Spanyolországban remekelt a debreceni sportoló

Debrecen – Hadházi Máté egy ibizai duatlonversenyen utasította maga mögé a mezőnyt saját korosztályában.

Saját korosztályában Hadházi Máté lett a legjobb az ETU duatlon Európa-bajnokság szombati, ibizai sprintversenyén. A két futórészből és egy kerékpáros szakaszból álló megmérettetésen Hadházi 54:01-es idővel ért célba a 25-29 évesek között.

Ezzel Hadházi összesítésben, korosztálytól függetlenül a harmadik legjobb időt szerezte meg, csak a brit David Pearson és a szintén brit Daniel Jenkin ment nála jobbat.

Forrás: triathlon.org / Diario de Ibiza

Hadházi Máté
Budapest - Gyönyörű őszi időben, de a futók számára talán már túl erős napsütésben lőtte el a 29. SPAR Budapest Maraton rajtját Tarlós István Budapest főpolgármestere és Hosszú Katinka világ-˙és Európa-bajnok úszónő. A Futás Napján összesen 23450-en indultak a futó fesztivál hét különböző távján,...