Szombaton is lesznek ám diplomaosztók, mutatjuk a névsorokat!

Szombaton is lesznek ám diplomaosztók, mutatjuk a névsorokat!
© Illusztráció: Matey István
Debrecen – Újabb pecsétes okmányok százaitól készül megválni szombaton a Debreceni Egyetem, illetve ezúttal a Debreceni Református Hittudományi Egyetem is: folytatódnak a diplomaosztó ünnepségek.

A Debreceni Egyetemen a bölcsész-, illetve az informatikai kar végzettjei örülhetnek a kis könyvecskéknek, a hittudományin eltöltött éveiktől pedig lelkészek, tanítók, kommunikációs és más szakemberek egyaránt elbúcsúznak, szombaton a Nagytemplomban.

A névsorokat – az intézmények tájékoztatása alapján – alább ismertetjük.

Diplomaosztók, június 27., Debreceni Egyetem, Debreceni Református Hittudományi Egyetem

DE Bölcsészettudományi Kar
10 óra, főépület, díszudvar

Alapképzés

Nappali tagozat

Andragógia
Balogh Fruzsina, Barna Henrietta, Biró Andrea, Biró Imola, Bodnár Zsuzsa Piroska, Bogár Nóra, Csirkés Boglárka, Faragó Viktória, Farkas Erna, Farkas Flóra, Kálmándi Réka, Kalmár Kinga Anikó, Karsa Petra, Kenéz Zsanett, Kiss Eszter, Kiss Nóra, Kovács Henrietta Ágnes, Mászlai Olga, Nagy Noémi, Nagy Petra, Németh Anna, Pap Melinda, Pesti Emese, Szekér Szandra, Szűrös Ivett, Torma Lilla, Varga Georgina Emma

Anglisztika
Ádám Renáta, Agbodike Elsie Nnenna, Bácsó Bettina, Balassa Nikolett, Balogh Imre, Balogh Orsolya Márta, Bartha Krisztina, Boros Judit Gabriella, Bökönyszegi Boglárka, Csibi Nikolett, Doby Dzsenifer, Erdélyi Júlia, Fábián Viktória, Fehér Dóra, Grünvald Zsuzsanna, Gulyás Márk, Győrki Petra Éva, Hajdú Orsolya Judit, Házi Enikő, Imre Zsuzsanna, Irlanda Bence Dezső, Juhász Dóra, Kecskés Krisztina, Kelecsényi Klarissza, Kovács Krisztina, Köylü Asli, Kruppa Terézia, Kulcsár Patrícia, Lakatos Ildikó, Lakatos Zsuzsanna, Lingvay Csenger, Mészáros Judit, Nagy Alexandra, Nagy Belián Márk, Nagy István, Nagy Krisztina, Németh Noémi, Olah Andrea, Oláh Lilla, Papp Dóra, Pécsi Noémi, Posta Andrea, Rafate Smaidi Rima, Róth Emese Blanka, Saxinger Ágnes, Simon Balázs, Szabó Csilla Renáta, Szabó Károly, Szabó Kinga, Szalóki Eszter, Szenes Marianna, Szűcs Orsolya, Takács Gyöngyi, Tákos Attila, Tamás Béla, Tóth Dániel, Tóth Réka, Troitsky Nóra, Vajeila Konstantin Szilárd, Vári Edina

Germanisztika-néderlandisztika
Ábri Enikő, Fodor Judit, Gulyás Adrienn, Iványi Szabolcs, Keresztes József, Kiss Fruzsina Zsuzsanna, Kiss Márta, Mester Dániel, Nagy Réka, Radócz Szilvia, Sztancs Dóra, Tóth Zsófia

