Szabolcs-Szatmár-Bereg – Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő–csoport, 11. forduló.

Dombrád, 100 néző, v.: Hadházi.

Dombrád: Kromplák – Hornyák, Molnár, Kovács, Pap, Borbély, Tóth, (Juhász), Balla, Kósa, Németh, Czap. Edző: Tóth János.

Vaja: Vakarcs (Papp) – Mátyus, Kerekes, (Pálfi), Soltész, Zakor, Jónás, Mocsár, (Sándor), Mulutó, Konrád G., Zakor, Konrád A. (Kiss). Edző: Gdovin János.

Gól: Pap. Ifi: 0-3.

Tóth János: – Alacsony színvonalú mérkőzésen örülünk a három pontnak. További sok sikert a Vajának!

Gdovin János: – Harmatgyenge támadójáték, a második félidő alapján hozzáállásban többet tudtunk mutatni de ez még gyenge volt ahhoz, hogy pontot szerezzünk.

Berencs-Nyírkarász 1-12 (0-4)

Berencs, 100 néző, v.: Lipták.

Berencs: Tóth – Haga, Demjén, Jaczina, Borzák, Kovács, Fogas, Beri, Sipos, Tóth B., (Baráth), Szabó. Edző: Tóth Ottó.

Nyírkarász: Molnár (Kovács) – Ujj Gy., Király, Horváth, (Csaholczi), Ujj K., Farkas, Varga, Lovas, (Varga M.), Rákóczi, Tóth G., Tóth T., Csuka. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Kovács, illetve, Varga.6, Lovas.3, Csuka.2, Csaholczi. Ifi: 3-5.

Tóth Ottó: – Kellemes edzőpartnerei voltunk az ellenfélnek. További sok sikert céljaik elérésében!

Tóth Tibor: – Mi is letudtuk a felhozó mérkőzést ezzel nem megbántva ellenfelünket, úgyhogy volt hat hiányzónk. Gratulálok Kaczúr Attilának az első felnőtt mérkőzéséhez. Remélem, hogy jövő hétre elfeleltetjük ezt az eredményt.

Nyírmada-Záhony-Tiszaszentmárton 1-5 (0-2)

Nyírmada, 100 néző, v.: Pethő.

Nyírmada: Pál – Dancs, Kiss M., Jónás, (Savrnoh), Ponczók Balogh, Csehil, Bombera, (Kézi), Farkas, Jóni, (Barkasz), Kiss E. (Horváth). Edző: Cseh János.

Záhony-Tiszaszentmárton: Mészáros – Zán, (Pálinkás), Iván, Sárkány, (Boda), Tóth, Huzdik, (Setét), Kázsmér, Balogh, Pálosi, (Vantyuch), Angyal, Lupcsa. (Orgován). Edző: Sárkány Gábor.

Gól: Lupcs.2, Pálosi, Vantyuk, Sárkány. Ifi: 2-1.

Cseh János: – Gratulálok az ifinek! Minden részben jobb csapattól nem szégyen kikapni. Sok sikert az ellenfélnek!

Sárkány Gábor: – Gratulálok a srácoknak a győzelemhez, ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk. Két három játékosomtól edzéslátogatottságból többre lesz szükség. A győzelmet testvérem kislányának születésére ajánlom fel.

Ramocsaháza-Szabolcsveresmart 1-2 (0-0)

Ramocsaháza, 100 néző, v.: Debreceni.

Ramocsaháza: Dankó- Zsíros, (Bagoly), Lakatos, Ladány D., Fodor Cs., Hajdu, (Stummer), Makula, Bacskai, Ladányi S., Künstler, (Nagy S.), Farkas. Edző: Bacskai Attila.

Szabolcsveresmart: Hosszú – Dócs, György, (Dócs G.), Meggyesi, Nagy, Szemán, (Nagy F.), Szoboszlai, (György M.), Jónás, Rostás, Jónás K., (Jónás A.), Szabó. Edző: Bódi Sándor.

Gól: Stummer, illetve Dócs, Rostás. Ifi: 3-7.

Bacskai Attila: – Akaratgyenge játékunknak sajnos meglett az eredménye, sajnálom a srácokat mert így is volt lehetőségünk megnyerni a mérkőzést. Viszont ma nem érdemeltünk pontot. További sok sikert az ellenfélnek!

Bódi Sándor: – Gratulálok a fiúknak, külön az ifinek hogy nagy hátrányból is megnyerték a meccset.

Őr-Demecser 2-1 (1-0)

Őr, 100 néző, v.: Híres.

