5 órája | Budapest - A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága négy hónapra eltiltotta Anton Sindert, az újonc Kisvárda játékosát.

11 órája | Budapest, Debrecen - Izraeli sajtóértesülések szerint a Beitar Jeruzsálem az exlokista Korhut Mihálynak, a Hapoel Beer-Seva magyar válogatott balhátvédjének a szerződtetésén gondolkozik – írja az nso.hu portál.

1 napja | Zágráb - A világbajnoki ezüstérmes Mario Mandzukic kedden bejelentette, hogy nem szerepel többé a horvát labdarúgó-válogatottban.

MLSZ - Az MTK és Gulácsi az élen a produktivitási rendszerben

14.08.2018 | Budapest - A klubok között az MTK, a játékosoknál pedig Gulácsi Péter termelte a legtöbb pontot az elmúlt három szezon alapján a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) mostani idénytől bevezetett produktivitási rendszerében.
BL-selejtező - Marko Nikolic: százszázalékos koncentrációval kell játszani a svédek ellen

14.08.2018 | Székesfehérvár - A Vidi FC vezetőedzője szerint a csapatnak százszázalékos koncentrációval kell játszania a svéd Malmö ellen, és az apró részletek döntenek majd a továbbjutásról a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező keddi visszavágóján.
DVSC vs MTK: helyosztó rangadó

13.08.2018 | Debrecen - A Loki labdarúgócsapata augusztus 17-én, pénteken 20 órától játssza következő hazai bajnoki mérkőzését. A másodosztályból feljutó MTK Budapest érkezik a Nagyerdei Stadionba az OTP Bank Liga 5. fordulójában.
DVSC: vegyes érzésekkel jöttek haza a játékosok

13.08.2018 | Debrecen - Ilyen a futball, hogy ami elöl kimarad, azt hátul megbüntetik; a 91. percben egyenlíteni tudtak a házigazdák. Varga Kevin, a Loki középpályása vélekedett ekképpen az OTP Bank Liga negyedik fordulójában a felcsúti Pancho Arénában lejátszott Mol Vidi–DVSC labdarúgó-mérkőzés után.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista

12.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

12.08.2018 | Budapest - Az éllovas Ferencváros a negyedik fordulóban is begyűjtötte a három pontot labdarúgó OTP Bank Ligában, de nem tudott ellépni a Budapest Honvédtól, amely ugyancsak győzött vendégként.
Labdarúgó NB I - Mezőkövesden is százszázalékos maradt a Honvéd

13.08.2018 | Mezőkövesd - A Budapest Honvéd 1-0-s győzelmet aratott a Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában, így továbbra is százszázalékos.
„Minden tiszteletem azoké a játékosoké, akik a mérkőzésre eljöttek”

13.08.2018 | Hajdú-Bihar - Elindult a 2018/2019-es szezon a Hajdú-Bihar megyei labdarúgó első osztályban is, jöjjenek a hétvége eredményei és nyilatkozatai.

Labdarúgó NB I - Pakson játszott döntetlent az Újpest

12.08.2018 | Paks - Az Újpest 1-1-es döntetlent játszott vasárnap a Paks vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában.

11.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:

11.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának eredményei és további programja:
Alves is bemutatkozhat Mezőkövesden

11.08.2018 | Mezőkövesd - Vasárnap hazai környezetben lép pályára a Mezőkövesd Zsóry FC NB I-es labdarúgócsapata.
Két DVTK játékos lett az áldozat

11.08.2018 | Miskolc - A szezonban eddig megrendezett három mérkőzés közül mindössze a Puskás Akadémia elleni hazai találkozó egyes szakaszaiban játszott úgy a Diósgyőri VTK élvonalbeli futballcsapata, ahogyan azt a szurkolók, a klubvezetés, a szakvezetés elvárja.
Keserédes döntetlen a címvédő otthonában

11.08.2018 | Debrecen - A lefújás előtt percekkel engedte ki a kezéből a három pontot a Loki.
„Úgy éreztem, végig a kezünkben volt a mérkőzés”

11.08.2018 | Debrecen, Felcsút - A MOL Vidi FC vs. DVSC (1-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Marko Nikolics és Herczeg András értékelte a látottakat.

