Illusztráció - © Fotó: Derencsényi István
Hajdú-Bihar – Sok szurkoló támogatta csapatát vasárnap délután a pocsaji lelátókról. A labdarúgó megye II. déli csoportjában a Pocsaj KSE és a Kabai Meteorit SE mérte össze tudását vasárnap.

Pocsaj KSE–Kabai Meteorit SE 2–2 (0–1)

400 néző Vezette: Muszka Z. (Tóth T., Szűcs A.)

Pocsaj: Mezei J.– Vaszilkó A., Székely K. (Murák K.), Nagy P., Mező R. (Rézműves A.), Szilágyi Cs., Nyika J., Lakatos R., Makula I., Székely Zs., Halász R. (Kun I.) Edző: Sóvágó Sándor.

Kaba: Biás P.– Almási Z. (Németi M.), Szabó D., Jeges Z., Karika M., Kállai D. (Kuhajda A.), Kozma L. (Szabó B.), Sarkadi A., Kovács M., Plókai G. (Plókai M.), Tőzsér A. (Szegi Zs.) Edző: Kiss Lajos.

Gól: Székely Zs., Murák K., illetve Plókai G., Szegi Zs. Jók: Mindenki, illetve az egész csapat Ifi: 4–4

Sóvágó Sándor: –Az első félidei gyenge kezdésért elsősorban én vagyok a felelős. Ezután cserékkel és szerkezeti változtatásokkal rendeztük sorainkat. Azonban az 1 pont megszerzéséhez egy váratlan extra megoldásra is szükség volt Murák Krisztiántól. A csapat nagyon küzdött, így megérdemelt az egy pont a listavezető ellen.

Kiss Lajos: – A nagy iramú mérkőzésen, az első félidőben előttünk a második félidőben a hazai csapat előtt adódtak lehetőségek. Így nézve a döntetlen igazságos eredmény. Büszke vagyok játékosaimra, mert egy jó erőkből álló hazai csapat otthonában is az utolsó pillanatig a győzelemre törekedtek. Azt hiszem ez a hozzáállás eredményes lehet a bajnokság hátralévő mérkőzésein is. Peti fel a fejjel, ez benne van! Köszönjük a bennünket elkísérő kabai szurkolóknak a támogatást és a játékvezetői hármas korrekt működését.