Germanisztika-német
Antal Gréta Márta, Bodnár Emese, Boldizsár Emőke Ágnes, Dancs Alexandra, Farkas Gyöngyi, Forgó Kitti Andrea, Gál Szilvia, Gere Dániel, Gere Zsanett, Jánószky Anna Erika, Jónás Csaba, Kanál István, Károly Nikoletta, Kerekes Márton, Kurdi Krisztina, Magda Alexandra, Majoros Klaudia, Milicz Csilla, Papp Annamária, Schinko Jessica, Spirnhirn Anette, Szatmári Anna, Tárnok Eszter Lídia, Tóth Zsuzsanna Andrea, Török Viktória, Zöldi Edina Emma

Kommunikáció- és médiatudomány
Ábel Nikolett, Andorkó Alexandra, Anton Sára, Balogh Győző, Baráti Fanni, Bornemisza Ivett, Czirbik Vanda Nóra, Csomós Eszter, Dorogi László, Főczin Brigitta Barbara, Gazsó Kata, Gulyás Martin Zsolt, Győri Levente, Havacs Tímea, Horányi Eszter Éva, Iván Dávid, Metercsik József Dávid, Molnár Tibor Balázs, Nagy Tamás Lajos, Papp Eszter, Péter Fanni Tünde, Pócsik Dóra, Pór Péter, Prezenszki Alex, Rigán Alexandra, Szabó Vivien, Tallódi Emese, Tankó Judit, Tóth Márk István

Magyar
Bodnár Alexandra, Bodnár Noémi, Csabai Nikolett Éva, Deme Felícia Blanka, Ékes Zsófia Lejla, Énekes András Előd, Farkas Fanni, Fazekas Dóra, Ferenczi Kamilla, Hegyesi Bettina, Heller Ákos, Jóna Janka, Kállai Anna, Katona Beatrix, Kis Boglárka, Kovács Márta, Krivi Dóra, Lengyel Viktória, Oláh Evelin, Orosz Elvira, Papp Olívia, Polyák Enikő, Rácz Zsófia, Szücs Angelika, Tóth Andrea, Tóth Mária, Újvári Eszter

Néprajz
Czipfel Dorina, Csontos Anna Fruzsina, Fancsalszki Noémi, Gulyás Attila Antal, Kacsó Csenge Réka, Kész Barna, Kiss Orsolya, Molnár Levente, Purgel Zsuzsa, Völgyesi Zsófia Anna

Pedagógia
Bóné Dalma Livia, Fehér Károly János, Ferenczik Fanni Dóra, Kiss Adrienn, Kontrás Nikoletta, Nagy Csilla, Szendi Annamária, Szűcs Bettina, Takács Judit

Politológia
Csorján Bence, Haraszti Fanni, Izsó Noémi, Kiss Adorján, Kovács Ádám Imre, Stefanik András, Szlávik Edina

Romanisztika-francia
Bodnár Csilla, dr. Bényei Péterné, Karádi Nóra Lilla, Kulcsár Klaudia, Mátravölgyi Klára, Németh Réka, Szpin Brigitta

Romanisztika-olasz
Biró Anita, Fodor Áron Szabolcs, Harasztosi Kriszta, Oláh Gréta, Pintér Viktória Enikő

Szabad bölcsészet
Angyal Noémi, Barna Boglárka, Bihari Anikó, Bozsik Nóra, Fésűs-Farkas Evelin, Hadi Nikolett, Kovács Ildikó Erzsébet, Magyar Fruzsina, Nagy Eszter, Papp Anita, Simon Zsolt, Tóth Flóra Mária, Ujj Alexandra, Váncsa Krisztina, Varga Lilla

Szlavisztika-orosz
Fónai Lilla Anna, Harcza-Hancza Ágnes, Hrubóczki Balázs, Huzdik Helga, Jakab Fanni, Jobbik Lilla, Katona Orsolya Andrea, Kovács Lili Krisztina, Kövesházi Anna, Szilágyi Edit, Tamás Alex, Virosztek Csenge Sára

Szociális munka
Giricz Mónika, Korcsog Szabina, Szilasi Zsanett

Szociológia
Félegyházi Adrienn Dóra, Gégény János, Halászi Gabriella, Helmeczi Attila, Kácsándi Ferenc, Magyar Zoltán, Maszlag Fanni, Nagy Henrietta, Pallai Anita, Szatmári Anita, Szép Csaba, Szöllősi Lajos

