Sokan veszik át holnap a diplomájukat a Debreceni Egyetemen

Sokan veszik át holnap a diplomájukat a Debreceni Egyetemen
© Illusztráció: Matey István
Debrecen – További karokon búcsúznak a végzett hallgatóktól e hét végén a Debreceni Egyetemen. Pénteken gazdasági, egészségügyi, jogi szakembereket, illetve fogorvosokat avatnak; névsorukat alább olvashatják.

Diplomaosztók, június 26., Debreceni Egyetem

Gazdaságtudományi Kar
Agrártudományi Központ, aula, 9, 13, 16 óra

EGYETEMI SZINT

Gazdasági agrármérnöki: Székely Sarolta Dolóresz

Közgazdász-gazdálkodási: Burai Enikő

FŐISKOLAI SZINT

Mezőgazdasági szakigazgatási szervező mérnöki: Porcsin Ádám

FELSŐFOKÚ SZAKKÉPZÉS

Pénzügyi szakügyintéző: Erdős Anett, Gábor Ágnes Fanni, Szabó Nóra

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS

Gazdálkodási és menedzsment felsőoktatási szakképzés

  • nappali: Al-Syed Amira Isam, Gábor Tímea, Gurbai Renáta, Kulcsár Fanni, Molnár Edit, Oláh Ferenc, Szabó Evelin, Szabó Izabella, Turi Szabolcs
  • levelező: Fark Gabriella

Kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzés

  • nappali: Krucsó Judit, Nagy Zsolt, Szabó Orsolya
  • levelező: Dobozy Bence, Nagy Nándor

Nemzetközi gazdálkodási felsőoktatási szakképzés: Hamecz Beáta, Macsi Tibor

Turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzés: Pallagi Norbert

ALAPKÉPZÉS

BA in Business Administration and Management: Chen Qijia, Mboudjou Desiree Merline, Onwe Ugochukwu Bishop, Sampson Jeremiah Kofi Tawiah, Toukam Kaffo Cabrelle, Yussuf Simisola Paulette

Gazdálkodási és menedzsment

  • nappali: Bak Szabina, Cserős Áron, Diós Kinga Nikolett, Kovács Réka, Molnár Adrienn, Prókai Ádám, Rozman Petra, Rudnák Mariann, Simon Orsolya, Tanyi Adrienn
  • levelező: Benkő Judit, Csire Sándor, Kocsi Eleonóra, Vadász Dóra

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki

  • nappali: Budai Tibor, Dankó Péter, Fejes-Nagyfejeő Réka, Fekete Máté, Imre Lajos, Juhos László, Lakatos Norbert, Liszkai Andrea, Nagy Petronella, Nyalka István Viktor, Nyitrai István Dávid, Puskás Dániel, Szták Béla
  • levelező: Berecz Béla Bence, Roó László

Informatikus és szakigazgatási agrármérnöki: Koczka Balázs, Kunkli Dániel, Nyiri Tamás, Thuri József Sándor, Tóth Mihály

Kereskedelem és marketing

  • nappali: Gál Csaba, Germuska Gréta, Hajdu Csaba Alex, Hernádi Netta Krisztina, Kiss Tünde, Lőrincz Nikolett, Pente Krisztián Gábor, Puja György, Szabó Anita Carmen, Szilágyi Zoltán, Tran Balázs, Vakarcs Máté, Veres Rajmund
  • levelező: Kissné Mátyus Melinda Dóra

Közszolgálati: Barócsi Ádám, Csoma Szabina Kitti, Horváth Dóra, Kelemen Éva Zsófia, Szabó Erika, Szendrei György, Vigh Zsolt

Nemzetközi gazdálkodás: Bak Adrián, Bereczki Dávid, Deák Ádám, Hadar Balázs Attila, Hegedüs Zsuzsanna, Iszák Krisztina, Kormos Dóra, Kovács Eszter, Medgyesi Réka, Nyiri Szabina, Oláh Sándor, Tódor Hanna

Pénzügy és számvitel

  • nappali: Benke Gréta, Bényei Szandra, Böszörményi Matild, Czere Roland, Csiszár Orsolya Armela, Felföldi Kinga, Koncz Tímea Éva, Marján Zsófia, Nagy Gergely, Nagy Orsolya Bernadett, Pfeffer Renáta, Süveg Zsuzsanna, Szabó Zsuzsanna, Szilágyi Rita Éva, Tóth Krisztina, Varga Dóra
  • levelező: Kollár Ágnes, Tóth Tímea