Labdarúgó NB I - A hosszabbításban mentett pontot a Vidi

10.08.2018 | Felcsút - A címvédő MOL Vidi FC hosszabbításban egyenlítve 1-1-es döntetlent játszott a vendég Debreceni VSC csapatával Felcsúton a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így mindkét együttes megőrizte a veretlenségét.
HAON-ÉLŐ - MOL Vidi FC vs. DVSC 1-1 (0-1)

11.08.2018 | Debrecen, Felcsút - A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 4. fordulójában a Debreceni VSC csapata a MOL Vidi FC együtteséhez látogatott pénteken 20.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!
Labdarúgó NB I - Ugrai és Busai kikerült a DVTK első keretéből

10.08.2018 | Miskolc - A Diósgyőri VTK labdarúgócsapatának szakmai vezetése úgy döntött, hogy Busai Attila és az ötszörös válogatott Ugrai Roland péntektől a második csapat edzéseit látogatja.
Labdarúgó NB I - Két órával később kezdődik a Mezőkövesd-Honvéd meccs

10.08.2018 | Budapest - Vasárnap a tervezett 17 helyett 19 órakor kezdődik a Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd mérkőzés a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában.
DVSC: nem parkolják le a buszt

09.08.2018 | Debrecen - A debreceniek a Vidi vendégeként lépnek pályára pénteken Felcsúton, cél a veretlenség megőrzése.
DVSC: Kassai vezeti a Vidi elleni meccset

09.08.2018 | Debrecen - Megvan a negyedik forduló bíróküldése.
DVSC vs. MTK jövő pénteken

08.08.2018 | Debrecen - Mint ismert, a DVSC a MOL Vidi FC elleni idegenbeli bajnokiját augusztus 10-én, pénteken este nyolc órától játssza a Pancho Arénában.
Szíve a Kinizsiért és a Lokiért dobogott

08.08.2018 | Debrecen - A legendás technikai vezető kihagyhatatlan láncszeme volt a szakmai stábnak.
DVSC: pénteken lesz a Vidi elleni meccs

08.08.2018 | Debrecen - A Pancho Arénában 20 órakor kezdődik majd a találkozó - számolt be a klub hivatalos honlapja.
DLA: döntetlennel zárták Baráth Péterék a Telki Kupát

07.08.2018 | Debrecen - A DLA középpályása Wales ellen is megkapta a lehetőséget - olvasható a dvsc.hu-n.

MLSZ - Három meccsre szóló eltiltást kapott a játékvezetőt megsértő Jagodics

07.08.2018 | Budapest - Jagodics Márkra három bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást rótt ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.
Sanyi bácsi letette a lantot

07.08.2018 | Debrecen - Tizenhat és fél esztendő után távozik a DVSC-től Szilágyi Sándor.
DVSC: két játékos a DEAC-ban folytatja

07.08.2018 | Debrecen - Bíró Péter és Kerekes Krisztián kölcsönbe kerül a másik debreceni csapathoz.
Változhat a Vidi–Loki mérkőzés időpontja

07.08.2018 | Debrecen - Módosulhat a Mol Vidi FC–DVSC bajnoki mérkőzés időpontja – tudta meg az nso.hu.
DVSC: Szilágyi Sándor nyílt levele

06.08.2018 | Debrecen - A DVSC egykori cégvezetője köszönetét fejezte ki.
DVSC: a gólpasszt adó érdeme

06.08.2018 | Debrecen - Szécsi Márk örül a DVTK elleni találatának, de az szerinte a remek labdát elé tálaló Haris Attilát dicséri.

Bajnokok Ligája - Skót vagy a görög ellenfele lehet a Vidi FC-nek

06.08.2018 | Budapest/Nyon - A skót Celtic Glasgow vagy a görög AEK Athén lesz a Vidi FC ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik fordulójában, amennyiben a székesfehérváriak a harmadik körben legyőzik a svéd Malmö csapatát.
Balogh Norbert Ciprusra tart

06.08.2018 | Palermo - A Loki volt támadója Sallai csapattársa lehet a jövőben.
Járt a taps a lokistáknak

06.08.2018 | Debrecen - A Loki akaratos, és jobb focijának köszönhetően legyőzte a Diósgyőrt a Nagyerdei Stadionban, így már hét pontja van.

Labdarúgó NB I - Góllövőlista - 3. forduló - 2018/2019.

05.08.2018 | Budapest/Debrecen/Kisvárda/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 3. forduló - 2018/2019.

05.08.2018 | Budapest/Debrecen/Kisvárda/Mezőkövesd/Miskolc - A Ferencváros és a Honvéd is százszázalékos maradt a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulóját követően.
Labdarúgó NB I - A Paks ellen is győzött a Honvéd

05.08.2018 | Budapest - A Budapest Honvéd hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Paks csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójában, így továbbra is százszázalékos.
A Loki kapusáé lesz a szezon védése?

05.08.2018 | Debrecen - Nagy Sándor óriási bravúrt mutatott be a Diósgyőr elleni meccsen.

05.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája:

05.08.2018 | Budapest - A labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati eredményei:

Labdarúgó NB I - A Ferencváros a Haladás ellen is hibátlan maradt

05.08.2018 | Budapest - A százszázalékos teljesítménnyel listavezető Ferencváros 3-1-re legyőzte a vendég Szombathelyi Haladást a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati játéknapján.
DVSC vs. DVTK - Edzői nyilatkozatok

04.08.2018 | Debrecen, Miskolc - A DVSC vs. DVTK (2-0) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Fernando Miguel Fernandez Escribano értékelte a látottakat.