Tanulmányi versenyt tartottak a Kölcseyben

Debrecen – A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola 21. alkalommal rendezte meg a debreceni általános iskolák szaktárgyi tanulmányi versenyét a Kölcsey Napok keretében, január 26-án.

A versenyen 27 intézmény csaknem 200 tanulója vett részt 7 témakörben és 16 korcsoportban.

A nyertesek névsora

Angol nyelvi verseny 5-6. osztály

1. Bányai Patrik, Málnási Miron

2. Pataky Panna, Zsoldos Milán

3. Kerezsi Mátyás, Ratku Ábel Roland

Angol nyelvi verseny 7-8. osztály

1.Végh Krisztián, Nagy Bence

2.Demeter Zsuzsa, Molnár Dóra

3.Vass Richárd, Szirmai Panna Eszter

Matematika 5. osztály

1. Lukács Imre Márk

2. Kis Noémi

3. Tölcsér Dániel

Matematika 6. osztály

1. Nagy Károly Péter

2. Bodnár Péter

3. Paplik Ákos

Matematika 7. osztály

1. Dobos Gergely

2. Cséti Márk

3. Kiss Mária

Matematika 8. osztály

1. Emri Katalin

2. Hajós Gertrúd

3. Sárvári Balázs

Komplex természettudományi csapatverseny 7-8. osztály

1. Szalontai Andrea, Kocsis Nóra

2. Váradi Róbert, Dobi Nikolett

3. Varró Anikó, Tokár Máté

Informatika 7-8. osztály

1. Lászlófi Pál

2. Veréb Gergely

3. Szabó Balázs

Komplex csapatverseny 2. osztály

1. Orosi Orsolya, Szücs Ábel

2. Rozsondai Panna, Borók Hanga

3. Tóth Hanna, Molnár Bence

Anyanyelvi csapat 3-4. osztály

1. Szentpéteri Eszter, Szabó Annamária, Achim Patrik

2. Szikla Júlia, Kiss Balázs, Rácz Nimród

3. Juhász Emma, Bánfalvi Anna, Cs. Nagy Dominik

Történelem verseny 6-7. osztály

1. Kollár Péter, Kollár Kristóf

2.Jámbor Janka, Pápai Nóra

3.Gerebenics Péter, Szilágyi Dominik

Műveltségi vetélkedő 6-7. osztály

1. Sipos Anna, Menyhárt Ágnes

2. Balassa Kincső Mária, Antal Viktória Anna

3. Szabó Máté, Berki Balázs

Bibliaismereti verseny 3-4. osztály

1. Deli Tímea, Deli Titanilla

2. Katona Kende Gergely, Kiss Benedek Ernő

3. Benyó Tamás, Fekete Zétény

Rajzverseny 3-4. osztály

1. Bozán Zsófi

2. Ötvös Pálma

3. Nádházi Mátyás

Rajzverseny 5-6. osztály

1. Bocskor Fanni

2. Zámbori Kincső

3. Cséti Abigél

Rajzverseny 7-8. osztály

1. Kiss Gréta

2. Torró Laura

3. Maróti Jázmin Lili