Levelező tagozat

Anglisztika
Biró Henrietta, Jámbor László Miklós, Markovits Gabriella, Simon Melinda, Szántó József Zoltán

Kommunikáció- és médiatudomány
Dobos Írisz Ilona, Kovács János, Magyar Bernadett, Nagy Henrietta, Simonka Beatrix, Szilágyi Fanni, Virág Petra Boglárka

Politológia
Szekeres Máté Antal

DE Bölcsészettudományi Kar
13 óra, főépület, díszudvar

Alapképzés

Nappali tagozat

Pszichológia
Bacskaiová Boglárka, Balogh Cintia, Barna Kitti Lívia, Barócsi Benjámin, Batári Zsófia, Bereczki Judit, Botás Eszter, Dávid Balázs, Dónát Ildikó, Dufla Ferenc István, Farkas Edina, Ficzeréné Visontai Ágnes, Gajdos Panna, Gerhát Réka, Gondola Nóra, Gönczi Péter, Hagymási Brigitta Judit, Hajzer Gábor Imre, Hankóczi Gitta, Hausberger János, Kertész Tamara, Kiss Zsófia, Kocsis Boglárka, Krisztián Zita Fanni, Liker Adrienn, Mata Zsuzsanna, Morva Dorottya, Muha Bettina, Nagy Gitta, Nagy Zsófia, Nedró Zsuzsanna, Nyolczas Zsuzsa, Ojo Nóra, Orbán Annamária, Ország Rebeka, Őrsi Dávid, Palcsik Petra, Petrovics Éva, Rinyu Zsuzsanna, Sándor Alexandra, Szécsi Dóra, Szele Anna Szabina, Szuromi Zsófia, Szűcs Krisztina Dóra, Toldi Tilla, Tóth Kálmán Péter, Tóth Kitti, Tóth Kitti, Varga Eszter, Varga Réka, Varró Anett, Vásárhelyi Dorottya, Vasvári Fanni, Vaszily Anita, Végh Bianka Petra, Verdes Lilla, Verebélyi Boglárka, Virág Diána, Virág Vendelina

Történelem
Aradi Ágnes, Bán Gergely Károly, Batári Gergő, Batári Gréta, Bede István Tamás, Berecz Ágnes, Bui Roland, Czirbik Dávid Róbert, Czirják Ádám, Cseh Viktor István, Dávid Attila Dániel, Fedor Zsófia, Fekete Márk, Hordós Miklós, Kati Balázs, Kerekes Tamás, Kósa Györgyi, Krupa Nikolett, Muhari Beatrix Kitti, Pap Miklós, Pató Nóra, Simon Gabriella, Szakács János, Szanyi Norbert, Szászi Boglárka, Szücs Gábor, Tóth András, Végh Loretta Vivien

Levelező tagozat

Pszichológia
Cseke Eszter, Csobolya Krisztina, Derczó Rita Ágnes, dr. Abonyi Adrienn, dr. Barán-Kalász László, dr. Raffay Zsolt, dr. Zilahiné Karsai Xénia, Dusinszki Judit, Gebei Bálint, Gönczi Nóra, Győri Noémi, Havasiné Miszlang Zsófia, Iscsenkó Natália, Juhászné Varga Eszter, Kis Virág, Kiss Katalin, Kovács Helga, Kovács Robertina Tünde, Marcsinák Róbert, Nagy Zita Éva, Orosz Anna Linda, Pap Henrietta, Paszternák Ténia Mária, Poórné Kulcsár Anikó, Ráczné Miskolczi Erzsébet, Szabó Erika, Szabó Pálma Tímea, Szabó Szilvia, Szőke Kinga Réka, Török Edit, Varga Rita Lenke, Vinczéné Antal Beáta

