“Sajnálom ezt a mai napot”

© Fotó: Kovács Péter, archív
Hajdú-Bihar – Mutatjuk a megyei másodosztály északi csoportjában játszott meccsek eredményeit, és megszólalnak az edzők is.

Egyeki SBSE–Bocskai SE Vámospércs 5–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Áncsán Gy. (Nagy L., Prezenszki M.)

Egyek: Pap Z. – Czikora K., Torma S., Zsólyomi D., Tóth A., Len Sz., Csala R., Farkas Z. (Lipták M.), Vadász B., Kiss A. (Len Á.), Újvári K. Edző: Farkas Zoltán.

Vámospércs: Sándor K. (Kolompár J.) – Vincze V., Kolompár K., Führer L. (Jónás S.), Kolompár R., Balogh S., Tóth G., Kovács Gy. (Nánási D.), Károlyi A., Kolompár 2K., Kiss I. Edző: Oláh Sándor.

Gól: Torma S., Tóth A.(3), Farkas Z. Jók: Mindenki, Tóth A. a mezőny legjobbja Ifi: 2–3.

Farkas Zoltán: Ezért dolgoztunk egész télen, hogy ez az eredmény kijöjjön a csapatból. Örülünk, hogy a két éves veretlenségét mi vettük el a Vámospércsnek. Csapatként teljesen fölé lőttünk nekik és ez úton is megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatunknak, ez férfi munka volt. Tudtuk, hogy egyszer valaki beleszalad a késbe.

Oláh Sándor: Ez a pofon már hetek óta érett. Bebizonyosodott, hogy alázat és gól nélkül nem lehet meccset nyerni.

Józsa SE–Tiszacsegei VSE 3–2 (2–0)

50 néző. Vezette: Varga Gy. (Juhász D., Tőkés R.)

Józsa: Fejér G. – Kiss A., Ale M. (Vecsei J.), Bucskó I., Bazsó O., Szabó G., Dr. Valóczki J., Kalina L. (Molnár B.), Brehószki B., Szabó M. (Zabiák P.), Szilágyi I. Edző: Szabó László.

Tiszacsege: Juhász Á. – Rézműves G., Kovács A., Borisz Sz., Várnai A. (Baranyi Cs.), Csurgó Á., Katona Cs., Rácz L., Tamon R., Papp E., Domán D. (Sallai Sz.) Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Szabó G., Brehószki B., Dr. Valóczki J., illetve Kovács A.(2) Jók: Fejér G., Bazsó O., Szabó G., illetve Kovács A., Katona Cs. Ifi: 1–0.

Szabó László: Sajnos a mérkőzést nem tudtuk időben kezdeni. Ez rá is nyomta az első húsz percben a csapat játékára a bélyegét. Az első félidő második felében és a második félidő első felében a csapat magabiztosan játszott. Sajnos a második félidő végén 3–0-s vezetésnél kiengedtünk, a Tiszacsege szívvel, lélekkel küzdött, így szerzett két gólt. Gratulálunk az ifi csapatnak.

Sallai Szabolcs: Sajnálom ezt a mai napot. Az ifjúsági csapatom az utolsó percben kapott góllal kapott ki, holott a második félidőben három-négy ajtó ablak helyzetet hagytunk kihasználatlanul. A felnőtt csapat a második félidei játékával rászolgált volna az egyik pontra. Az eredményesség fel lett áldozva a fennmaradás érdekében.