"A gyerekek elhitték, hogy meg van már a mérkőzés"

16 perce Hajdú-Bihar - Véget értek a megye I-es labdarúgó bajnokság 16. fordulójának vasárnapi mérkőzései. Lássuk az eredményeket!
"Nem ez volt életünk mérkőzése, de ezért is három pont jár"

1 órája | Balmazújváros - A tavaszias időben sikerült elhoznia Szegedről a 3 pontot Feczkó Tamás csapatának.

Férfi kosárlabda NB I - Körmendi siker a vasi rangadón

59 perce Budapest - A Körmend kilenc ponttal jobbnak bizonyult vasi riválisánál, a Falcónál a férfi kosárlabda NB I egyetlen vasárnapi mérkőzésén.

Férfi kézilabda BL - Szegedi vereség a címvédő Kielce otthonában

58 perce Budapest - A MOL-Pick Szeged 28-24-re kikapott a címvédő Vive Tauron Kielce vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, vasárnap.

Női kosárlabda NB I - Nyert a címvédő

56 perce Budapest - A címvédő és listavezető Sopron magabiztos győzelmet aratott a vendég Cegléd ellen a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Férfi röplabda NB I - Először jutott négy közé a Pénzügyőr

54 perce Budapest - A Pénzügyőr csapata története során először jutott a legjobb négy közé a férfi röplabda NB I-ben, miután az elődöntőbe jutásért vívott párharc harmadik, utolsó mérkőzésén három szoros játszmában felülmúlta a Kecskemétet.

Női kézilabda BL - Nincs már veretlen csapat a mezőnyben

51 perce Budapest - Utolsóként a macedón Vardar Szkopje is elveszítette veretlenségét a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

Női kosárlabda NB I - Szekszárdi győzelem Győrben

49 perce Budapest - A tabellán második Szekszárd ötpontos győzelmet aratott a hatodik Győr otthonában a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Ifj. Szabó Gábor indulhat a díjugrató világkupadöntőn

48 perce Budapest/Varsó - A díjugrató Ifj. Szabó Gábor a világkupa Varsóban rendezett közép-kelet-európai ligadöntőjében kivívta az indulási jogot a sorozat amerikai fináléjára.

Labdarúgó NB II - Döntetlennel maradt élen a Soroksár

46 perce Budapest - A listavezető Soroksár a hajrában egyenlítve mentett pontot vasárnap Sopronban, a labdarúgó NB II 22. fordulójában.

Vívó vk - Negyedik a férfi kardcsapat Varsóban

43 perce Budapest - A negyedik helyen végzett a magyar férfi kardválogatott a lengyelországi világkupaversenyen, Varsóban.

Elérte a célját a Hajdúböszörmény

30 perce Debrecen, Hajdúböszörmény - Lássuk, hogyan alakult a hajdú-bihari NB III-as labdarúgó csapatok vasárnapja!
Már kieső helyen a Loki

1 órája | Debrecen - Kikapott Kispesten a DVSC, mely így visszacsúszott a tabella 11. pozíciójába.

Dobrovitz negyedik lett a fedeles fogathajtó vk-döntőn

1 órája | Göteborg - Dobrovitz József negyedik lett a Göteborgban vasárnap rendezett fedeles fogathajtó világkupadöntőn.
Labdarúgó NB II - Vendéggyőzelmek

2 órája | Budapest - A Balmazújváros, a Cegléd és a Siófok is idegenben nyert vasárnap a labdarúgó NB II 22. fordulójában.
Budapesti női tenisztorna - Babos a bajnok

2 órája | Budapest - Az első helyen kiemelt Babos Tímea nyerte meg a 250 ezer dollár (72,7 millió forint) összdíjazású budapesti női keménypályás tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a másodikként rangsorolt cseh Lucie Safarovát.