Történelem
Rejtő András, Tűzkő Péter

Mesterképzés

Nappali tagozat

Amerikanisztika
Bánfalvi Áron, Csengeri Zsolt Lajos

Andragógia
Bánhegyi Dóra, Barta Fruzsina, Biró Edit Erzsébet, Bíró Tamás László, Erdei Éva, Izer Boglárka Noémi, Jász Anita, Lelt Dániel, Ozga Linda, Pusztai Ágnes, Szabó Mária, Szücs Szabina, Valánszki Enikő

Anglisztika
Doroghy Evelyn, Kovacs Evelyn, Pápai Melinda, Pinczés Mariann, Seprenyi Viktória, Signorelli Gabriella, Szilágyi Bella Brigitta, Tardi Éva, Tóth Edit, Tóth Enikő

Esztétika
Futó Réka, Oldal Katalin, Puhl Antal

Filozófia
Fejes Péter, Gődény Jonatán

Finnugrisztika
Ládi Zsuzsa

Fordító és tolmács
Ágoston Fanni Judit, Bagdi Dávid István, Csernoch Júlia, Gellér Zsuzsanna, Kocsis Boglárka, Kovács Andrea, Németh Zsófia, Papp Mária, Piskóti Róbert, Szilágyi Anita Zsanett, Takács Boróka Lilla, Tálas Adrienn, Toma Annamária, Tóth Blanka, Varga Pálma

Hungarológia
Molnár Dániel

Kommunikáció- és médiatudomány
Babos-Gellai Anita, Bényei Andrea, Dobó Edit, Galgóczi Ágnes, Horváth Katalin Matilda, Kiss Dóra, Kovács Dorottya, Lovas Levente Péter, Lucski Zsófia, Nagy Szilvia, Ráb Julieta, Sebők Judit, Tóth Máté, Ulman Péter, Vass Kitti

Magyar nyelv és irodalom
Cservenyák Klaudia, Farkas Evelin, Gellért Rita, Ivancsó Mária, Tóth Alexandra

Néprajz
Magdus Andrea, Nyúzó Alexandra, Papp Krisztina

Neveléstudományi
Amriskó Kitti Katalin, Hajdu Virág, Kovács Katalin

Pszichológia
Babinszki Emese, Csáki Dorottya, Csurkó Éva, Erdei Panni, Fekete Edit, Gnandt Márk, Jánosi Annamária, Kanyó Tamás, Kovács Karolina Eszter, Kovács Rita, Nagy-Kepics Kinga, Péter Eszter Kitti, Szekér Barbara, Szőke Ágnes, Tóth Nóra, Zelenyák Alexandra, Zoltai Alexandra, Zsila Ágnes

Szlavisztika-orosz
Bagoly Enikő, Erdei Viktória, Földháti Nóra, Varga Krisztina Juljevna

Szociálpolitika
Balogh Bettina, Batári Dóra, Bencze Ádám, Kövér Bianka, Lipcsei László Péter, Markos Valéria

Történelem
Kiss Andrea, Nyúl Krisztián, Radnóthy Fruzsina, Schmidt Katalin Boglárka

Tanári
Kun Anikó, Nagy Márta, Tóth Eszter, Tömöri Barbara, Winke Vivien

Mesterképzés

Levelező tagozat

Neveléstudomány
Aranyi Fruzsina, Csopák Éva

Pszichológia
Berkéné dr. Sajti Ilona, Deutsch Szilvia Zita, Gergely Éva, Freili Éva, Gyarmathi Andrea, Nyiri Balázs, Őszi Viktória Orsolya, Schneider Hajnalka, Szilágyi György

Szociálpolitika
Dr. Szabados György Norbert, Herfert Krisztina Klára, Horváth Anita, Orbán Szabolcs Gergely

