Oklevélözön a cívisvárosban

Akt.:
A BTK diplomaosztóján
A BTK diplomaosztóján - © Fotó: Molnár Péter
Debrecen – Ezúttal három kar ünnepségével folytatódik a téli diplomaosztók sorozata a Debreceni Egyetemen. Egészségügyi szakemberek, bölcsészek, tanárok, illetve az informatika friss tudorai hagyják el az univerzitás kapuit pénteken az oly régóta óhajtott könyvecskével. Névsorukért kattintson!

Debreceni Egyetem
Egészségügyi Kar
február 5., péntek, Zilahi terem (Nyíregyháza, Sóstói út 2–4.), 11 óra

ápolás mesterszak – levelező tagozat
Borbélyné Magyar Beatrix, Bugáné Berecz Ilona, Farkasné Juhász Zsuzsánna, Fekete Józsefné, Horváthné Nagy Szidónia, Ivánné Simon Ildikó, Jámbor Tünde, Leskovicsné Ferenczi Andrea, Nagyné Tóth Ildikó Éva, Petranics Marianna, Sárosiné Antal Mónika, Szacskóné Kovács Orsolya, Szokira Márta, Zelizi Piroska

egészségügyi szociális munka mesterszak – levelező tagozat
Batta Péter, Dohány László

szociális munka és szociális gazdaság mesterszak – levelező tagozat
Ditzendy Károly Arisztid, Figéné Nádasdi Ágnes, Gilányi Gyöngyi, Huszti Elek, Kocsis Dóra, Zsidainé Szabó Mónika

ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – nappali tagozat
Horváth Ádám, Kató Julianna, Kormos Erika, Szilágyi Noémi, Verebélyi Izabella Anett

ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – levelező tagozat
Dobiné Mikó Csilla, Fürjes Adrienn, Incze Tímea, Iványi Krisztina, Papp Lóránd, Szabó Zsuzsanna, Terjéki-Kiss Gabriella, Tóthné Némedi Mónika, Vinczéné Lőrincz Ildikó

ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – nappali tagozat
Kiss Fruzsina, Mohsin-Abdullrahim Rami, Piskolti Péter

ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – levelező tagozat
Fazekas Lajos, Nagy Attila István

ápolás és betegellátás alapszak – szülésznő szakirány – nappali tagozat
Aranyi Anett, Fodor Alexandra, Gyüre Gréta, Takács Gabriella

egészségügyi szervező alapszak – nappali tagozat
Aranyi Csilla, Bezdán Tímea, Boda Zsuzsanna, Czeglédi Krisztina, Cs. Nagy Anna, Csoma Erzsébet, Drenyóczki Dalma, Fábián Anita, Farkas Dóra, Fodor Marianna, Gergely Erika, Hernádi Lilla, Ignácz Dóra, Juhász Andrea, Juhász Melitta, Keserű Kitti Ilona, Kosztyó Vivien, Linzenbold Enikő, Nagy Enikő, Nagy Nóra, Nagy Nóra, Nemes Lilla, Oliár Noémi, Ökrös Renáta, Parajos Dóra, Perjési Ivett, Pók Dániel, Potyók Alexandra, Racskó Boglárka, Samu Anett, Soltész Eszter, Strahl Hanga, Szőke Viktória, Toldi Alexandra, Toma Mariann, Tóth Kinga, Tóth Nikolett, Varga Anita, Zsjak Tímea

egészségügyi szervező alapszak – levelező tagozat
Balázs Tiborné, Belényesi Ivett, Czinczár József Istvánné, Hagymási Zsuzsanna, Láng Tibor Pálné, Lucskai Kármen, Molnár Katalin Hajnalka, Nyárádi Gergő, Tóthné Petró Anikó

egészségügyi gondozás és prevenció alapszak – védőnő szakirány – nappali tagozat
Bárczai Noémi, Kurucz Ágnes, Restás Noémi

szociális munka alapszak – nappali tagozat
Barta Judit

szociális munka alapszak – levelező tagozat
Aszalós-Czine Otília, Baktiné Silimon Ildikó, Laufer Antal, Lipcsák Éva, Máté Ilona, Molnár Adrienn, Nagyné Laza Mária, Palotai Katalin, Ráczné Karádi Erika, Szopkóné Pataki Melinda, Szöllősy Attiláné, Tóthné Silimon Anna, Kelemen Dániel Zoltánné, Pálné Gór Anita

alkalmazott szociális gerontológia szakirányú továbbképzés – levelező tagozat
Balogh László Miklósné, Bardi Olivia

szociális és ifjúsági munka felsőoktatási szakképzés – levelező tagozat
Kádas Mária, Takácsné Szabó Csilla

