Táncos hétvége Debrecenben

Táncos hétvége Debrecenben
Debrecen – Hétvégén a Silver Tánc és Mazsorett Debrecen Angel’s, Tündér és Mazsola csoportjai az Év Tánca Nemzetközi Minősítő Táncversenyen vettek részt sikerrel.

Táncosaik mini, gyermek és junior korcsoportban 1 Év Tánc (tánckategória) különdíjat, 9 Év Táncosa különdíjat, 8 gyémánt, 8 arany és 9 ezüst minősítést érdemeltek ki.

Az eredmények részletesen
Év Tánca 2018. nemzetközi táncverseny, Debrecen

I. versenynap: show mazsorett, gimnasztikus látványtánc, open, hip-hop

Mini korcsoport:

  • Borók Hanga (A maszk): 1.hely, gyémánt minősítés és Év Táncosa különdíj
  • Borók Hanga, Szilágyi Nóra, Varga Laura (Minidívák): 1. hely, gyémánt minősítés, Év Tánca különdíj
  • Kok Lili (Varázsceruza): 1. hely, arany minősítés
  • Kövesházy Fruzsina (Huncutság): 1. hely, arany minősítés

Gyermek korcsoport:

  • Lóránt Fruzsina (Roxanne tangó): 1. hely, gyémánt minősítés, Év Táncosa különdíj; a Varázslatos latin pillanatok című előadásért 1. hely, arany minősítés, továbbá Év Táncosa különdíj a legeredményesebb táncosnak.
  • Boda Bogi (Táncolj velem): 1. hely, gyémánt minősítés
  • Szabó Cintia (Élet a tengeren): 1. hely, arany minősítés, Év Tánca különdíj
  • Mazsola csoport (Mazsola show): 1. hely, arany minősítés
  • Szabó Annabella (Havana): 2. hely, ezüst minősítés
  • Tündér csoport (Lányok álma): 2. hely, ezüst minősítés
  • Balogh Bogi (Utcai tánc mix): 2. hely, ezüst minősítés
  • Tulipán Orsolya (Hölgy vagyok): 2. hely, ezüst minősítés
  • Csuka Orsi (Fekete szem): 2. hely, ezüst minősítés
  • Farkas Fanni (Lásd a fényt): 2. hely, ezüst minősítés

Junior korcsoport:

  • Boda Bianka (A dicsőség tánca): 1. hely, gyémánt minősítés, Év Tánc különdíj
  • Boda Bianka, Lóránt Fruzsina (Ezer bolygó lelkei): 1. hely, gyémánt minősítés, Év Tánca különdíj
  • Boda Bogi, Boda Bianka, Szilágyi Petra (Pimasz sereg): 1. hely, gyémánt minősítés, Év Tánca különdíj
  • Czinege Vivien (Érezd): 1. hely, arany minősítés, szponzori különdíj
  • Hajdú Adrienn, Lóránt Fruzsina (Bohóc a dobozban): 1. hely, arany minősítés
  • Angel’s csoport (James Bond): 1. hely, arany minősítés
  • Hajdú Adri, Lóránt Fruzsi (Kulcsok): 2. hely, ezüst minősítés
  • Hajdú Adrienn (Szabadság): 2. hely, ezüst minősítés
  • Boda Bianka, Szilágyi Petra (Korlátok nélkül): 2. hely, ezüst minősítés

II. nap, tradicionális táncok versenynapja

Silver Tánc csapat eredményei:

  • Angel’s csoport (Fehérvári induló): 1. hely, gyémánt minősítés, továbbá Év Tánca különdíj, Év Tánca legjobb koreográfusi különdíj
  • Tündér csoport (Múltunk emlékei): 2. hely, ezüst minősítés