“Sok helyzetet kihagyva ismét magunknak tettünk nehezebbé egy meccset”

Hajdú-Bihar – Íme itt vannak a Megye II bajnokság vasárnapi, illetve a szombati Konyár–Nádudvar mérkőzés eredményei!

Konyári SE–Nádudvari SE 3–6 (2–3)

50 néző Vezette: Pál G.(Varga Gy., Fazekas M.)

Konyár: Száraz Cs. – Tamási G., Halász R., Tamási S., Nagy D.(Sebestén E.), Nagy A., Varga Z., Hudák I.(Lakatos G.), Horváth Á., Bakk I., Rézműves K. Edző: Kiss László.

Nádudvar: Dobi Attila – Pál Imre (Varga Zsolt), Károlyi Zoltán (Dobi Róbert), Szabó Sándor, Varga Tibor, Tóth István (Máté István), Szegi Zsolt (Kovács István), Erdős Máté, Hérics Lajos, Forgács Gergő (Czibere Krisztián), Székely Zoltán (Posta Norbert). Edző: Gere Csaba.

Gól: Nagy A.(2), Sebestyén E., illetve Székely Zoltán (3), Forgács Gergő, Tóth István, Kovács István. Jók: Senki, illetve Székely Zoltán, Szabó Sándor. Ifi: 1–5.

Kiss László: A legnagyobb siker, hogy a 8 hiányzó ellenére ki tudtunk állni és le tudtuk játszani a mérkőzést. A nádudvar hatékony játékának köszönhetően többen voltunk a kórházban mint a kocsmában. Köszönöm minden játékosnak akikre számíthattam a mérkőzés napján.

Gere Csaba: Húsz perc alatt három gólos előnyre tettünk szert, ami minket zavart meg. Kapkodtunk a félidő végen, épp úgy, mint a második játékrész elején. A negyedik gólunk megnyugtatta a csapatot, igaz felzárkóztak a hazaiak, De a meccs végére nyilvánvalóvá vált a sima győzelmünk.

Hajdúszováti SE–Debreceni EAC 1–6 (1–1)

50 néző Vezette: Percze Zs.(Gálfi F., Tóth G.)

Hajdúszovát: Marton A. – Béres Á., Rostás N., Szabó J., Balogh D., Lakatos K., Nagy Zs.(Vásárhelyi M.), Budai G., Jónás B., Abdai K., Lakatos I. Edző: Balogh Ferenc.

Debrecen: Dudás D. – Hetrovics R., Nyeste K.(Posta N.), Fodor T., Radványi R., Dr. Köstner T.(Szőke P.), Magi L., Tar G.(Katona Z.), Molnár M.(Lévai Á.), Ifj. Rácsai L., Csák Zs.(Dr. Rácsai L.) Edző: Katona László.

Gól: Lakatos K., illetve Molnár M.(2), Köstner T., Csák Zs., Lévai Á., Dr. Rácsai L. Jók: Mindenki, Marton Attila (mezőny legjobbja), illetve Molnár M. Ifi: 0–20.

Balogh Ferenc: Az esélyesebb csapat nyert. Gratulálok a DEAC csapatának! További sok sikert kívánok nekik! Igazándiból az egyik szemem sír, a másik nevet, azért sír mert a DEAC-tól kikaptunk és a másik azért nevet mert ma volt 16. születésnapja. Boldog születésnapot kívánunk neki!

Katona László: Nagyon sok helyzetet kihagyva ismét magunknak tettünk nehezebbé egy meccset, ami nehezebb is lehetett volna, ha ellenfelünk 1–1-nél értékesíti tizenegyesét.