"A tények makacs dolgok"

13 perce Hajdú-Bihar - A labdarúgó megye II. déli csoportjának további jegyzőkönyvei következnek az 5. fordulóból.
A MAC kiütötte a debreceni hokisokat

8 perce Debrecen - Bár szoros csatára számítottak a cívisvárosi hokirajongók, végül a DHK nagyon súlyos, 1-9-es vereséget szenvedett hazai pályán a MAC Budapest együttesétől a MOL Liga alapszakaszában vasárnap.

Magyar válogatott - Botka és Böde sérülés miatt nem lehet ott Telkiben

45 perce Budapest - Az OTP Bank Ligában szereplő labdarúgók Botka Endre és Böde Dániel kivételével vasárnap megérkeztek Telkibe a magyar válogatott táborába, ahol a jövő héten közösen készülnek majd az U21-es nemzeti csapat tagjaival.

Férfi kézilabda NB I - Megszerezte első pontját a Komló

44 perce Budapest - Ötödik mérkőzésén - a Csurgóval döntetlent játszva - megszerezte első pontját a Komló a férfi kézilabda NB I-ben.

Női kézilabda NB I - Idegenben nyert a Kisvárda

21 perce Budapest - A Kisvárda öt góllal győzött a Kispest otthonában a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Jégkorong MOL Liga - Debrecenben nyert fölényesen a MAC

21 perce Budapest - A listavezető MAC Budapest nagyon simán, 9-1-re győzött Debrecenben a jégkorong MOL Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Labdarúgó NB II - Kikapott az éllovas

22 perce Budapest, - Az alsóházban álló Budaörs egy góllal legyőzte a 11. fordulót éllovasként kezdő Nyíregyházát a Merkantil Bank labdarúgó NB II-ben.

Férfi röplabda NB I - A Dunaferr legyőzte a Kaposvárt

23 perce Budapest - A Dunaferr ötszettes mérkőzésen nyert a címvédő Kaposvár ellen a férfi röplabda NB I alapszakaszában, az új idény második játéknapján.

Labdarúgó NB II - Sikerével az élre ugrott a Balmazújváros

25 perce Budapest - A Balmazújváros vasárnap hazai pályán 2-1-re győzött a Dorog ellen, így a 11. forduló után átvette a vezetést a labdarúgó NB II-ben.

Labdarúgó NB II - Kétgólos hátrányból mentett pontot a ZTE Felcsúton

27 perce Budapest - A Zalaegerszeg a második félidőben kétgólos hátrányt ledolgozva ért el döntetlent Felcsúton, a Puskás Akadémia vendégeként vasárnap, a labdarúgó NB II 11. fordulójában.
Férfi kézilabda BL - Hazai döntetlennel rajtolt a Szeged

60 perce Szeged - Négy másodperccel a lefújás előtt kapott góllal 28-28-as döntetlent játszott a MOL-Pick Szeged a vendég német Rhein-Neckar Löwennel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyitófordulójában, vasárnap.

Cselgáncs-vk - Joó Abigél aranyérmes Zágrábban

34 perce Budapest/Zágráb - Joó Abigél aranyérmet szerzett vasárnap a cselgáncs világkupa-sorozat zágrábi Grand Prix-versenyén.

Két góllal győzött a kis Loki

1 órája | Debrecen - Megérdemelten győzött a kis Loki a Salgótarján csapata ellen a labdarúgó NB III. vasárnapi mérkőzésén.
"Éljen a fair play, éljen az amatőr futball"

1 órája | Hajdú-Bihar - Véget ért a megyei labdarúgó első osztály hetedik fordulója. Lássuk az eredményeket!
"A legjobban annak örülök, hogy senki sem sérült meg ebben a csontzenében"

1 órája | Hajdú-Bihar - Véget ért a megyei labdarúgó másodosztály ötödik fordulója. Mutatjuk, hogyan alakultak az eredmények.
Mélységek és magasságok a létavértesi fociban

2 órája | Létavértes - Húsz év munkáját ismerte el a település, mikor Létavértes Városért Díjat adományozott az egyesületnek.
DTM - Az audis Ekström nyerte a második mogyoródi futamot

53 perce Mogyoród - Mattias Ekström, az Audi svéd pilótája nyerte a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjének második, vasárnap rendezett futamát a Hungaroringen.

