Szombattól már a megye II-ben is pattog a labda

Szombattól már a megye II-ben is pattog a labda
© Fotó: Derencsényi István
Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye II. két csoportjának tavaszi menetrendjét.

Szertár Sportbolt megye II. Északi csoport tavaszi menetrend

12. forduló

Március 25., szombat 15 óra: Józsa SE–Egyek, Tiszacsege–Ebesi SBKE, DSC–Vámospércs, Hajdúhadház–Létavértes, Görbeháza–Nyíracsád

Március 26., vasárnap 15 óra: Nyírmártonfalva–Nyírábrány

13. forduló

Április 1., szombat 15.30: Létavértes–Tiszacsege, Egyek–Vámospércs, DSC–Hajdúhadház, Ebesi SBKE–Görbeháza

Április 2., vasárnap 15.30: Nyírábrány–Józsa SE, Nyíracsád–Nyírmártonfalva

14. forduló

Április 8., szombat 15.30: Görbeháza–Tiszacsege, Hajdúhadház–Egyek, Jósza SE–Nyíracsád, DSC–Létavértes, Vámospércs–Nyírábrány

Április 9., vasárnap 15.30: Nyírmártonfalva–Ebesi SBKE

15. forduló

Április 15., szombat 16 óra: DSC–Tiszacsege, Ebesi SBKE–Józsa SE, Egyek–Létavértes, Görbeháza–Nyírmártonfalva

Április 16., vasárnap 16 óra: Nyíracsád–Vámospércs, Nyírábrány–Hajdúhadház

16. forduló

Április 22., szombat 16 óra: Vámospércs–Ebesi SBKE, DSC–Egyek, Józsa SE–Görbeháza, Hajdúhadház–Nyíracsád

Április 23., vasárnap 16 óra: Nyírmártonfalva–Tiszacsege, Létavértes–Nyírábrány

17. forduló

Április 29., szombat 16 óra: Tiszacsege–Egyek, Ebesi SBKE–Hajdúhadház, Görbeháza–Vámospércs, DSC–Nyírábrány

Április 30., vasárnap 16 óra: Nyírmártonfalva–Józsa SE, Nyíracsád–Létavértes

18. forduló

Május 6., szombat 16.30: Józsa SE–Tiszacsege, Hajdúhadház–Görbeháza, Vámospércs–Nyírmártonfalva, Egyek–Nyírábrány, DSC–Nyíracsád

Május 7., vasárnap 16.30: Létavértes–Ebesi SBKE

19. forduló

Május 13., szombat 16.30: Józsa SE–Vámospércs, DSC–EBesi SBKE, Tiszacsege–Nyírábrány

Május 14., vasárnap 16.30: Nyíracsád–Egyek, Nyírmártonfalva–Hajdúhadház, Létavértes–Görbeháza

20. forduló

Május 20., szombat 17 óra: Egyek–Ebesi SBKE, Hajdúhadház–Józsa SE, Vámospércs–Tiszacsege, DSC–Görbeháza

Május 21., vasárnap 17 óra: Nyírábrány–Nyíracsád, Létavértes–Nyírmártonfalva

21. forduló

Május 27., szombat 17 óra: Vámospércs–Hajdúhadház, Görbeháza–Egyek, Tiszacsege–Nyíracsád, Ebesi SBKE–Nyírábrány, DSC–Nyírmártonfalva

Május 28., vasárnap 17 óra: Létavértes–Józsa SE

22. forduló

Június 3., szombat 17 óra: Nyíracsád–Ebesi SBKE, Létavértes–Vámospércs, Nyírábrány–Görbeháza, DSC–Józsa SE, Hajdúhadház–Tiszacsege, Egyek–Nyírmártonfalva

Szertár Sportbolt megye II. Déli csoport tavaszi menetrend

12. forduló

Március 25., szombat 15 óra: Földes–Biharkeresztes, Komádi–Püspökladány, Csökmő–Nádudvar, Nagyrábé–Konyár, Debreceni EAC II.–Pocsaj

Március 26., vasárnap 15 óra: Hajdúszovát–Báránd

13. forduló

Április 1., szombat 15.30: Püspökladány–Csökmő, Konyár–Pocsaj, Báránd–Komádi, Debreceni EAC II.–Földes, Nádudvar–Nagyrábé, Biharkeresztes–Hajdúszovát

14. forduló

Április 8., szombat 15.30: Csökmő–Báránd, Nagyrábé–Püspökladány, Biharkeresztes–Debreceni EAC II., Földes–Konyár, Komádi–Hajdúszovát, Pocsaj–Nádudvar

15. forduló

Április 15., szombat 16 óra: Püspökladány–Pocsaj, Konyár–Biharkeresztes, Nádudvar–Földes, Komádi–Csökmő, Báránd–Nagyrábé

Április 16., vasárnap 16 óra: Hajdúszovát–Debreceni EAC II.

16. forduló

Április 22., szombat 16 óra: Pocsaj–Báránd, Földes–Püspökladány, Biharkeresztes–Nádudvar, Debreceni EAC II.–Konyár, Csökmő–Hajdúszovát

Április 23., vasárnap 16 óra: Nagyrábé–Komádi

17. forduló

Április 29., szombat 16 óra: Komádi–Pocsaj, Csökmő–Nagyrábé, Báránd–Földes, Püspökladány–Biharkeresztes, Nádudvar–Debreceni EAC II.

Április 30., vasárnap 16 óra: Hajdúszovát–Konyár

18. forduló

Május 6., szombat 16.30: Biharkeresztes–Báránd, Debreceni EAC II.–Püspökladány, Pocsaj–Csökmő, Konyár–Nádudvar, Földes–Komádi, Nagyrábé–Hajdúszovát

19. forduló

Május 13., szombat 16.30: Báránd–Debreceni EAC II., Nagyrábé–Pocsaj, Csökmő–Földes, Püspökladány–Konyár, Komádi–Biharkeresztes

Május 14., vasárnap 16.30: Hajdúszovát–Nádudvar

20. forduló

Május 20., szombat 17 óra: Nádudvar–Püspökladány, Konyár–Báránd, Debreceni EAC II.–Komádi, Biharkeresztes–Csökmő, Földes–Nagyrábé, Pocsaj–Hajdúszovát

21. forduló

Május 27., szombat 17 óra: Csökmő–Debreceni EAC II., Komádi–Konyár, Báránd–Nádudvar, Nagyrábé–Biharkeresztes, Pocsaj–Földes

Május 28., vasárnap 17 óra: Hajdúszovát–Püspökladány

22. forduló

Június 3., szombat 17 óra: Biharkeresztes–Pocsaj, Debreceni EAC II.–Nagyrábé, Püspökladány–Báránd, Nádudvar–Komádi, Konyár–Csökmő, Földes–Hajdúszovát


Beindul a buli a megye I-ben, nézzük a részletes sorsolást

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye I. idei szezonjának tavaszi menetrendjét.