Sportszervező

  • nappali: Benőcs Dávid, Besenyő Judit, Demeter Csilla, Filep Máté Csaba, Gál Gergő, Hussein Shadi, Kiss Zoltán, Klenovszky Dóra Csilla, Kocsis Csaba Sándor, Kohuth Ákos Zsolt, Kósa János, Kovács Beáta, Márki Erika, Nagy Barbara, Nagy Fruzsina, Nagy Noémi, Orosz Márk, Pallai Zsolt Norbert, Pristyák Zoltán, Quirikó Niké, Szabó Bence, Szakálos Zsófia, Szilágyi Dóra, Varga Ildikó
  • levelező: Miklovicz Mónika, Orosz Attila, Sándor István

Turizmus-vendéglátás: Bartha Fruzsina, Bata Zsolt, Borzován Judit, Bökönyszegi Kitti, Czeglédi Nóra, Deák Anna, Huszár Eszter, Kiss Fanni, Kovács Zoltán, Némedi Alexandra, Poór Patrícia, Sárközi Júlia, Sirokai Dóra, Szabó Melinda, Szabó Tamás, Szilágyi Evelin, Szőke Lilla, Tóth Dóra

MESTERKÉPZÉS

Emberierőforrás- tanácsadó: Andrási Zsófia, Asztalnok Arnold, Bakos Zsófia, Barát Orsolya, Bétéri Barbara, Czinege Zsófia Andrea, Magyar Anett, Mikó Tímea, Nyitrai Zsófia, Szabó Ágnes, Szilágyi Marianna, Varga Viktória

Gazdasági agrármérnöki: Gyuricza Ádám, Koszty Viktor, Kotroczó Alexandra, Kőrizs Timea, Samók Dóra

Logisztikai menedzsment

  • nappali: Biró Enikő, Buzga Blanka, Deme Erika, Hadházi Barbara, Kiss László Péter, Kóthay László, Kovács Gergő, Pauluk Júlia, Szabó Katalin, Szabolcsi Sára, Vigi Mónika, Virágos Gábor
  • levelező: Barta Csilla, Fucsovics Péter, Kajári Alexandra Petra, Kantár Ibolya, Kavaleczné Kovács Zsófia, Nagy Gyula, Szántai Klaudia, Tóth Emese, Törös Ádám, Túri Mariann

MA in International Economy and Business: Korkulu Sezen, Shirmohammadi Elham

Master of Business Administration (MBA) (ML): Selybenné Szabó Katalin

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás

  • nappali: Orosz Magdolna, Szalma Elek, Thiele Balázs, Tóth Gábor
  • levelező: Bukovenszki Vivien, Karácsony Judit, Kerezsi Éva Mária, Papp Alexandra Mária, Semlyényi Ákos, Sütő Bianka Eszter, Ujhelyi Viktória

Számvitel

  • nappali: Dorgai Klaudia, Durucskó Lívia, Guba Dóra, Kiss Zsófia Réka, Kovács Dóra, Máró Szabina, Szőke Réka, Tornyi Veronika, Will Csaba
  • levelező: Balogh Boglárka Mária, Bihari Mónika, Czomba Orsolya Julianna, Daróczy András, Diszházi Dóra, Juhász Marcell, Torma Ferencné, Tóth Ibolya

Vállalkozásfejlesztés

  • nappali: Bidiga Erna, Cseh Ferenc, Domán Csaba, Felföldi Renáta, Hodosi Nelli, Kun Gergő, Ladányi Krisztina, Molnár Szilvia, Nyavádi Ivett Barbara, Pásztor Veronika, Schida Viktória Judit, Szutor Dóra, Tobak Júlia
  • levelező: Lovas-Kovács Krisztina, Setét Edina

Vállalkozásfejlesztés angol nyelven: Li Pengze

Vezetés és szervezés

  • nappali: Ács László Jenő, Éles Enikő, Filep Dániel, Keczán Gabriella, Kiss Melinda, Kulcsár Ilona, Pettendi Nóra, Sinali Györgyi Erzsébet, Szabó Ágota Ildikó, Szakály Tamás
  • levelező: Barna Róbert, Bazsa-Gargya Mariann, Dobi Zoltán Csaba, Jáborka Zsófia Boglárka, Kolló Anikó, Kovács Katalin dr., Mikulás Barbara, Németi Viktor, Pap Fruzsina

Vidékfejlesztési agrármérnöki

  • nappali: Kazuska Beáta
  • levelező: Fodor Bernadett, Kincses Kitty Zsófia, Wiszt Melinda