Gyulay Zsolt: nincs szégyenkeznivalónk, elégedettek vagyunk a DTM-futammal

4 órája | Mogyoród - Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója szerint a létesítményt működtető gazdasági társaságnak nincs szégyenkeznivalója a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjén, amellyel minden szempontból elégedettek.

Férfi kézilabda NB I - Orosházán hét góllal nyert a Tatabánya

4 órája | Budapest - Vendégként is magabiztos játékkal, hét góllal győzött a Tatabánya az Orosháza ellen a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
Torna ob - Vágner és Kovács duplázott

5 órája | Budapest - A férfiaknál Vágner Levente, a nőknél Kovács Zsófia duplázott, vasárnap előbbi korláton, utóbbi pedig gerendán nyert aranyérmet szombati győzelme után a tornászok országos szerbajnokságának második napján.

Túraautó-vb - Michelisz második és tizenegyedik Sanghajban

7 órája | Budapest/Sanghaj - Michelisz Norbert előbb a második, majd a 11. helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei szezonjának tizedik állomásán, Sanghajban.
DVSC: Végre megjöttek a gólok!

4 órája | Debrecen - Az első félidőben akár meg is szórhatta volna ellenfelét a Loki a diósgyőri bajnokin.

Vuhani tenisztorna - Babos gyors búcsúja

7 órája | Vuhan - Babos Tímea a nyitófordulóban kiesett a 2,6 millió dollár összdíjazású vuhani női tenisztornán.
Nagy verésbe szaladtak bele Mezőkövesden az újvárosiak

4 órája | Balmazújváros - Pont nélkül tért haza mezőkövesdi vendégjátékáról a Kőnig-Trade Balmazújváros csapata szombaton. Már a mérkőzés elején magukhoz ragadták az irányítást a hazaiak, akik a 17. percben 8-4-re vezettek. Füzesi Ferenc tanítványai ezután egy időre magukra találtak, és sikerült is kiegyenlíteniük még a szünet előtt (11-11), a hajrá azonban ismét a kövesdieké volt - 15-12 állt az eredményjelzőn félidőben.
DEAC: hétpontos győzelem a keleti rangadón

11 órája | Debrecen - Legyőzte a tavaly még az A-csoportban szereplő Nyíregyháza Blue Sharks csapatát a DEAC az NB1/B-s bajnokság második fordulójában. A félidőben még a szabolcsiak vezettek hat ponttal, de a fordulás követően ritmust tudtak váltani Ferenczi Tamás tanítványai, és végül magabiztos győzelmet arattak.

Jégkorong-vk - Kanadai siker az első elődöntőben

13 órája | Toronto - A címvédő kanadai csapat 5-3-ra legyőzte az orosz csapatot a torontói jégkorong-világkupa első elődöntőjében, szombaton. A másik ágon a svéd és a tornán nem szereplő európai együttesekből összeállított csapat mérkőzik.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 11. forduló - 2016/2017

21 órája | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 11. forduló - 2016/2017

21 órája | Budapest - Az első kört, azaz a szezon egyharmadát követően az előző idényben épphogy bennmaradó Vasas vezeti a labdarúgó OTP Bank Liga tabelláját.

Jégkorong osztrák liga - Magabiztos fehérvári siker

22 órája | Székesfehérvár - A Fehérvár AV19 jégkorongcsapata 5-1-re legyőzte a vendég Dornbirn együtt az osztrák liga (EBEL) szombati játéknapján.
Labdarúgó NB I - Hatgólos döntetlen a Ferencváros-Újpest derbin

22 órája | Budapest - A címvédő Ferencváros 3-3-as döntetlent játszott a vendég Újpest FC-vel a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 11. fordulójának zárómérkőzésén.

