Százados lett az újfehérói csapat

A labdarúgó Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály 33. fordulójának szombati játéknapján három mérkőzést játszottak.

Tiszavasvári–Nyírkarász    2-3 (1-2)

Tiszavasvári, 70 néző, v.: Major O. Tiszavasvári: Tisza S. – Gál N., Tamás L., Lakatos B., Tályai P., Nábrádi (Búr), Reznek (Hegedűs I.), Kurucz T. (Kiss Z.), Nyisztor D (Gyurján A.), Fazekas, Brondics A. Edző: Fecsku István. Nyírkarász: Pekk – Mándoki, Rákóczi, Liptai T, Lakatos I., Kiss Z. (Fecsku I.), Balogh T, Gazdag (Vajas) , Ponczók (Dajka L.), Tóth L., Szűcs B. Edző: Dudás Zoltán. Korrekt játékvezetés mellett rekkenő hőségben 82. perces emberelőnyét nem tudta kihasználni a nagy mezőnyfölényben játszó hazai csapat. Gól: Brondics A. Fazekas, illetve Gazdag 2, Ponczók. Kiállítva: Pekk (8. perc), Balogh T. (82. perc). Ifi: 14-0. (Tudósító: Hankó András)

Fecsku István: – A kiállítás után felfőtt az agyvízünk.

Dudás Zoltán: – Az a csapat, amely 82. percen keresztül emberhátrányban játszik, és a balhátvédnek kell a kapuba állni, úgy gondolom megérdemli a győzelmet. Ilyen körülmények között három gólt rúgtunk, büszke vagyok játékosaimra, ha mindig így futballoztunk volna előrébb állnánk a tabellán.

Újfehértó–Rakamaz    4-0 (1-0)

Újfehértó, 200 néző, v.: Szíjjártó. Újfehértó: Gégény L. (Tóth A.) - Mándi L., Torda, Hogya, Ballai Z., Somogyi T., Balogh Cs., Piskóti (Szigeti V.), Kiss T. (Papp N.), Ábrám (Majchrovics), Marozsán (Káposznyák). Edző: Fogarasi Zoltán. Rakamaz: Farkas L. – Anderka, Galambosi Zs., Debroczki, Venczel I., Suskó Á., Gáspár L. (Borbély P.), Hengsperger, Galambosi G, Balogh J., Bodnár Cs.(Szabó B.). Edző: Veigli Géza. Küzdelmes, nem igazán látványos mérkőzésen századossá lépett elő a hazai csapat! A fehértóiak mindenkit várnak jövő héten Dombrádra! Gól: Hogya (11-esből), Somogyi T, Ábrám, Mándi L. Ifi: 6-3. (Tudósító: Kranyik István)

Fogarasi Zoltán: – Nagyon gyenge első félidő után a második játékrészben csapatunk századik gólja feloldotta a görcsöt, és lendületes, gólerős játékkal arattunk fölényes győzelmet egy jól felkészített csapat ellen.

Veigli Géza: – A játékvezetők jelentős lökést adtak a hazaiaknak, a véleményem szerint jogtalan tizenegyessel és lesgóllal. Innentől kezdve már nem volt miről beszélni…

Tiszabecs–Nyírcsaholy 3-1 (2-0)

Tiszabecs, 25 néző, v.: Éva. Tiszabecs: Gergely I. – Sándor M. (Somfalvi), Nagy P., Rapos, Riskó, Varga Z., Bornemisza, Rapjuk, Vakarcs, Szkunzjak, Marinas. Edző: Szécsi Zoltán. Nyírcsaholy: Oláh M. – Jurkó, Batízi, Toma, Lung, Tuturas (Katona P.), Dragomir, Jónás P. (Botos S.), Valóczki, Szabó V., Mocsár G. (Mező A.). Játékos-edző: Bákonyi György. A páratartalom nagyon messze volt az ideálistól, így nem alakulhatott ki folyamatos játék. Gól: Szkunzjak, Rapjuk, Varga Z., illetve Botos S. Kiállítva: Bornemisza (61. perc), illetve Jurkó (61. perc). Ifi: 4-4.

Szécsi Zoltán: – Gratulálok és köszönöm annak a néhány embernek, akik végigbírták a találkozót, egyben arra kérem őket, ha kérdezik őket a meccsről hazudjanak, találjanak ki valamit, nehogy elmondják az igazat…

Bákonyi György: – Az eredményt látva talán hihetetlen, de nem érdemeltünk vereséget.