Szertár Sportbolt megye I.

Labdarúgás – Nézze meg milyen eredmények születtek a Megye I.-es bajnokság vasárnapi mérkőzésein!

Biharkeresztes–Polgár 2–2 (0–1)

200 néző, vezette: Szabó J. (Hajdú I., Pető S.).

Biharkeresztes: László G. – Szitkó R., Trippon Cs., Erőss A. (Rusznyák A.), Trippon P., Molnár J., Magyar Cs., Mohácsi S., Kocsis T., Okos T. (Lovas G.), Lakatos Cs. Edző: Furka Tibor.

Polgár: Németh K. – Szabó K., Tamás A., Bodnár D., Polonkai L. (Antal J.), Csikós L., Bene L. (Csorba T.), Lakatos L. (Kovács Sz.), Gál J., Pásztor Cs., Dobó V. Edző: Mészáros László. Gól: Szitkó R., Lakatos Cs., illetve Bodnár D., Polonkai L. Jók: Lakatos Cs., Szitkó R., Molnár J., illetve mindenki. Kiállítás: Szabó K. Ifi: 2–7.

Furka Tibor: – Kicsit bosszús vagyok, mert két kapura rúgással Polgár elvitt 2 pontot.

Mészáros László: – Nagy utazás, nagy gólok, értékes 1 pont emberhátrányban. Ha ilyen határozottak lennénk hazai pályán, több pontunk lehetne. Az összes utánpótlás csapatunk győzelméhez gratulálunk, különösen az ifjúsági együttesnek, akik remélem vezetői pozíciójukat végig megtartják.

Berettyóújfalu–Sárrétudvari 1–2 (1–1)

150 néző, vezette: Darányi A. (Seres L., Katona D. Z.).

Berettyóújfalu: Szabó A. – Lovász D., Nagy Z., Hajdú M., Ékes G., Balogh T., Szabó P., Jancsó A., Nagy R. (Kiss R.), Vigh A., Sándor Sz. Edző: Vékony Sándor.

Sárrétudvari: Katona N. – Erős L., Nagy T., Földesi N., Balogh R., Mező A., Füleki B., Erős L., Dávid T. (Katona I.), Szabó G. (Gulyás Gy.), Fegyverneki M. Edző: Gulyás Gyula. Gól: Jancsó A., illetve Erős L., Balogh R. Jók: mindenki, illetve mindenki, Katona N. a mezőny legjobbja. Kiállítás: Lovász D., Szabó A. Ifi: 0–0.

Vékony Sándor: – Jó iramú, izgalmas mérkőzést játszottunk az éllovassal. Azt gondolom nem érdemeltünk vereséget, a mérkőzésen igazából nekünk voltak ziccereink. Sajnálatos, hogy volt három olyan személy a pályán, akik ítéleteikkel próbára tették a játékosok, nézők idegeit. A kiállításokkal pedig Darányi sporttárs talán a mérkőzés végkimenetelét is befolyásolta.

Gulyás Gyula: – A mai napon egy nagyon értékes és fontos 3 pontot szereztünk, egy jól játszó Berettyóújfalu ellen. A döntetlen reálisabb eredmény lett volna. A két kiállítás győzelemhez segített minket, de így is nagyon örülünk. Győzelmünket Teklának és Zsunak ajánljuk, nagyon sok boldog születésnapot kívánunk a nagyszerű Toncsinak. Köszönjük a szurkolóink buzdítását.

Hajdúsámson–Józsa SE 4–1 (3–0)

50 néző, vezette: Kiss J. (Dobi J., Mészáros P.).

Hajdúsámson: Katona G. – Csík S., Munkácsi J., Isaszegi Gy., Halász Z., Gajdos T. (Olajos G.), Bartha Z., Rása G., Szabó B. (Tömöri L.), Czibere B., Dorogi Gy. Edző: Szegedi Szabolcs.