Állam- és Jogtudományi Kar
osztott képzésben végzettek
főépület, díszudvar, 10 óra

Igazgatásszervező és Igazságügyi igazgatási alapszak: Aros Enikő, Bakó Bálint, Balla Helga, Balogh Nóra, Balogh Sára, Barta Zoltán, Bártfai Anna, Bélteki Csilla Marietta, Biró Krisztina Éva, Bojtiné Horváth Judit Anna, Bordás Linda Dóra, Boros Dóra, Boros Sándor, Bökönyiné Kanalas Ilona Krisztina, Budai Tibor, Czeglédi Gábor, Czibere-Molnár Tímea, Csákóné Kompár Heléna Zita, Csányi András, Csonka Réka, Dallos Beáta, Diós Zsuzsanna, Faragó Odett Judit, Félegyházi Nikoletta Ildikó, Gaál Melinda, Gábor József, Gál Nóra, Gáll Edit, Gombos László, Gönczi Péter András, Grecskó Fruzsina Petra, Gyulai-Szabó Panna Éva, Halóka Zsolt István, Hercz Judit, Irimiás Tibor Gyula, Jeneiné Hurja Bettina Valéria, Kabai Adrienn, Kálucz Adrienn, Katona Zita, Kelemen Boglárka, Kertész Balázs, Kertész Ferenc, Kispál Anna, Kiss Renáta, Koczkáné Kazsimér Nóra, Konkoly Eszter Bettina, Kovács Judit, Kubik Éva Zsuzsanna, Linzenbold Eszter, Májer Andrea, Marjai Lilla, Mihálku Orsolya, Mokánszki Edina, Molnár Imréné, Molnár Viktor, Nagy Anikó Éva, Nagy Balázs, Nagy Dóra, Nagy Hajnalka, Nagy Orsolya, Nagy Petra, Oláh Ágnes Diána, Oláh Dóra, Oláh Edina, Oláh Judit, Pál Gabriella Bernadett, Papp Alexa, Papp Levente, Pataji Anita Tímea, Pataji Anna Éva, Pataki Ágnes, Pete Edina, Piros Andrea Zsuzsanna, Renge Henrietta, Réti Beatrix, Solymosné Lénárt Judit, Somogyi Kinga Gabriella, Soósné Tóth Bernadett, Sváb Tamara, Szabó Csilla, Szabó Eszter, Szabó Sándorné, Szilágyi Anita, Szondi Réka, Szórádi Csilla, Szőgyényi Dóra, Tóth Adrienn Marianna, Tóth Balázs, Tóth Béla, Tóth Viktória, Török Nikoletta, Vandra Zsolt, Varga Anna, Varga Krisztián, Varga Mónika, Varga Zoltánné, Veres Gergő Károly, Veres Kinga, Veres Máté Csaba, Vincze Ibolya

Közigazgatási mesterszak: Bertalan Imre, Biró Attiláné, Boldogné Bocskai Erzsébet, Czipó Péter, Csonka Bence Dániel, Dull-Szabó Anett, Fehértói Anna, Gyurisné Székely Erika Mária, Hacsáné Szücs Anita, Hetey Nóra, Izsákné Hetényi Valéria Mária, Jámbor Bettina, Juhász Réka, Keresztesi Anikó Mária, Kolláth Bálint, Kovács Anikó, Kremniczki Ferenc, László Anikó, Lucski Csaba, Majoros Szilárd, Matyi Andrásné, Molnár-Vékony Judit, Nagy Márta, Olajos-Varga Anna Sára, Pál Nikolett, Simon Zita, Szabóné Polónyi Beáta Ildikó, Szegő János, Szilágyi Zsuzsanna, Tar Gábriel, Teleki Ádám Sándor, Vajda Roland, Varga Ferenc, Vékony Lilla, Vida Viktória

Európai és nemzetközi üzleti jog mesterszak: dr. Al Sallami Linda, dr. Deli-Molnár Gábor, dr. Dohány Gábor, Egervári Petra, Gasimzada Ulvi, dr. Margitics István, dr. Nagy Dorottya, Nur Heriyanto Dodik Setiawan, dr. Pénzes Eszter, dr.. Siklós Ágnes, dr. Szabados Gergő, dr. Szakács Tamás Szilárd, dr. Szimicsku Zsolt Zoltán, dr. Timár Kinga Klaudia

