Megye I-es eredmények

By kerekes1
Tekintse meg portálunkon milyen eredmények születtek vasárnap a megyei első osztályban.

Nyíradony–Sárrétudvari 0–3 (0–3)

150 néző, vezette: Muszka Z. (Mező S., Kertész F.).

Nyíradony: Kerezsi T. – Tóth Gy., Szuttor Gy. (Domán P.), Mercs J., Takács A., Baranyi B., Kórász B., Kozma Gy. (Sinka M.), Pallai A. (Balogh N.), Varga D. (Tóth T.), Bíró R. (Lukács L.). Edző: Orosz János.

Sárrétudvari: Kiss B. (Kasza Zs.) – Erős L., Nagy T., Katona I., Fegyverneki M. (Tarcsi T.), Kovács T., Füleki B., Szabó G. (Bende L.), Dávid T. (Bodó L.), Mező Á., Földesi M. (Erős L.). Edző: Gulyás Gyula. Gól: Kovács T., Dávid T., Fegyverneki M. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 4–1.

Orosz János: – Ellenfelünk 4 perc alatt lerendezett bennünket, ilyen hozzáállással még az utcák-terek bajnokságában sem lehet mérkőzést kezdeni. Gratulálok Sárrétudvari csapatának, a jobbik csapat nyert.

Gulyás Gyula: – A mai mérkőzésen az első félidőben nagyszerűen játszottunk, nagyon szép támadásokat vezettünk, rengeteg helyzetet kidolgoztunk, és ebből 3 gólt sikerült szereznünk. A második félidőben a játékunk nagyon visszaesett, de így is nagyon szép győzelmet arattunk. Gratulálok a csapat valamennyi játékosának a győzelemhez.

Nagyhegyes–Ebesi KKSE 0–1 (0–0)

300 néző, vezette: Áncsán Gy. (Prezenszky M., Kocsárdi A.).

Nagyhegyes: Buglyó I. – Csige I., Kiss A., Nagy S. (Kállai D.), Tóth J. (Tornyai G.), Tóth J., Tóth M. (Némethy P.), Darvas T., Kerékgyártó T., Kunkli F., Szarvas T. Edző: Pintér István.

Ebesi KKSE: Fekete R. – Magyar A., Kocsis M., Szabó G., Szatmári Cs. (Galgóczi T.), Babotán J., Papp Z., Kanál R. (Leiter K.), Horváth R. (Leiter B.), Mészáros T. (Milbik K.), Szilágyi Z. (Bernáth G.). Edző: Kun Gyula. Gól: Kocsis M. Jók: mindenki, illetve Fekete R., Magyar A., Kocsis M. Ifi: 4–2. Kiállítás: Kiss A., Tóth J.

Pintér István: – Nem kívánok nyilatkozni.

Magyar György: – Azt mondják, ha sok jó ember összejön az még nem biztos, hogy egy jó csapat. Ebesen most sok jó ember jött össze, talán lehet még ez egy jó csapat. Igen felejthető mérkőzést játszottunk 9 ember ellen, de a győzelemnek örülünk.

Püspökladány–Derecske 2–4 (1–2)

150 néző, vezette: Darányi A., (Pap E., Kovács Á.).

Püspökladány: Eszenyi – Máté (Varga L.), Baranyai, Karacs, Szász, Petrovics (Rövid Sz.), Rövid A., Csibi Zs. (Boruzs I.), Kiss S. (Károlyi Z.), Szabó Zs. (Tóth N.), Horváth I. Edző: Karacs Zoltán.

Derecske: Iklódi T. – Bak I. (Fogarasi I.), Derán B., Fekete S., Csuka Zs., Tóth Sz., Csizmadia Cs., Bálint T., Gyöngyösi N. (Suta Cs.), Papp R. (Mezei N.), Kiss G. (Lénárd Sz.). Edző: Makleit Tibor. Gól: Horváth I. (2), illetve Gyöngyösi N. (2), Csizmadia S., Kiss G. Jók: Eszenyi, Horváth I., illetve Gyöngyösi N., Fekete S., Bálint T., Kiss G. Ifi: 4–1.

Karacs Zoltán: – Sajnos 1–0 vezetésünk után ismét az ellenfél talált magára. Igaz, hogy már a harmadik fordulón vagyunk túl, de a csapat nagy részének még csak ezután kezdődik a bajnokság.

Makleit Tibor: – Az újjáépített püspökladányi csapat ellen megérdemelt győzelmet arattunk. Köszönöm szépen a csapatnak, hogy a 29. házassági évfordulómra ilyen szép ajándékot kaptam tőlük.

Kaba–Pentafrost Nyírmártonfalva SE 3–2 (1–1)

250 néző, vezette: Hajdú I., (Fekete L., Nagy L.).

Kaba: Cseh T. – Almási Z. (Mátyás Z.), Kacsárdi N., Szörnyi R., Kuhajda A. (Rácz S.), Szabó J. (Miskovics F.), Szegedi A., Szeghi Zs., Hodák D. (Plókai M.), Kovács G. (Szűcs Á.), Bakonyi J. Edző: Plókai Mihály.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Rácz G. – Spisák Zs., Konyári S., Havrilla I., Kiss G. (Szabó T.), Szemán B. (Kerti S.), Jónizs A. (Piros Z.), Szemán T. (Nagy D.), Tóth D., Bodnár T., Mike I. (Nagy I.). Edző: Asztalos János. Gól: Bakonyi J. (2), Kovács Gy., illetve Konyári S., Tóth D. Jók: mindenki, illetve Bodnár T., Spisák Zs., Tóth D. Ifi: 0–1.

Plókai Mihály: – Két hete erre vártunk, hogy meglegyen az első győzelmünk, ami a mai napon jó játékkal meg is született. Egy nagyon szimpatikus ellenfelet teljesen megérdemelten vertünk meg. A helyzetek alapján nagyobb arányban is győzhettünk volna. Gratulálok az egész csapatnak.

Asztalos János: – Nagy melegben, erős iramú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten szerezte meg a győzelmet. Összességében a meccs képhez hozzátartozik, hogy a labdarúgásban a kéz az nem egyenlő a lábbal.