„Rendesen meg kellett dolgozni a három pontért”

A kép illusztráció
A kép illusztráció - © Fotó: Matey István, archív
Hajdú-Bihar – Két meccset játszottak a labdarúgó megyei első osztály szombati játéknapján. Eredmények, jegyzőkönyvek, edzői nyilatkozatok!

Hajdúböszörményi TE–Derecskei LSE 3–1 (2–0)

200 néző. Vezette: Puskás Z. (Berettyán Z., Takács I.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T.– Andorkó S., Lippai T. (Hortó A.), Szabó T., Lovas M., Linzenbold Zs. (Kerek B.), Misák S. (Bereczki T.), Oláh N. (Jeremiás G.), Szabó M., Nagy M., Barna B. Edző: Bogdanovic Igor

Derecskei LSE: Alimán Gy.–Vadász I., Berán B., Szilágyi M. (Kun I.), Burkus D., Papp Á., Alimán J. (Lakatos R.), Kali V. (Kovács M.), Papp R. (Trembeczki M.), Sólyom M., Csizmadia Cs.(Fekete L.) Edző: Szép Sándor

Gól: Nagy M.(2), Jeremiás G.,illetve Kovács M. Jók: Nagy M., Andorkó S.,illetve Papp Á., Papp R. Ifi: 5-4

Bogdanovic Igor: Ez egy olyan mérkőzés volt, amikor rendesen meg kellett dolgozni a 3 pontért. Örülök, hogy ez sikerült.

Szép Sándor: A mai mérkőzésen végig egyenrangú partnerei voltunk a listavezetőnek. Az első félidő közepén volt egy 5 perces rövidzárlat, amit a hazai csapat kihasznált. Ettől függetlenül az 1 pontra rászolgáltunk volna. Gratulálok a csapatomnak, és további sok sikert a böszörményi csapatnak.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Monostorpályi SE 4–5 (1–1)

100 néző. Vezette: Szűcs L. (Kövér T., Zámbó T.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Kasuba M., Bede Gy. (Varga P.), Halász Z., Molnár Á., Bacskai A. (Dávid T.), Szabó G. (Varga S.), Szabó B., Mertin L., Veres T. (Kubán Z.), Tömöri L. Edző: Halász Zoltán

Monostorpályi SE: Sallai J.–Nyilas J. (Tapoti J.), Patka J., Hegedűs Gy. (Bodnár I.), Sándor B., Nyilas Sz., Illés D. (Bodnár L.), Bereczky B., Gellért M. (Kiss G.), Tóth A., Lakatos Zs. (Rózsa N.) Edző: Kaszás János

Gól: Molnár Á., Bacskai A.(2), Mertin L., illetve Tóth A. (3), Patka J., Kiss G. Jók: Mertin L., illetve Mindenki Ifi: 3-2

Halász Zoltán: Fordulatos mérkőzésen hatalmas egyéni hibákat követtünk el védekezésben, így fontos pontokat hullajtottunk el.

Kaszás János: Egy küzdelmes, fordulatos mérkőzésen a nagyobb akarat diadalma győzedelmeskedett. Gratulálok a vereség ellenére is az ifjúsági csapatunk tavaszi szerepléséhez.