Jogi felsőoktatási szakképzés: Asztalos Nóra, Baksa Gabriella Kitti, Balogh Amanda, Balogh Renáta, Czibere Réka, Czobor Judit, Diószeghy Erika, Dulovics Valéria, Farkas Evelin Éva, Fige Enikő, Heim Gabriella, Kállay Hajnalka Zita, Kalmár Zsanett, Karaszek Fruzsina Márta, Kerti Andrea, Kiss Péter, Kozma Edit, Lengyel Éva, Molnár Andrea, Muhar Eszter, Novák Anna, Petőné Szondi Katalin Ida, Prill Zsuzsa, Rácz Krisztina, Schneider Dóra, Szabó László, Szabó Melinda, Szilágyi Kitti

Egészségügyi Kar
főépület, díszudvar, 13 óra

Ápolás mesterszak – levelező tagozat: Balázs Anikó, Baranyainé Magyar Mária Zsuzsanna, Barkaszi Szilvia, Egriné Farkas Mária, Harasztosiné Kéri Edit, Jäger Anita, Szántóné Mester Natália, Szávai Gézáné

Egészségügyi szociális munka mesterszak–nappali tagozat: Debreczeni Irén

Egészségügyi szociális munka mesterszak–levelező tagozat: Bernáth Anikó, Bodóné Erős Rózsa Klára, Cseh Anett, Csernus Diána, Csontosné Bodnár Mária Irén, Dicső Béláné, Fábiánné Jászai Katalin, dr. Fodorné Vidó Renáta, Gyurján Ilona Ibolya, Haga Istvánné, Kunkliné Éder Erzsébet, Magyarné Sónyák Zsuzsanna, Szabó Enikő, Tábori Ilona, Tóth Edina, Tóthné Kovács Erika, Váradiné Varga Nóra

Szociális munka és szociális gazdaság mesterszak – nappali tagozat: Arató Andrea, Porkoláb Ágnes

Szociális munka és szociális gazdaság mesterszak – levelező tagozat: Andrásiné Böszörményi Enikő (kitüntetéssel végzett), Fockt Orsolya, Garai Zsuzsanna, Gulyás Krisztina, Hajnal Ágnes, Juhász Gábor, Kissné Soós Edit Erika, Kriston Ilona Dóra, Magyar Bernadett, Nagyné Loránt Andrea Katalin, Nyírcsák János, Pásztor Tünde, Sónyák Andrea, Töviskes Imre

Ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – nappali tagozat: Bakó Rita, Balogh Orsolya Ildikó, Balogh Xénia, Barta Kinga, Berényi Viola, Birgány Alexandra, Kállai Nikolett, Kálmánczhey Katalin, Kassai Zsolt, Körtvélyesi Klára, Moravcsik Nikoletta, Nagy Ildikó, Nagy Lilla, Szabó Szandra, Szakácsi Bettina, Tóth Katalin, Vajda Rella

Ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – levelező tagozat: Antal Pálné, Baloghné Hajdú Emőke Katalin, Bártfai Józsefné, Czimréné Törő Katalin, Fedor Katalin, Filep Istvánné, Fülöp Katalin, Győr Nándorné, Kecsedi Mihály, Kecskésné Kovács Judit, Kiss Annamária, Kiss-Batta Csabáné, Komáromi Erzsébet, Köröminé Oláh Zsuzsanna, Kropkóné Popovics Tímea, Marozsi Józsefné, Mata Enikő, Máté Zsolt, Molnárné Erdei Krisztina, Rábainé Végh Anett, Sallainé Nagy Ildikó, dr. Szabó Árpádné, Szántóné Huszti Ildikó, Takácsné Földi Andrea, Tóthné Tóth Bernadett, Zsandáné Badari Edit

Ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – nappali tagozat: Ballai Attila, Cséki Tímea, Cserép Gergő, Galambosi Réka, Kovács Barbara Erzsébet, Mészáros Zsolt Róbert, Németh Csilla, Rácz Béla, Somogyi Nikoletta, Török Márton, Várpalotai Diána

Ápolás és betegellátás alapszak – szülésznő szakirány – nappali tagozat: Batta Bernadett, Dósa Lilla, Grestyák Anita Katalin, Karika Judit Melinda, Károlyi Hajnalka, Kovács Alexandra, Kovács Nikoletta, Mikó Éva, Nagy Robertina, Pető Ivett, Rábai Rita, Szuromi Zsanett, Tóthné Danó Gabriella Ilona, Veres Irén

Egészségügyi szervező alapszak – nappali tagozat: Báthory Alexandra, Csóka Orsolya Ildikó, Fehér Franciska, Gálik Evelin, Horváth Klára, Jakab Attila, Kecskés Renáta, Képes Marcell Dávid, Szeles Dávid, Szepesi György, Tóth Diána, Török Norbert