Tanári
Árva Monika Andrea, Balogh-Szikora Ildikó Niki, Csontosné Ozsváth Éva, D. Szabó Miklós Tibor, Demjénné Balázsi Nikoletta, Felső Andrea, Gedei Anikó, Horváth Marianna, Kelemen Judit Krisztina, Kiss Andorné Kondás Mária, Kovácsné Vass-Nógrádi Anna, Kulcsár Hajnalka, Leányváriné Papp Krisztina, Marcsekné Turcsán Krisztina Anikó, Nagy Gabriella, Nagyné Fark Tímea Gabriella, Ombódi András, Pásztorné Kurucz Márta, Pinténé Tóth Anikó, Répássi Andrea, Sápiné Teleki Mária, Somlyainé Cseh Margit Gabriella, Tóth Katalin Magdolna, Tömöri Mihályné, Tőzsérné Papp Gabriella, Vámosi Zsuzsa, Varga Szabolcs, Völgyi Hilda

Egyetemi képzés

Nappali tagozat

Szociálpolitika
Magyar Béla

Levelező tagozat

Pszichológia
Pekárné Molcsán Tünde

Főiskolai képzés

Levelező tagozat

Általános szociális munkás
Mezei József Roland

Felsőoktatási szakképzés

Nappali tagozat

Kommunikáció és média
Balatoni Kitti, Erdei-Nagy Anna, Halmai Balázs, Hoppál Nóra, Kiss Anikó, Kormos Fanni, Moroz-Seregi Dóra, Polgárné Kathi Andrea Edit, Posta László, Seprenyi Máté, Szabó Kitti, Szűcs Ádám Szilárd, Tóth Zsuzsanna, Varga Zsuzsanna, Vértesi Henrietta, Vértesi Vivien, Zele Kitti Zsuzsa

Szociális és ifjúsági munka
Boczák Beáta, Mató Ferenc, Orgonás Veronika, Soltész Dorina, Szabó Ágnes, Tőkés Ibolya, Zsiros Renáta

Szakirányú továbbképzés

Nappali tagozat

Angol–magyar bölcsészettudományi szakfordító
Barkó Mária, Csáki Dorottya, Dallos Andrea, Gnandt Márk, Nádas Beáta, Tóth Nóra

Levelező tagozat

Európa-tanulmányok
Szűcs Gabriella

Mentálhigiéné
Buri Tímea, Gálová Zsóka, Gecse Pálma, Gergely Éva, Hodos Bálintné, Kerek Anikó, Kovács Adrienn, Kovács-Varga Éva, Lászlóné Gergely Ildikó, Mészáros Ágnes, Recskiné Varga Mónika, Temesi Róbertné, Urbán Szilvia, Vásári Éva, Világi Emília Klára

Német nyelvi referens és fordító
Szabó Kitti

Pedagógus szakvizsga
Áchimné Domokos Anikó, Albert Andrea, Balázs Judit, Barabás Miklósné, Batári Ferencné, Berettyán Sándorné, Buglyó Mária, Csatári László Sándor, Cseke Matild, Csekéné Molnár Erika, Csonka Éva, Csüllög Irén, Dobi Juliánna, dr. Biri Sándorné Gajdos Erzsébet, dr. Buczkóné Rangoni Claudia, dr. Fórizs Éva, dr. Kissné Veréb Erna Katalin, dr. Nagy Zoltán Dénes, Forgácsné Gorzsás Erzsébet, Fórizs Annamária, Gacsályiné Verécze Hajnalka, Gáll Irén Andrea, Geréné Kristóf Katalin, Gyarmati-Ruszka Andrea, Hadobásné Karancsi Annamária, Harsányiné Szécsi Ibolya Gizella, Hutás Henrietta, Ilauszky Gyöngyi Katalin, Jakab József, Jánossi Andrea, Juhászné Túróczi Anikó, Káplárné Bacskai Mariann, Karczubné Balogh Beatrix, Kerekes Rita, Kertiné Ternován Erzsébet, Kovács Krisztina, Kovácsné Futó Dorina, Kuk Eleonóra, Kunkli Erzsébet, Kurpé Ildikó, Ladó Anett, Lázárné Riklik Melinda, Majoros Lívia, Makóné Oláh Erzsébet, Nagyné Leposa GyöngyikeBencze Rita, Polgárné Vass Rita, Radicsné Áy Emese, Sándorné Szakácsi Ildikó Zsuzsanna, Serbánné Dzsula Márta Júlia, Szabó Erzsébet, Szabó Éva, Szabóné Bóta Henrietta, Szecskóné Jobb Tünde, Tagai Andrea, Tománé Kiss Ilona Mária, Tóth Judit, Tóthné Jeney Gabriella, Tóthné Tarcali Marianna, Udvarhelyi Csilla, Varga Tímea, Vasné Katona Adrienne, Zolnai Krisztina