Debreceni Egyetem
Bölcsészettudományi Kar
február 5., péntek, főépület, díszudvar, 11 óra

alapképzés – nappali tagozat

andragógia
Lechner Brigitta

anglisztika
Brendzsák Kitti, Erdélyi Anna, Fábián Beáta, Farkas Máté, Gáspár Mercédesz, Gönczy Judit, Hadady Borbála, Hegedűs Petra Nóra, Juhász Blanka, Kiss Katalin Anita, Kulcsár Orsolya Ágota, Lakatos Lívia Tímea, Le Nhu Anh, Loós Tamás, Mezősi Rita, Mikita Márta, Novák Nándor Kristóf, Tóth Csilla, Trombitás Eszter

germanisztika – néderlandisztika
Gácsi Nóra Zsuzsa, Kovács Réka, Molnár Andrea Gabriella, Révész Kincső, Vizsnyai Tímea

germanisztika – német
Csorosz Nikoletta Mária, Harsányi Vivien, Janics Ibolya, Kocsár Márta

kommunikáció- és médiatudomány
Berkó Levente Benjámin, Megyesi Dóra Fanni, Nagy Ádám

magyar
Bökönyi Bettina, Nagy Orsolya, Szenka Dóra, Tóth Aletta, Tóth Katalin

néprajz
Egyed Zsuzsa

politológia
Káplár Attila

pszichológia
Jákób Lajos, Kruppa Alexandra, Miterli Gertrúd Melinda, Molnár Krisztina, Rácz Annamária, Szabó Kitti, Terdik Éva

romanisztika – olasz
Ferenczi Dóra, Gergely Benjamin Péter, Szitkó-Kovács Judit, Urbin Fruzsina

szabad bölcsészet
Deres Zsófia Ida, Pataki Márk

szlavisztika – orosz
Dengyel Fanni Noémi, Ferenczi Andrea

szociális munka
Bakó Andrea, Baracskai Lilla Katalin, Dudla Dóra, Faragó Eszter, Fenyvesi Nóra, Galambos Anikó Bernadett, Gedeon Tamás Miklós, Kocsis Bernadett, Nagy Marianna, Papp Eszter, Szakszon Noémi, Vigh Norbert, Záhorszki Tünde, Zatykó Ágota

történelem
Hillender Judit, Kun Bernadett, Macsuga Vivien, Papp Rita Zsófia

alapképzés – levelező tagozat

pszichológia
Derencsényi Katinka, dr. Kőhalmi Laura, Eőri Brigitta, Gál Eszter, Onody Réka, Simon Katalin, Szalay Péter

Szociális munka
Kathy Ágnes Rita

Szociológia
Mike-Sötét Viola

Történelem
Oláh Nikoletta

mesterképzés – nappali tagozat

amerikanisztika
Neuhaus Christina Aline

andragógia
Magyar Anita, Mermeze György Gergő

anglisztika
Dr. Sparksné Széles Erzsébet, Vixathep Nikolett

finnugrisztika
Takács Boróka Lilla

fordító és tolmács
Bodnár Boglárka Rebeka

néprajz
Linka Lenke, Szabó Gertrúd

pszichológia
Dobi Gabriella Ibolya, Nádas Beáta

szlavisztika – orosz
Lengyel Beáta

szociálpolitika
Besenyei Zsófia, dr. Lipták Jánosné, Fedorkó Julianna, Ferenci Orsolya, Fülöp Györgyi Eszter, Ludányi Lilla, Szabó Nikolett, Szentesi Katalin

tanári
Baloghová Andrea, Barta Dóra, Debreczeni Márk, Gulyásné Szitás Mariann, Győrössi Tímea, Hadfi Anna Gizella, Hankusz Éva, Herendi Borbála, Horváth Attila, Kaszás Judit, Kévés Henriett, Kürthy Klaudia Kitti, Mülek Lajos, Nagy Boglárka, Nagy Júlia, Nagyné Danku Ágnes, Nyéki Zoltán, Orosz Marietta, Oroszi János, Papp Csaba, Papp László, Pintye Erzsébet, Sápi Vivien, Simon Dániel, Szabó Kitti, Tóth Veronika Zita, Végső Georgina

mesterképzés – levelező tagozat

tanári
Bak Mária Erzsébet, Bódánné Tóth Anikó, Cseresznyés János, Farkas Norbert, Jónás Réka, Karcza Ildikó Margit, Kertész Tünde Fruzsina, Majorosné Szabó Katalin, Muhariné Preszter Katalin, Nagy Diána, Nagy Mária, Rendes Ildikó, Ripcse-Karácsony Anna Piroska, Tóth Boglárka, Tömöri Krisztina, Varga Emília

egyetemi képzés, nappali és levelező

egyetemi képzés
nappali tagozat

angol nyelv és irodalom – német nyelv és irodalom
Soltész Emese Judit

magyar nyelv és irodalom
Kovács Anita

Magyar nyelv és irodalom – történelem
Bodnár Csilla

Politológia
Rosta-Molnár András

Történelem
Kulcsár Márton János

egyetemi képzés
levelező tagozat

német nyelv és irodalom
Szabóné Bagosy Barbara Noémi

szakirányú továbbképzés
levelező tagozat

Pedagógus szakvizsga
Áros Tünde Ilona, Bacsinszkiné Tari Tímea, Csendes Julianna, dr. Czifra Irén Ildikó, Godóné Véghseő Diána, Huszárné Müller Zita, Kissné Kovács Anna Mária, Ramocsa László, Tamásné Homoki Andrea