Józsa SE: Kriston D. – Szilágyi I., Batta Cs. (Demján B.), Juhász B., Szabó Cs., Kövér I., Szabó G., Gáll F., Hajzer L. (Szabó M.), Kerti L., Haszonits Zs. (Zombor S.). Edző: Szabó László. Gól: Szabó B. (2), Dorogi Gy., Czibere B., illetve Kövér I. Jók: Bartha Z., Dorogi J., Rása G., illetve Szabó G. Ifi: 1–2.

Szegedi Szabolcs: – Az első félidőben magabiztos 3-0-s előnyre tettünk szert. A második félidőre kicsit kapkodó lett a játékunk, de így is rengeteg ziccert tudtunk kialakítani, amiből csak egyet tudtunk berúgni. További sok sikert Józsának.

Szabó László: – Két ellentétes félidőt játszott a csapat. Az első félidőben egy jó Hajdúsámsonnak adtunk 45 perc előnyt, amit a második félidőben nem tudtunk behozni.

Tiszacsege–Ebesi KKSE 1–5 (1–3)

50 néző, vezette: Áncsán Gy. (Kóti L., Rózsa K.).

Tiszacsege: Csobán I. – Vincze S., Vaszilkó A., Burkó Z. (Burkó T.), Vig V., Ungvári G. (Tóth P.), Bodnár I., Vincze Cs., Kovács I., Nagy K., Virág B. Edző: Tóth Péter.

Ebesi KKSE: Fekete R. (Tömöri G.) – Bernáth G., Kocsis M. (Milbik K.), Szabó G., Leiter B. (Galgóczi T.), Papp Z. (Kovács P.), Horváth R. (Bisi L.), Kanál R., Mészáros T., Szilágyi Z., Babotán J. (Szatmári Cs.). Edző: Szabó Béla. Gól: Nagy K., illetve Babotán J. (2), Papp Z., Kanál R., Mészáros T. Jók: senki, illetve Szabó G., Babotán J., Szilágyi Z., Mészáros T. Ifi: 1–1.

Tóth Péter: – Megköszönöm mindenkinek, aki eljött a mai mérkőzésre. Akik nem jöttek el, remélem azok is jól érezték magukat. Bízom benne, hogy a jövőben még ennyien is sikeresek leszünk. Egyéni hibákból kapott góljaink nem tükrözik a két csapat közötti különbséget. További sok sikert az Ebesnek.

Szabó Béla: – Nagyon akartuk a győzelmet, ez sikerült is. Játékunkban még sok a hiba, de úgy érzem a hozzáállás az jó és lassan összeáll a csapatom. Minden játékosomat megillet a dicséret.

Püspökladány–Nagyhegyes 2–1 (2–0)

100 néző, vezette: Tóth Sz. (Pap E., Péter A.).

Püspökladány: Eszenyi V. – Szász L., Varga J. (Varga L.), Petrovics G., Máté I., Rövid A., Erdős M., Szabó P., Kiss S., Szabó Zs. (Boruzs N.), Horváth I. (Czibi Zs.). Edző: Karacs Zoltán.

Nagyhegyes: Buglyó I. – Csige I., Nagy S., Szarvas T., Kállai D. (Kunkli F.), Butor Cs., Tóth J., Tóth M. (Szarvas T.), Tóth J., Kerékgyártó T. (Borza G.), Némethy P. Edző: Pintér István. Gól: Rövid A., Szász L., illetve Tóth J. Jók: mindenki, illetve Butor Cs. Ifi: 7–0.

Karacs Zoltán: – Nagyszerű, küzdelmes mérkőzésen sikerült itthon tartani a 3 pontot, gratulálok a csapatnak.

Pintér István: – Megérdemelt hazai győzelem.

Hajdúnánás–Pentafrost Nyírmártonfalva SE 3–2 (0–2)

150 néző, vezette: Butt S. (Gulyás S., Pallai Zs.).