DE Informatikai Kar
16 óra, főépület, díszudvar

nappali tagozat

Mesterképzésen végzős hallgatók

computer science MSc
Besimi Nuhi

gazdaságinformatikus MSc
Aranyosi Péter, Bende Nóra, Bokor Györk, Buzás Dóra, Lakatos Ádám Sándor, Ludász Barbara

informatikus könyvtáros MA
Farkas Nikoletta, Nagy Gergő Máté, Nagy Sándor, Sóvágó Adrienn Tünde, Ströbik László, Székely Róbert

mérnökinformatikus MSc
Rima Béla, Szitha Kristóf

programtervező informatikus MSc
Fehérvári Zsolt, Gaál Gedeon, Juhász Balázs, Király Márk, Kocsis Máté, Koncz Tamás, Nagy Dávid, Reményi Szabolcs, Soltész Tamás, Soós Béla, Szedlják Nikoletta, Szilágyi Ádám, Trestyánszky Máté József

Alapképzésen végzős hallgatók

computer science BSc
Ali Saifullahi Mahmud, Angic Batuhan, Enler Emirhan, Kocak Volkan, Obewhere Ovie Duke, Oluwole Rotimi John, Ufomaduh Steinerroggers Chukwudiebere

computer science engineering BSc
Young-Harry Charles Mpakaboari

gazdaságinformatikus BSc
Ádám Gabriella, Ákos Flóra, Barta Dániel, Beláz Bettina, Bodnár Dániel, Bugyi Melinda, Czernyinyák Gergő, Czimmerman Tünde, Csobán András, Danyi Imre, Fekete Dóra Renáta, Földi Zsuzsanna, Fucskó Dávid Zsolt, Gáti János Róbert, Golecz Ádám, Holhós Attila, Hudák Réka, Humenyik Stella, Ignáth Enikő, Jenei András, Kálmán Zsanett, Kovács Krisztián, Lippai Orsolya, Macsi Melinda, Makó Krisztián, Mátyás Anita, Méhész Ádám, Orosz Ágnes, Páll Róbert, Papp Ingrid Magdolna, Rubóczki Máté, Simon Béla-Csaba, Szeles Dániel, Szoboszlai Soma, Teremi Tibor, Tircsi Hajnalka, Tokai Cintia, Tóth Tamás, Veres Barnabás, Zagyva Anett Ibolya, Zeller Richárd

informatikus könyvtáros BA
Balázsi Dorina, Braun Krisztina, Gazdag Gergő, Gyurika Arnold, Kis Andrea, Kiss Erika, Kiss Zoltán, Molnár Ádám, Monoki Orsolya, Nagy Sándor Ádám, Puki István, Sági Kitti, Sebők Zsuzsanna, Szabó Anett, Szincsák István, Szűcs Nikolett, Téglási Attila, Tóth Ágnes

mérnökinformatikus BSc
Bárdos Dávid, Biró Roland, Bor Róbert, Bődi Balázs, Butyka Szabolcs, Ecsedi László, Fábián Ákos, Farkas Tamás, Forgács Róbert, Hajdú Gábor, Herceg Péter, Illyés Béla, Kovács István, Leleszi Gábor, Mamenyák András, Mátyus Gergő, Mezei Gábor, Miskolczy Péter, Molnár István, Munkácsi Zoltán, Oláh Zsolt János, Poór Csaba, R. Benedek László, Remenyik Bence, Sebők Tibor, Simon István, Szák-Kocsis Gábor