Öttusa vk - A mezőny második felében a magyarok a női döntőben Los Angelesben

5 órája | Los Angeles - Legjobb magyarként Varga Eszter 24. helyen végzett a nők versenyében az öttusázók idei első, Los Angeles-i világkupa-fordulóján. Kovács Sarolta 32., Alekszejev Tamara pedig 33. lett.

Női kosárlabda NB I - Győztek az esélyesek

5 órája | Budapest/Miskolc - Mindhárom szombati mérkőzésen a tabellán előkelőbb helyen álló csapat nyert a női kosárlabda NB I-ben.

Férfi kézilabda NB I - Komlón nyert a Balatonfüred, kikapott a Csurgó Mezőkövesden

5 órája | Budapest - Az első félidőben szerzett előnyét megtartva három góllal győzött Komlón a Gyöngyös a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. Ugyanakkor váratlan vereséget szenvedett a Csurgó, amelyet a sereghajtó Mezőkövesd győzött le egy góllal.

Férfi kézilabda BL - Császár Gábor tíz gólt dobott Párizsban

7 órája | Budapest - Császár Gábor, a svájci Kadetten Schaffhausen magyar válogatott játékosa a mezőny legeredményesebb játékosaként tíz gólt szerzett a Paris Saint-Germain otthonában 34-26-ra elveszített mérkőzésen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, szombaton.

Férfi vízilabda ob I - Jobb volt az Eger az OSC-nél

7 órája | Budapest - Az elmúlt szezon másodikja, az Eger a legutóbb harmadik OSC otthonában győzött három góllal a férfi vízilabda ob I középszakaszában, a szombati játéknap felsőházi rangadóján.

Férfi kosárlabda NB I - Könnyedén győzött Sopronban a címvédő

7 órája | Budapest - A címvédő Szolnoki Olaj 21 pontos különbséggel nyert a Sopron otthonában a férfi kosárlabda NB I utolsó szombati mérkőzésén.

Női kézilabda BL - Nagy fölénnyel nyert a Győr

7 órája | Budapest - A Győri Audi ETO KC 34-17-re győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton.

Férfi kosárlabda NB I - Pakson nyert a listavezető Alba Fehérvár

7 órája | Budapest - A Magyar Kupát egy hete elhódító Alba Fehérvár tíz ponttal győzött Pakson a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Serie A - Váratlan nápolyi vereség

7 órája | Nápoly - Nagy meglepetésre hazai pályán kikapott a harmadik helyezett Napoli az Atalantától az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának nyitómérkőzésén.
Egy góllal a Honvéd bizonyult jobbnak

7 órája | Debrecen - Nem sikerült győznie a Kőér utcán a debreceni pólósoknak, 11–10-re kaptak ki.
„A játék képe alapján a jobbik csapat nyert, megérdemelten"

8 órája | Hajdú-Bihar - Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a Nyíradony labdarúgó csapata a megye egyes labdarúgó bajnokságban. Íme a tények!
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 21. forduló

17 órája | Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A Budapest Honvéd került az élre a labdarúgó OTP Bank Liga tabelláján, mivel a 21. fordulóban a hajrában szerzett góllal legyőzte a Debrecent, a Videoton pedig döntetlent játszott a Ferencvárossal.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 21. forduló

21 órája | Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.
Labdarúgó NB I - Nem volt gól az FTC-Videoton rangadón

22 órája | Budapest - A címvédő Ferencváros házigazdaként gól nélküli döntetlent játszott a Videoton csapatával a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 21. fordulójának zárómérkőzésén.
DEAC: meggyőző teljesítmény a Vásárhely otthonában

23 órája | Debrecen - Erődemonstrációt tartott a DEAC Kamilla Gyógyfürdő a hazai pályán a találkozóig még hibátlan Hódmezővásárhely otthonában. A debreceniek lassú kezdés után szinte végig kezükben tartották a mérkőzést, és 19 pontos győzelmük mellett újfent átlépték a százpontos álomhatárt.
Miskolcon márciusban elrajtol, Ózdon folytatódik a ralibajnokság

23 órája | Miskolc, Ózd - Hét versenyből áll majd az idei szezon, amelynek az első két állomása Borsodban lesz.

