Kisvárda Master Good - Bátor játék volt a siker kulcsa

3 órája | Kisvárda - Dajka László szerint a csapata megérdemelt győzelemmel zárta az évet.
Termálfürdő FC Tiszaújváros: Van előrelépés, és van miben fejlődni tavasszal

4 órája | Tiszaújváros - A 9. helyen telel a Termálfürdő FC Tiszaújváros NB III-as labdarúgócsapata.

Jótékony sztárok a pályán

3 órája | Debrecen - Balázs Pali, Kállay-Saunders András, Dombi Tibor és Madar Csaba is pályára lép azon a nagyszabású jótékonysági teremlabdarúgó tornán, amelyet idén a DEAC-cal közösen rendeznek meg a Hódos Imre Sportcsarnokban - olvasható az unideb.hu-n.

Martial 2020 nyaráig marad Manchesterben

4 órája | Manchester - Egybehangzó brit sajtóértesülések szerint a Manchester United labdarúgóklub érvényesítette az Anthony Martial szerződésében lévő, egyéves hosszabbítási opciót.
Klubvébé: jönnek az elődöntők

4 órája | Egyesült Arab Emírségek - A címvédő Real is bekapcsolódik a küzdelmekbe szerdán.

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

7 órája | Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.
Felszántja a netet ez a focis videó, és teljesen érthető, hogy miért

21 órája | Nagy-Britannia - Feszültség, káosz, hősiesség és mennybemenetel 19 másodpercben.
Nem volt egy súlycsoportban a soroksáriakkal a Balmazújváros

23 órája | Balmazújváros - Az őszinél sokkal jobb teljesítmény szükséges a bennmaradáshoz.
„Az első félidőben nem találtuk a ritmust...”

23 órája | Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 21. fordulójában Kaposvárra látogatott a KBSC.
Egy cipőben járhatnak a Loki futballistáival

24 órája | Debrecen - A Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) ősszel elindította az „Egy cipőben járunk” című társadalmi felelősségvállalási programját, amely fel szeretné felhívni a figyelmet arra, hogy a sportban is fontos az egyenlő esélyek biztosítása.
Szpari - A ráadásban egyenlítettek a mosoniak

1 napja | Nyíregyháza - Egy ponttal zárta az idei sorozatot a Szpari, a játékosok már szabadságon vannak.
Nagy büntetőt fogott, Bódi csodagólt lőtt

23 órája | Debrecen - Király dilemmázott, hogy hová helyezkedjen, és csak beleérni tudott a labdába.

Európa-liga - A Chelsea a Malmőt, a BATE az Arsenalt kapta

1 napja | Budapest/Nyon - A Vidi csoportjából továbbjutott csapatok közül a Chelsea a svéd Malmőt, a fehérorosz BATE Boriszov pedig az Arsenalt kapta ellenfélnek a labdarúgó Európa-liga kieséses szakaszának hétfői, nyoni sorsolásán.
Bajnokok Ligája - Három angol-német párharc a nyolcaddöntőben

23 órája | Budapest - A címvédő Real Madrid az Ajaxszal, míg az előző szezonban döntős Liverpool a Bayern Münchennel került össze a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

1 napja | Budapest - A listavezető Ferencváros előnye a téli szünet előtt öt pontra csökkent a címvédő MOL Vidi FC-vel szemben a labdarúgó OTP Bank Liga tabelláján, mert a 18., őszi utolsó fordulóban 2-1-re kikapott Székesfehérváron.
Kisvárda Master Good - Ha MTK, akkor győzelem

1 napja | Kisvárda - A Kisvárda sorozatban negyedszer győzte le a fővárosiakat, és sikeresen zárta az évet.

Labdarúgó NB I - Korábbi eredmények

1 napja | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga korábbi eredményei.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista

1 napja | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.

TOTÓ-eredmények - 50/2. hét

1 napja | Budapest - A TOTÓ 50. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei.
Paks vs. DVTK - Hó, de jó: idegenben nyertek

1 napja | Miskolc - A Pakson elért győzelmével vonal felett telelhet a diósgyőri labdarúgócsapat.

Labdarúgó NB II - Sorozatban negyedszer nyert a Vasas

16.12.2018 | Budapest - A Vasas FC házigazdaként 4-2-re legyőzte a Budafok csapatát a labdarúgó NB II vasárnapi, 21. fordulójában, a Szusza Ferenc Stadionban.

Labdarúgó NB II - Nyert a Békéscsaba

16.12.2018 | Budapest - A Békéscsaba hazai pályán két góllal legyőzte a Budaörsöt a labdarúgó Merkantil Bank Liga 21. fordulójában, vasárnap.
Döntetlennel zárta az évet a Szpari

16.12.2018 | Nyíregyháza - Nem sok hiányzott ahhoz, hogy három ponttal gazdagodjon a Szpari az idei utolsó bajnokiján.