programtervező informatikus BSc
Bak István, Balogh István, Bányai Norbert, Bari Sándor, Barta Ferenc, Bartha Lóránt, Boros Norbert, Boruzs Tibor, Böröczi Erika, Czuczor Gergő, Csoba István, Gyákon Jácint, Hepp Olivér, Jung Krisztián, Karsai István, Király Alex, Kiss Antal, Kiss Sándor Ádám, Kosztur Zoltán, Márton Roland, Ölveti József, Puha Tamás, Rácz Roland, Salagvárdi Tibor, Smajda Máté, Somodi Krisztián, Stéfán Norbert, Sziráki Szabolcs, Tarr Bence, Török Tibor

angol–magyar informatikai szakfordító
Tóth Annamária

programtervező matematikus
Zelei Attila

levelező tagozat

alapképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus BSc
Bíró Csaba, Fáber Emese, Kató Márk, Szücs Gábor

informatikus könyvtáros BA
Déri-Dankó Rita Iringó, Fábián Anita, Madarasi Zoltánné

mérnökinformatikus BSc
Sándor Zoltán, Szabó Tamás, Török Imre

programtervező informatikus BSc
Hamza Sándor, Petrovics Zoltán

informatikatanári szakvizsga
Bíró Attila

programozó matematikus
Sós Viktor

 

Debreceni Református Hittudományi Egyetem
10 óra, Nagytemplom; végzett hallgatók

Hitéleti szakok

Teológia szak lelkész szakirány
Dancs Imre, Fazakas Márk, Gonda Viktor, Kádas Richárd László, Kala Noémi Katalin, Keszegh-Seres Patrícia, Kovács Ilona, Lovász Márton, Lucski Márta, Lukács Beáta, Máté Csaba Sándor, Miklós László, Molnár Máté, Sütő Dóra, Szikszai Erzsébet, Szilágyi János, Vida Máté, Viltskó Ádám, Zsoldos Eszter

Teológia szak
Cip Szergej

Hittanár–nevelő MA szak
Farkas Gyöngyi, László Hedvig, Szabó Margit

Hittanár–nevelő MA szak – levelező tagozat
Bodóné Tóth Katalin, Drabik Rózsa, Fórián László, Hadházi Andrea, Király Katalin, Szűcs M. Sándor

Pasztorális tanácsadás és szervezetfejlesztés MA szak – levelező tagozat
Nagyné Nyiri Anna, Németi Edina, Turai Tibor

Katekéta–lelkipásztori munkatárs BA szak
Csipes Réka, Mocok Beatrix, Péter-Szarka Boglárka, Seres Péter, Simon-Kardos Kitti, Sztárosztenkó Gabriella, Szurgent Mihály

Nem hitéleti szakok

Tanító szak
Andrási Csilla, Bálega Balázs, Bana Krisztina, Barna Ágnes, Béke Nikolett, Berta Judit, Berzétei Odett, Brázda Fruzsina Szilvia, Deák Viktor, Ékes Ádám, Erdős-Tóth Fruzsina, Farkas Kitti, Fazekas Nikolett, Fekete Fanni, Góz Alexandra, Halász Lívia, István Bettina, Jakab Attila, Kalóz Szabina, Kicska Tímea Irma, Kissné Cseke Valéria, Kozma Krisztina, Ladányi Attila, Lelesz Olívia Patrícia, Lévai Tamara, Lévai Zsófia, Lubicki Nóra, Mányik Andrea Szilvia, Mile Mónika, Molnár Boglárka, Nagy Attila, Nagy Edit, Papp Bettina, Pásztor Vivien Anna, Péntek Helga, Sajtos Anna, Sajtós Brigitta, Semlyényi Bence, Semlyényi László, Simon Tímea, Szabó Andrea, Szabó Ferenc Szilárd, Szabó Réka, Szalai Zsanett, Szegvári Katalin, Szilágyi Veronika, Szűcs Anita, Tatár Gábor, Tomori Éva, Tóth Krisztina Tünde, Vadászi Tamás, Vajda Kitti, Vargáné Kalapos Adrienn Bíborka, Veres Panna Ágota, Zsipi Ivett