Debreceni Egyetem
Informatikai Kar
február 5., péntek, főépület, díszudvar, 14 óra

nappali tagozat – mesterképzésen végzős hallgatók

computer science MSc
Sabagh Nejad Anahita

gazdaságinformatikus MSc
Bodnár Zsolt, Fónagy István, Holló Máté, Koczka László, Mike Ágnes, Szferle Dóra

informatikatanár – könyvtárpedagógia-tanár MSc
Brósch Éva, Kiss Éva

informatikus könyvtáros MA
Ajtai Zoltán, Kiss Dávid, Tomcsik Adrienn

mérnökinformatikus MSc
Besenczi Renátó, Csizmadia Gábor, Horváth Ádám, Kis Norbert, Lukovics Tamás, Nagy Zoltán, Németh András, Örsi Péter, Tóth Ádám

programtervező informatikus MSc
Kruppa Kinga Tünde, Muhammadné Milac Diána Margit, Pap Dávid

nappali tagozat – alapképzésen végzős hallgatók

business informatics BSc
Zeytinli Mustafa

computer science BSc
Ahmed Mujistapha Safana, Dhawan Sohail, Li Tong, Yusuf Musa

computer science engineering BSc
Akinola Toyosi Opeyemi

gazdaságinformatikus BSc
Abai Sándor, Arnóczki Erika, Barázda Norbert, Barna Ádám, Bogdán Péter, Brátán György, Dankó Noémi, Demjén Dániel, Ferenczy Csaba János, File Evelin, Gyarmati Ádám, Holba Máté László, Horváth Edit, Juhász Melinda, Kégli Nikolett, Király Eszter, Kósa Ferenc, Mándi Péter, Molnár Attila, Munkácsi Tamás, Nagy Katalin, Nagy Rita, Németh Norbert, Oláh Tamás, Orosz Bence, Orosz László, Pál László, Papp Alexandra, Pető Nóra, Pócsik Ágnes Eszter, Pomázi Szabolcs, Püski Ádám Levente, Sándor Gergely, Spanyol Roland, Szász Levente, Szatmári Ildikó, Szűcs Tamás Jozsef, Timán Adorján, Tóth Barbara, Tóth Tamás, Tóvizi Nikolett, Tököli Zoltán Csaba, Vajas Viktor, Váradi Sándor, Vigi Melinda

informatikus könyvtáros BA
Fekete Márton, Hegyi Zsuzsanna, Kalmár Mariann, Kicska Andrea, Kiss Róbert Adrián, Tutor Ádám

mérnökinformatikus BSc
Al-Nuwaihi Rami Gergő, Balogh Péter, Barta László, Berecz János, Berki Balázs, Bogár András, Csáki Gergely, Dobos Attila, Erdei Zsolt, Erdős András, Fejes Ferenc, Gyermán Zoltán, Hollósi Henrik György, Horváth Erik, Iváncza Csaba, Józsa Tamás, Kabai Dávid, Katona Róbert Ferenc, Kiss János, Kovács Aurél, Kun Dávid, Major István Márton, Mercs Dóra Márta, Szőke Szabolcs, Tóth László, Vágó Arnold, Varga Ádám, Vég Tamás László

programtervező informatikus BSc
Balázs Ádám, Dobi Attila, Hegedüs Hajnalka, Nyiri Tamás, Szekusán Tamás, Tóth Zoltán

nappali tagozat – hagyományos képzésen végzős hallgatók

informatikus könyvtáros – történelem szakos tanár
Hegyesi Rita

programozó matematikus
Nagy Zsolt

programtervező matematikus
Hank Sándor, Papp János, Szigeti Szabolcs, Thold Tibor István, Zákány Edit

levelező tagozat – mesterképzésen végzős hallgatók

informatikatanár MSc
Ács Zoltán

informatikus könyvtáros MA
Hegyi Edit, Kompanek Lóránt, Takács Péter Levente, Tomasovszki Anita

programtervező informatikus MSc
Fisch Viktor, Pethe Szabolcs, Záborski László

levelező tagozat – alapképzésen végzős hallgatók

informatikus könyvtáros BA
Gál Roland, Kádár Imre Zoltán

mérnökinformatikus BSc
Forgács Ferenc, Kovács Tibor

programtervező informatikus BSc
Halász Viktor, Lázár Gábor

levelező tagozat – hagyományos képzésen végzős hallgatók

informatikatanár
Kovácsné Uhrin Edit

programozó matematikus
Sütő Ferenc








hirdetés