Labdarúgó NB II - Gólzáporos mérkőzésen nyert a Gyirmót

16.12.2018 | Budapest - A listavezető Gyirmót gólzáporos mérkőzésen 4-3-ra nyert a Tiszakécske otthonában vasárnap a labdarúgó Merkantil Bank Liga 21. fordulójában.

Baráth Botond távozik a Honvédtól

16.12.2018 | Budapest - A Budapest Honvéd labdarúgócsapata bejelentette, a válogatott hátvéd Baráth Botond nem hosszabbítja meg december 31-én lejáró szerződését, hanem külföldre szerződik.
Idén már a III. Péchy Tibor Emléktornát rendezik

16.12.2018 | Miskolc - Aki ismerte, tudta róla, mennyire rajongott a családjáért, milyen elkötelezett lokálpatriótája volt szeretett városának és milyen odaadóan szerette a DVTK-t. Februárban lesz 3 éve, hogy 69 éves korában itt hagyott minket. Miután értesültünk a halálhíréről, elhatároztuk, hogy az év végén megrendezésre kerülő jótékonysági kispályás focitornánk innentől kezdve az ő nevét fogja viselni, az ő emléke előtt adózunk ezen a napon - írja az amigeleken.hu.

Kazincbarcikai SC: „Fárasztó szezon van mögöttünk”

16.12.2018 | Kazincbarcika - Labdarúgó NB II, 21. fordulójában Kazincbarcikai SC Kaposvárra utazik.

Serie A - Ronaldo góljával legyőzte városi riválisát a Juventus

16.12.2018 | Torino - A címvédő és listavezető Juventus Cristiano Ronaldo tizenegyesből szerzett góljával 1-0-ra legyőzte vendégként a városi rivális Torinót az olasz labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

16.12.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga korábbi eredményei:
Labdarúgó NB I - Az Újpest emberelőnyben sem bírt a Honvéddal

16.12.2018 | Budapest - Az Újpest hiába játszott több mint egy félidőn át emberelőnyben a Honvéd vendégeként, a házigazdák a 89. percben szerzett góllal 2-2-es döntetlent értek el a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában szombaton.
Szpari - Győzelemmel búcsúznának

15.12.2018 | Nyíregyháza - Vasárnap a mosonmagyaróváriak vizitálnak a Szparinál.

Serie A - Icardi góljával nyert az Internazionale

15.12.2018 | Milánó - Az Internazionale Mauro Icardi tizenegyesből szerzett góljával 1-0-ra nyert a vendég Udinese ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombati játéknapján.
Fernando: „Még mindig sokat kell dolgoznunk”

16.12.2018 | Miskolc - „Nagyon fontos győzelmet arattunk ma, ami az első idegenbeli siker ebben az évben” - nyilatkozta Fernando Fernández, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Paks elleni 2-1-es győzelemmel zárult idegenbeli találkozó után.

Labdarúgó NB I - Vereségével egyre nagyobb bajban a Haladás

15.12.2018 | Szombathely - A sereghajtó Szombathelyi Haladás 2-0-ra kikapott a vendég Debreceni VSC csapatától a labdarúgó OTP Bank Liga idei utolsó, 18. fordulójának szombati játéknapján.
"Értékes győzelmet értünk el"

15.12.2018 | Debrecen, Szombathely – A Haladás vs. DVSC (0-2) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Horváth Ferenc és Herczeg András értékelte a látottakat.

Labdarúgó NB I - Továbbra is jól megy a Kisvárdának az MTK ellen

15.12.2018 | Kisvárda - A Kisvárda 1-0-ra nyert szombaton az MTK ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában.

Labdarúgó NB I - A Puskás Knezevic duplájával legyőzte a Mezőkövesdet

15.12.2018 | Felcsút - A Puskás Akadémia Josip Knezevic kilenc perc alatt lőtt két góljával legyőzte a vendég Mezőkövesdet szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Pakson nyert a Diósgyőr

15.12.2018 | Paks - A Diósgyőri VTK 2-1-re nyert a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának szombati játéknapján.
Győztes évzáró Kisvárdán

15.12.2018 | Kisvárda - A Kisvárda Master Good az MTK-t fogadta a labdarúgó NB I. idei utolsó fordulójában.
Ismét betalált Bódi és Szécsi

15.12.2018 | Idegenbeli győzelemmel búcsúzott a DVSC a 2018-as labdarúgó évtől; a Haladás ellen gyűjtötte be a három pontot.
BOON-ÉLŐ – Paks vs. DVTK 1-2 (1-1)

16.12.2018 | Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 17. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesének vendége volt szombaton 17 órától Pakson. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!
HAON-ÉLŐ - Haladás vs. DVSC 0-2 (0-1)

15.12.2018 | Szombathely, Debrecen - A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 18. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Szombathelyi Haladás együtteséhez látogatott szombaton 17.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!