Tanító szak – levelező tagozat
Czető Viktória, Dávid-Bojti Éva, Hajdu Erika Angéla, Ivancsó Sándorné, Kovács Eszter Sára, Nagy Zoltán, Tóth Zsanett

Tanító szak – esti tagozat
Horváthné Kása Beáta

Informatikus könyvtáros szak
Doma Mária, Majoros Alex József, Nagy Tamás, Szabó Péter Márk, Szathmári Fruzsina, Tóth Bence, Vatai Réka Veronika

Kommunikáció és médiatudomány szak
Ásztai Lili, Barabási István, Csermely Gábor, Csörgő Zsófia, Deli Bernadett Petra, Faragó Dávid, Gyönyörű Tamara, Holb Anna, Honti Orsolya, Juhász Andrea Gréta, Jurcsák Tamás László, Nagy Ádám, Rémiás Gergő Zsolt, Scheirer Kristóf Péter, Siteri Gergő, Szilágyi Ákos, Szürti Nóra, Takács Zsolt, Varga Dóra, Varga Eszter Zsuzsanna, Varga Nikolett, Völgyesi Péter

Kommunikáció és médiatudomány szak – levelező tagozat
Tar Anita

Felsőoktatási szakképzés

Szociális és ifjúsági munka – ifjúságsegítő szakirány
Ábrányi Miklós, Anton Rebeka, Barcag Bettina, Erőss Laura Cecília, Eszenyi Enikő, Fabu Dóra, Fényi Kitti, Kacsó Beáta Kinga, Kovács Henrietta, Papp Bernadett, Patka Alexandra, Selmeci Rita, Szabados Tünde, Tamás Réka

Felsőfokú szakképzés

Intézményi kommunikátor szak
Benes Ádám, Biró Brigitta, Gidai Dávid, Kovács Péter, Krucsó Anikó, Nagy Dóra, Seres Dóra, Tamás Réka

Sportkommunikátor szak
Czidor Gábor, Kenéz Henrietta, Purguly Edgár

Sajtótechnikus szak
Gorzsás Anita, Kelemen Nóra Judit, Kovács Tímea, Seres Dóra, Sztraka Alíz

A Felnőttképzési központ végzős hallgatói

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Bollók Nikolett, Buzás Barbara, Deli Gyuláné, Erdeiné Kónya Anita, Fási Ágnes, Gécziné Bankus Zsuzsanna, Harangozó Éva Anett, Királyné Hajdú Edina Mária, Klapkáné Mercz Zsuzsanna, Mátyásföldiné Kaló H. Marianna, Molnár Gabriella, Molnár Judit, Nemes Krisztina, Oláh Andrea Gabriella, Rácz Klára, Radácsiné Baráth Angéla, Rémiásné Rohály Andrea Erzsébet, Schlosser Sándor, Sziklai Szilvia Judit, Törökné Tóth Erzsébet, Varga Miklósné

Drámapedagógia területen pedagógus-szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzési szak
Bezzeghné Szopkó Ildikó, Csákiné Győri Beáta Éva, Farkasné Nagy Mária, Kárándiné Gurbán Edit, Kovácsné Kertész Csilla, Licska Józsefné Varga Katalin, Mike Andrea, Pappné Győri Tünde Emese, Reményi Katalin Anett, Richvalszky Anna Zsuzsanna, Szentpéteriné Hajagos Réka Mária, Tormáné Szabó Ilona, Tóth Barnabás

Család- és gyermekvédelem szakos pedagógus szakirányú továbbképzési szak
Engszler Attila, Fülesdi Tamás, Hajdu Dénes Balázs, Juhász Irma, Pecséri Gábor, Sarkadi László Lajos, Seregy Stella, Szécsi Bálint

Forrás: Debreceni Egyetem, Debreceni Református Hittudományi Egyetem







hirdetés