Férfi vízilabda ob I - Súlyos vereséget mért a Szolnok az FTC-re

23 órája | Budapest - A Szolnok fölényes, 12 gólos győzelmet aratott a Ferencváros ellen a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati játéknapján, a felsőházban.

Női vízilabda Euroliga - Az UVSE nyert, de nagyon elrontotta a végét

23 órája | Budapest - Már hat góllal is vezetett, végül azonban csak eggyel nyert idehaza az UVSE a női vízilabda Euroliga negyeddöntőjének első mérkőzésén a Mataróval szemben, így kiélezett csata vár rá a március 11-i spanyolországi visszavágón.

Cselgáncs-vk - Ungvári Attila ezüstérmes Düsseldorfban

23 órája | Budapest/Düsseldorf - A 81 kilogrammos Ungvári Attila ezüstérmet nyert szombaton a cselgáncs világkupa-sorozatba tartozó düsseldorfi Grand Prix-viadalon.

Priskin Tamás mesterhármasával győzött a Slovan

23 órája | Budapest/Pozsony - A magyar válogatott Priskin Tamás három gólt szerzett klubcsapata, a Slovan Bratislava színeiben a szlovák labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szombati játéknapján.

Budapesti női tenisztorna - Babos a fináléban, nem lesz páros elődöntő

23 órája | Budapest - Az első helyen kiemelt Babos Tímea a vártnál simább mérkőzésen jutott be a fináléba egyesben a 250 ezer dollár (72,7 millió forint) összdíjazású budapesti női keménypályás tenisztornán, a páros elődöntőtől viszont partnerének, Lucie Safarovának a sérülése miatt visszaléptek.

Férfi vízilabda ob I - BVSC-győzelem a Szeged ellen

23 órája | Budapest - Meglepetésre négygólos győzelmet aratott a BVSC hazai medencében a Szeged ellen a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati játéknapján, a felsőházban.

Női vízilabda Euroliga - A Dunaújváros háromgólos hátrányba került

24 órája | Budapest - Vereséggel kezdte a Dunaújváros a Sabadell elleni párharcát a női vízilabda Euroliga negyeddöntőjében: a szombati hazai nyitányon a magyar együttes 12-9-re maradt alul a címvédő spanyol riválissal szemben.
Férfi kézilabda BL - Legyőzte lengyel ellenfelét a Veszprém

24 órája | Budapest - A Telekom Veszprém házigazdaként 31-25-re legyőzte a lengyel Wisla Plock együttesét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, szombaton.

Férfi kosárlabda NB I - Vendégként simán nyert a Szeged a MAFC ellen

24 órája | Budapest - A Magyar Kupában egy hete bronzérmes Szeged 18 pontos győzelmet aratott a MAFC vendégeként a férfi kosárlabda NB I szombati első mérkőzésén.

Férfi röplabda NB I - Pécsen nyert a Debrecen

24 órája | Budapest - A Debrecen 3-1-es győzelmet aratott a Pécs otthonában a férfi röplabda NB I alsóházi rájátszásában, szombaton.

Téli dobó ob - Márton Anita kettős győzelme

24 órája | Budapest - Márton Anita 18,75 méterrel nyerte a súlylökést, Pars Krisztián pedig 74,44 méterrel a kalapácsvetést a Szombathelyen rendezett téli dobó országos bajnokságon szombaton.

Budapesti női tenisztorna - Safarova az első döntős

24 órája | Budapest - Elsőként a cseh Lucie Safarova jutott be a 250 ezer dollár (72,7 millió forint) összdíjazású budapesti női keménypályás tenisztorna döntőjébe.
Női kézilabda BL - Hat góllal győzött a Ferencváros

24 órája | Budapest - A Ferencváros 29-23-ra legyőzte a francia Metz csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája második csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton.