény, hogy a kezdő csapatomból 6 ember hiányzott. Sok sikert kívánok a Nagyhegyes csapatának.