„Öt perc alatt ezt a mai mérkőzést lerendeztük az ellenfélnek”

Illusztráció. - © Fotó: Kovács Péter, archív
Hajdú-Bihar – Lássuk a megyei I osztály vasárnapi meccseinek eredményeit!

Hajdúnánás FK–Kabai Meteorit SE 7–3 (5–0)

150 néző. Vezette: Török Z. (Németh M., Szabó P.)

Hajdúnánás: László T. (Tóth D.) – Zsuga Á., Tornyai V., Félegyházi Z., Kiss L., Fodor J. (Csatári D.), Polgár G. (Újvári Zs.), Bencze D. (Gyöngy T.), Kovács G., Jóna G., Tóth V. Edző: Daróczi Péter.

Kaba: Jónás B. – Karika M., Plókai G., Kovács M., Kiss R. (Plókai R.), Szabó B., Almási Z., Németi M., Rózsa O. (Kállai D.), Czidor R. Edző: Plókai Mihály.

Gól: Tóth V.(2), Polgár G.(2), Kovács G., Kiss L., Bencze D., illetve Czidor R., Karika M.(2) Jók: Polgár G., Fodor J., Kovács G., Tóth V., Tornyai V., Félegyházi Z., illetve Karika M. Kiállítva: Mester M. Ifi: 10–1.

Daróczi Péter: Gratulálok a csapatomnak. Régen mutatott ilyen jó játékot a csapatom az első félidőben. Nagyon szép gólokat szereztünk. Megérdemelten győzött a csapat. Remélem a folytatásban is hasonló játékot tudunk nyújtani. Hajrá Bányász!

Plókai Mihály: Öt perc alatt ezt a mai mérkőzést lerendeztük az ellenfélnek. Hat beívelésből öt gólt kaptunk, de mi sajnos bent maradtunk az öltözőben. A második félidei játékunkhoz a csapatnak gratulálok csak azt nem tudom, hogy miért nem így kezdtük a mérkőzést.

Hosszúpályi SE–DVSC II. 0–13 (0–4)

100 néző. Vezette: Pál G. (Pósa Zs., Katona K.)

Hosszúpályi: Rózsa B. – Kőnig A., Papp J., Rostás K., Rostás G., Lakatos F., Szabó G. (Lakatos R.), Purguly E., Nagy I., Lakatos Zs., Bagi L. Edző: Selyem Nándor.

Debrecen: Szabados I. – Molnár M. (Bencze Z.), Kocák A., Bíró P. (Krajcsó K.), Lakatos N., Gálfi N. (Szutor T.), Bárány D., Soltesz J., Sekulic D., Nagy K., Nagy A. Edző: Gyarmati András.

Gól: Nagy K.(4), Nagy A.(4), Bárány D.(2), Gálfi N., Bíró P., Krajcsó K. Jók: Mindenki

Selyem Nándor: Nem értük el.

Gyarmati András: Ritkán van olyan körülmény egy csapat részére mint Hosszúpályiban, értem itt a kiszolgáló helységeket, viszont sajnálom, hogy nincs megfelelő képességű csapatuk. Azt gondolom végig irányítani tudtuk a mérkőzést és megérdemelten nyertük meg a meccset.

Téglási VSE–Hajdúdorog SE 0–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (Gyarmati I., Dávid A.)

Téglás: Gombos P. – Fejes I. (Danó N.), Danó H. (Kovács I.), Bánfi Cs., Kiss J. (Kis Z.), Jeney D. (Lakatos F.), Nagy N., Varga L. (Kovács K.), Pelles T., Mészáros N., Danó Zs. Edző: Opre Mihály.

Hajdúdorog: Tóth Z. – Éder B., Juhász B., Dálnoki Zs. (Kelemen B.), Juhász T., Botos S., Vincze Cs. (Francel R.), Ferenczel P., Kiss A., Mondok D., Pogácsás J. Edző: Kóródi István.

Gól: Dalnoki Zs., Juhász T. Jók: Tóth Z., Juhász B., Mondok D., Botos S., Pogácsás J. Ifi: 7–0.

Opre Mihály: Nem értük el.

Kóródi István: Az első félidőben mindkét oldalon sok helyzet maradt ki, a második félidőben sikerült a helyzeteinkből kettőt értékesíteni, megérdemeltem nyertünk. Gratulálok a csapatomnak.

Fotó: Kovács Péter, archív
Hajdú-Bihar - A tavaszias időben is küzdöttek a Megye I. osztályában a pontokért, a holnapi játéknapon tovább folytatódnak a forduló mérkőzései. Az NB III-ban pedig már szombaton játszott a DEAC. Monostorpályi SE–Nyíradony VVTK 2–4 (0–1) 250 néző. Vezette: Takács I. (Katona D., Török Z.) Monost...