Sikeres szereplés a Főnix-kupán

Sikeres szereplés a Főnix-kupán
Újabb rangos sporteseménynek adott othont Debrecen január végén. A III. Főnix-kupa nemzetközi utánpótlás kézilabdatornán 90 gárda több mint 1000 játékosa mérte össze tudását, 10 különböző kategóriában.

A számok beszédesek: 8 helyszínen (Hódos, Oláh Gábor utcai csarnok, ÚNOK, Kossuth-gimnázium, Kazinczy iskola, Mechwart-csarnok, Csokonai-gimnázium, Hunyadi iskola) 236 mérkőzést játszottak a kézis tehetségek, fiúk és lányok egyaránt. A hajdú–bihari ifjú kézisek szépen szerepeltek, szinte minden kategóriában akadt dobogós helyezés.

Eredmények

1993–94 fiú kategória

1. Mezőkövesd 7 pont, 2. Debreceni SC–SI 6, 3. Hajdúszoboszló KSKE 4, 4. Balmazújváros KK 2, Angyalföldi SI 1.

1995 fiú kategória

A. csoport: 2. Debreceni SC–SI 6 p. B. csoport: 5. Nádudvari DSE 0. Végeredmény: 3. Debreceni SC–SI, 9. Nádudvari DSE.

1996 fiú kategória

1. Debreceni SC–SI 11 p., 4. Balmazújváros ÚGYSE 4.

1998 fiú kategória

A csoport: 2. Debrecen–Kazinczy 8 p., 5. Debreceni SC–SI II. 2, 6. BMSE Berettyóújfalu 0.

B. csoport: 3. Hajdúböszörményi VSI 4, 4. Balmazújváros ÚGYSE 2, 5. Debreceni SC–SI I. 0.

Végeredmény: 4. Debrecen–Kazinczy, 6. Hajdúböszörményi VSI, 8. Balmazújvárosi ÚGYSE, 9. Debreceni SC–SI I., 10. Debreceni SC–SI II., 11. BMSE Berettyóújfalu.

1993–94 lány kategória

1. DVSC–Korvex 8 p., 2. Debreceni SC–SI 5.

1995 lány kategória

1. Debreceni SC–SI 12 p., 5. Nádudvar Kövy DSE 4.

1996 lány kategória

A csoport: 1. Debreceni SC–SI 10 p., 6. BMSE Berettyóújfalu 0.

B. csoport: 3. DEAC–Sport Debrecen 4.

Végeredmény: 1. Deberecni SC–SI, 5. DEAC–Sport Debrecen, 11. BMSE Berettyóújfalu.

1998 lány kategória

A csoport: 4. Debreceni SC–SI B 0 p.

B. csoport: 3. Balmazújváros Kalmár DSE 2.

C csoport: 1. Debreceni SC–SI A 6, Anygalföldi SI és DSE 4.

Végeredmény: 1. Debreceni SC–SI A, 5. Angyalföldi SI és DSE, 8. Balmazújváros Kalmár DSE, 11. Debreceni SC–SI B.

1999 lány kategória

A csoport: 2. Angyalföldi SI és DSE 6 p., 5. Nádudvar Kövy DSE 0.

B csoport: 3. Debreceni SC–SI 3.

Végeredmény: 2. Angyalföldi SI és DSE, 6. Debreceni SC–SI, 10. Nádudvar Kövy DSE.

Szivacslabda 2000 lány kategória

A csoport: 3. Hajdúnánás Moli Kézi Suli I. 2 p., 4. Angyalföldi SI és DSE 1.

B csoport: 4. Hajdúnánás Moli Kézi Suli II. 0.

C csoport: 1. Debreceni SC–SI 6.

Végeredmény: 2. Debreceni SC–SI, 7. Hadúnánás Moli Kézi Suli I., 10. Angyalföldi SI és DSE, 11. Hajdúnánás Moli Kézi Suli II.

 








hirdetés