Hajdúnánás: Imrő L. – Dobos I., Tar A., Újvári Zs., Bagoly J., Daróczi P., Lukács L., Kántor T., Kolozsi G. (Kondora J.), Oláh T. (Tímári G.), Horváth Á. (Bacsi Zs.). Edző: Kondora József.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Rácz G. – Konyári S., Havrilla I., Kiss G., Szabó T., Jónizs A., Szemán B., Szemán T., Nagy D. (Szilágyi R.), Bucskó J., Tóth D. Edző: Asztalos János. Gól: Horváth Á. (2), Kántor T., illetve Bucskó J. (2). Jók: Tar A., Daróczi P., Kántor T., Horváth Á., illetve Szemán B., Szabó T., Szemán P., Jónizs A., Bucskó J. Ifi: 0–0.

Kondora József: – Egy félidőnyi előnyt adtunk a Nyírmártonfalvának, lassan és enerváltan futballoztunk. A második félidőben nagyobb sebességre kapcsolt a csapat, 0–2-ről megfordította a mérkőzést.

Asztalos János: – Az első félidőt megnyertük 2–0-ra, a második félidőt elbuktuk 2–0-ra. A bajunkat tetézte egy hibás döntés, ami végül a vereségünket okozta. Gratulálok a csapatomnak, az első félidőben nagyon jól futballoztak.

Derecske–Téglás 0–5 (0–1)

100 néző, vezette: Pál G. (Kriston T., Kovács I.).

Derecske: Csekő D. – Bakk I., Derán B., Fekete S., Suta Cs., Bíró T. (Ötvös L.), Juhos L., Csizmadia Cs., Nyéki S., Csuka Zs. (Nagy I.), Gyöngyösi N. Edző: Makleit Tibor.

Téglás: Pálóczi I. – Bánfi J., Nagy J., Nagy J., Gonda N. T., Papp P., Danó Zs., Bánfi Zs., Fábián N. T., Szabó I., Deák D. (Veres B.). Edző: Szabó Imre. Gól: Bánfi J., Nagy J., Papp P., Danó Zs., Bánfi Zs. Jók: senki, illetve mindenki, Nagy József a mezőny legjobbja. Kiállítás: Szabó I. Ifi: 3–4.

Makleit Tibor: – A mai mérkőzésen mélyen a tudása alatt teljesített a csapatunk. Néhány játékos hozzáállása méltatlan a derecskei futballcsapat múltjához.

Szabó Imre: – Kifogástalan, precíz játékvezetés és asszisztálás mellett, a helyzetek és a játék képe alapján megérdemelt győzelmet arattunk. Köszönet annak a 11 játékosnak, aki eljött a mai mérkőzésre és sokat tett a sikerért. Minden tiszteletem a szurkolóinké, akik kitartanak mellettünk.

Nyíradony–Kaba 2–2 (1–1)

50 néző, vezette: Csiszár K. (Mészáros Cs., Butt T.).

Nyíradony: Tóth Á. – Szabó T. (Szutor Gy.), Mercs J., Terdik L., Takács A., Kórász B., Baranyai B., Balogh N., Pallai A., Kozma Gy. (Pallai Zs.), Bíró R. (Lukács L.). Edző: Orosz János.

Kaba: Mezei D. – Biás D., Kacsándi N., Szörnyi R., Almási Z. (Szűcs Á.), Csegedi A., Szegi Zs., Kovács Gy., Varga S., Szabó J. (Miskovics F.), Plókai G. (Hodák D.). Edző: Plókai Mihály.

Gól: Baranyai B., Kórász B., illetve Csegedi A., Szabó J. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 4–0.

Orosz János: – Kicsit hosszúra nyúlik a hullámvölgy csapatomnál. A roppant lelkesen játszó Kaba megérdemelten vitte el az 1 pontot.

Plókai Mihály: – Az egész csapatnak gratulálok a nagyszerű eredményhez. Nagyon fontos 1 pontot szereztünk, egy jó ellenfél otthonában. A csapatom tartását bizonyítja, hogy az ellenfél kétszeri vezetése után sem adtuk föl a mérkőzést. Ennek az 1 pontnak, akkor lesz csak nagy értéke, ha jövőhéten hazai pályán mind a 3 pontot megszerezzük, ami nem lesz könnyű. Köszönöm a három játékvezetőnek a nagyon korrekt bíráskodásokat. Sok sikert kívánok Nyíradony csapatának.