Férfi vízilabda Magyar Kupa - Kialakult a negyeddöntő mezőnye

22 órája | Budapest - Pénteken és szombaton a csoportküzdelmeket rendezték a BENU férfi vízilabda Magyar Kupában, ahol így kialakult a legjobb nyolc mezőnye.

Férfi röplabda NB I - Simán nyert a MAFC

22 órája | Sümeg - A MAFC-BME három játszmában nyert a Sümeg vendégeként a férfi röplabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Férfi kézilabda BL - Döntetlennel kezdett a Veszprém

22 órája | Flensburg - A legutóbbi idényben döntős Telekom Veszprém 24-24-es döntetlent játszott a Flensburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyitófordulójában, szombaton.

Női röplabda Eb-selejtező - Csoportmásodikként pótselejtezős a magyar csapat

22 órája | Bielsko-Biala - A házigazda lengyelek győzelmét követően - a vasárnapi záróforduló eredményétől függetlenül - másodikként zár Európa-bajnoki selejtezőcsoportjában a magyar női röplabda-válogatott, így pótselejtezőn folytatja.

Női kézilabda NB I - A Dunaújváros nyerte a megyei rangadót

4 órája | Dunaújváros - Az EHF Kupában címvédő Dunaújváros az első félidőben nem tudott előnyt szerezni, a második játékrészben azonban vendége fölé nőtt, s végül négy góllal verte a Székesfehérvárt a női kézilabda NB I szombati Fejér megyei rangadóján.

Jégkorong MOL Liga - Gólzáporos újpesti győzelem

22 órája | Budapest - Az Újpest 6-3-ra nyert az újonc Dunarea Galati vendégeként a jégkorong MOL Liga alapszakaszának szombati játéknapján.

Rio 2016 - A magyar úszósikerekre emlékeztek

22 órája | Budapest - A riói nyári olimpián aratott magyar úszósikerekről emlékeztek meg szombaton a sportági szövetség (MÚSZ) új székházában sportolók, szakvezetők, edzők és szponzorok.
Szezont zártak és a jövőt építik a salakosok

23 órája | Debrecen - A Debrecen Speedway SE fölényes győzelmet aratott a szlovák Zsarnovica felett.
„Nem értem, ezt a futballt itt nem lehet szenvedély nélkül játszani”

7 órája | Miskolc - „Nem értem, hogy miért nem lehet így játszani az első pillanattól kezdve.” - nyilatkozta Horváth Ferenc, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Debreceni VSC elleni 3-1-es hazai pályán elszenvedett vereséget követően, míg Leonel Pontes úgy fogalmazott: „A stadionban remek volt a hangulat, de jobban játszottunk, így megérdemelten nyertünk.”
"Ha lehet, akkor nem fejteném ki a véleményem a mai mérkőzéssel kapcsolatban"

23 órája | Hajdú-Bihar - Véget ért a megye II-es labdarúgó bajnokság szombati játéknapja. Íme az eredmények.

Labdarúgó NB I - Diósgyőrben nyert a Debrecen

24 órája | Miskolc - A Debrecen 3-1-re győzött a sereghajtó Diósgyőr vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában, szombaton.

Labdarúgó NB I - Gyirmóti siker a Haladás vendégeként

24 órája | Sopron - Az újonc Gyirmót 1-0-s győzelmet aratott Sopronban a Haladás vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 11., szombati fordulójában.

Labdarúgó NB I - A Bozsik Stadionban nyert a Videoton

24 órája | Budapest - A Videoton 2-1-es győzelmet aratott a Bozsik Stadionban a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 11. fordulójában. Henning Berg együttese már öt bajnoki mérkőzés óta veretlen, s ezek közül négyet megnyert.
"Üzenem minden játékosunknak, hogy sokkal több alázat kell!"

24 órája | Véget ért a Megye II-es labdarúgó bajnokság ötödik fordulója. Lássuk az elérhető eredményeket:

Labdarúgó NB I - Négy góllal győzött a listavezető Vasas

24 órája | Budapest - A listavezető Vasas FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte az újonc Mezőkövesd együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 11. fordulójában.