Őr: Oláh – Kendl, Márton, Szabó, Kézi, (Szuromi), Tisza, (Bencze), Erdei Benkő, Deme, (Szabó), Tóth, Kósa.(Szabó). Edző: Kálmándi Bertalan.

Demecser: Fintor – Kiss, Erőss, Csire, Kantár, Sajtos, Kocsis, Gombkötő, Kriser, (Tábori), Garai, Dobrai. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Deme, Tóth, illetve Gombkötő. Ifi: 5-1.

Kálmándi Bertalan: – Egy nagyszerű meccset játszottak a fiúk egy nagyszerű csapat ellen, amiért csak gratulálni tudok. A fortuna segítségével a kilencvenedik percben megnyertük a meccset.

Berecz Csaba: – Rengeteg hiányzónk ellenére tetézte a bajokat, hogy három játékosunk betegen játszott. Az első félidei kiegyenlített játék ellenére hazai vezetéssel fordultunk. A második félidő ötödik perce után nyomás alá helyeztük az ellenfelet, irányítottuk a játékot majd a nyolcvankilencedik percben egyenlítettünk. Érthetetlen módon a kilencvennyolcadik percben nyerte meg a hazai csapat a meccset. Sajnos nem csak a mai mérkőzésen helyeztek nyomás alá a játékvezetők most már sorozatban tévednek kárunkra. Ennyi kiállítás és sárgalap nem a véletlen műve. Nem mentem fel a játékosaimat biztosan mi is ludasok vagyunk, de ami sok az sok.

Ladányi TC-Fényeslitke 5-1 (2-0)

Ladány, 100 néző, v.: Ésik.

Ladány: Pécsi – Rakoncza, Árva, Galambos, Révész, Demeter A., (Bálint), Kovács, Demeter L., (Kun), Cser, Osztolykán, (Kállai), Berecz. Edző: Sütő János.

Fényeslitke: Janda – Nagy, Toma, Fodor, Gyüre, Kovács, Iván, Dankó, Miskolczi, Arnóczki, Balogh. Edző: Nagy Zoltán.

Gól: Berecz.2, Demeter, Bálint, Galambos.(11-esből) illetve, Miskolczi.(11- esből). Ifi: 0-8.

Sütő János: – Alacsony színvonalú mérkőzésen, végig uraltuk a játékot. Szép gólokat lőttünk, remélem jövő hétre is megmarad ez a lendület és gólerősség. Köszönjük a közönségnek a szurkolást.

Nagy Zoltán:– Nagyon kevesen vagyunk, köszönöm mindazoknak akik a mai mérkőzésre eljöttek. Ebből a gödörből a szezon végégig talán sikerül kikászálódni.

Ajak-Kék 2-1 (1-1)

Ajak, 150 néző, v.: Nagy.

Ajak: Leskovics – Markos, Iski, Balogh, Magyar, Kovács, Kovács L., Lakatos, (Rácz), Sütő, Haga,(Folytán), Horváth, (Jónás), Szőlősi. Edző: Barati István.

Kék: Himmer – Kerekréti, (Balázs), Poór, Szurcsi,, Bodó, Soós, Tóbiás, (Minyin), Rácz, Csombók, Gubek, (Kántor), Dócs. Edző: Fabók István.

Gól: Kovács.2, illetve Soós. Ifi: 5-1
.
Barati István: – Küzdelmes mérkőzésen nehezen nyertünk egy szervezetten játszó ellenféllel szemben. A helyzetek számát tekintve viszont teljesen megérdemelten.

Fabók István: – Soha nem fogja tudni átlépni az árnyékát aki fél a sötétben. Sikerült ma is agyonveretni magunkat.

Gergelyiugornya-Pátroha 1-2 (1-2)

Gergelyiugornya, 100 néző, 150 v.: Kaibás.

Gergelyiugonya: Vass – Baráth, Balla, (Balogh), Mándi, Peregh, Lakatos, (Czirják), Járomcsák, (Balázs), Mokri, Udvarhelyi, (Horváth), Zán, Csonka. (Deskó).Edző: Czirják József.

Pátroha: Szabó – Kalu, (Szitai), Mozga, Fedor, (Lakatos), Balogh, Horváth, Gombkötő, (Kovács), Mocsár, Molnár, Varga, (Jenei), Kántor. Edző: Lelt József.

Gól: Csonka, illetve Molnár.2, Ifi: 0-16.

Czirják József: – Úgy látszik teljesen elvagyunk átkozva, bármit teszünk nem sikerül megnyerni a meccseket. Keressük az okát, s remélem minél hamarabb megtaláljuk.

Lelt József: – Csapatom magabiztos győzelmet aratott, szeretünk ide járni mert itt a pártrendszerben kaptunk ki utoljára.