Egészségügyi szervező alapszak – levelező tagozat: Boráné Hegedűs Erzsébet, Kiss Péter, Kovács Kitti Katalin, Maros Edina, Nagy Katalin, Terdik Judit

Egészségügyi gondozás és prevenció alapszak – védőnő szakirány – nappali tagozat: Alföldi Dóra, Ancsin Anita, Bakos Zsuzsanna, Barta Ágnes, Biritz Anita, Bozsik Lilla, Donkáné Gulyás Emese, Farkas Vivien, Gergely Nóra, Incze Enikő, Juhász Anita Zsuzsanna, Karmacsi Zsuzsa, Keresztúri Brigitta, Kiss Evelin Margit, Kozma Andrea, Kuritár Orsolya, Nagy Alexandra, Nagyházi Mária Viola, Németh Csenge Annabella, Papp Mariann, Pető Anikó, Pipoly Zsanett, Porcs Adrienn, Rácz Beáta, Schleisz Bettina, Simon Viktória, Spitzmüller Zsanett, Szanyi Marianna, Tóth Júlia Fanni, Varga Ilona, Zolnai Diána

Szociális munka alapszak – nappali tagozat: Kálmán Tünde, Kárpáti Ágnes, Makkai Szabina Erika, Virga Zsanett

Szociális munka alapszak – levelező tagozat: Bartha Szilvia, Bogár Lajosné, Czifra Ivett, Cserepes Fruzsina, Fehérné Virágh Henriett, Kovácsné Ozsváth Edit, Recsán Judit, Sille Gábor, Szabó Dóra, Terdik Ágnes

Alkalmazott szociális gerontológia szakirányú továbbképzés – levelező tagozat: Bécsi Katalin Zsuzsanna, Bekéné Zelencz Katalin kitüntetéssel végzett, Kovács Sándorné, Pituk Lászlóné, Schmied Zsolt János, Szabó Melinda, Tóth Anna

Szociális és ifjúsági munka felsőoktatási szakképzés – nappali tagozat: Boros Zoltán, Pataki Ildikó, Pataki Viktória, Riczu Tamás

Szociális és ifjúsági munka felsőoktatási szakképzés – levelező tagozat: Balázs Ferenc, Biri Katalin Tünde, Garainé Zahorján Mária Emese, Horváth Jánosné, Lázárné Belme Fruzsina Margit, Mezei Csabáné, Pocsai Adrienn, Serbán Andrea, Szabóné Pallás Ildikó, Szücs Attila, Vida Istvánné, Zink Norbert Béla, Zink Szilvia

Fogorvostudományi Kar
főépület, díszudvar, 16 óra

Ádám-Szabó Adrienn, Bánki Balázs, Batta Norbert, Belser Barbara, Bene Szilvia, Bérdi Gergely, Csányi Zsuzsanna, Csiki Diána Edit, Damjanovich László, Dani Gerda, Doszpoly Vivien, dr. Jóos Gergely Gyula, Gombás Bence, Gyenes István, Győri Eszter, Hamid Leila, Herczeg Mátyás, Hevesi Edina, Hevesi Judit, Hornyák Csaba Péter, Izsák Izabella, Jenei Balázs, Kádár Kitti, Kiss Barbara, Koncz Zsófia, Kustos Laura, Lampé Krisztina, Lengyel Viktória, Magas Hajnalka Annamária, Magyar Adrienn, Margóczi Dávid, Molnár Anikó, Nagy Patrícia Kinga, Németh Anikó, Ökrös Petra, Palotai Stefánia, Papp Sándor, Simon Botond Barna, Sipos Kitti, Suta Gábor András, Suta Péter, Szala Nóra, Varga Balázs, Végh Róbert, Zeke Tímea
Arbel Atar, May Soffi Azriel, Roozbeh Behaein, Elaheh Bodaghi, Robel Araia Berhe, Antonakis Christou, Savvas Farfaras, Gal Adelina Fish Belkin, Negar Ghofrani, Zvia Keren Glazer, Huan-Chen Kao, Nikolas Koliandris D., Abhishek Mehta, Amit Girishkumar Mehta, Rajiv Mehta, Nilan Naghavi, Mohsin Nathu, Devki Patel, Ali Payam, Fani Polykarpou, Seyed Ali Mohammad Razavi, Saba Sedighi Dehkordi, Nazanin Sharifsamani, Lysimachi Solomonidou, Nasim Talkhabi, Rasa Zameni

Forrás: Debreceni Egyetem








hirdetés