Ők voltak az idei Oxigén Kupa legjobbjai

A pénteki díjátadón
A pénteki díjátadón - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A több fordulós Oxigén Kupa futóverseny ünnepélyes eredményhirdetésére került sor pénteken Debrecenben.


A rendkívül népes mezőny legjobbjainak az alábbi versenyzők bizonyultak:

1,5 km Oxi-mókus futam

1,5 km Leány:

1. Egri Kincső
2. Tündik Márta
3. Koroknai Panna

1,5 km Fiú:

1. Mezei Dániel
2. Kovács Lajos István
3. Fodor Szabolcs

Oxi-mókusok 1,5 km: Egri Kincső, Javellák Nóra, Stark Jázmin, Tündik Márta és Kovács Lajos István, Szűcs Gergely

2,5 km Gyermek

2,5 km Leány:

1. Barcui Ellen Alexandra
2. Dobi Lili
3. Hajdú Barbara

2,5 km Fiú:

1. Kovács Gyula
2. Chrobák Gergő
3. Gut Gábor

2,5 km Serdülő

2,5 km Leány:

1. Lovas Bernadett
2. Rózsa Sarolta
3. Chrobák Lili

2,5 km Fiú:

1. Sós Barnabás
2. Molnár Róbert
3. Stiegelmayer András

5 km Ifjúsági

5 km Leány:

1. Toma Rebeka
2. Szentpéteri Bianka
3. Fegyveres Vanda

5 km Fiú:

1. Dörgő Máté
2. Kovács Balázs
3. Reguly Ábel

5 km Nyílt

Női 5 km

Felnőtt:

1. Gulyás Vera
2. Ferenczi Nikolett
3. Aradi Bernadett

W35:

1. Biricz Gizella
2. Nagy Anita
3. Forgácsné Bertalan Szilvia

W40:

1. Zákány Katalin
2. Törökné Buri Éva
3. Fegyveres Imréné

W45:

1. Dr. Majláth Mónika
2. Gáti Andrea
3. Asboltné Kerekes Ágnes

W50:

1. Csernoch Mária
2. Sipos Nóra
3. Benkő Ildikó

W55:

1. Békési Lászlóné
2. Pallagné Ruszkabányai Ágnes
3. Pereczné Lőrinczi Róza

W60:

1. Lugosi Imréné

Férfi 5 km

Felnőtt:

1. Petneházi Gábor
2. Zékány-Nagy Patrik
3. Tóth Milán

M35:

1. Pócsi Attila
2. Egri Ferenc
3. Kiss Sándor

M40:

1. Sós Barnabás
2. Kovács István
3. Szakál László

M45:

1. Dr. Ary Endre
2. Dörgő Sándor
3. Varga Lajos

M50:

1. Kocsár László
2. Nagy Csaba
3. Szabó Balázs

M55:

1. Jurth Gyula
2. Nagykéri György
3. Kenyó Kálmán

M60:

1. Sári Elek
2. Hernyák Imre
3. Lugosi Imre

M65:

1. Demény Attila
2. Barbócz Gábor
3. Tóth Béla

M70:

1. Kovács Ferenc
2. Kovács Árpád
10 km Nyílt

Női 10 km

Felnőtt:

1. Ménes Anita
2. Varga Krisztina
3. Dr. Szentpéteri Diana

W35:

1. Enyediné Dobai Henriett
2. Keczán Mariann
3. Vargáné Kathi Judit

W40:

1. Varga Beatrix
2. Őri Nóra
3. Pásztor Kornélia

W45:

1. Kozmáné Kancz Eleonóra
2. Szabó Csilla
3. Nagy Mónika

W50:

1. Hegedűs Erika
2. Komódi Erzsébet

W55:

1. Pereczné Lőrinczi Róza

Férfi 10 km

Felnőtt:

1. Gulyás János
2. Jung Ferenc
3. Wittmann Ádám Levente

M35:

1. Magyar András
2. Gellén László
3. Papp Róbert

M40:

1. Kovács István
2. Kiss Márton
3. Rimaszombati Zoltán

M45:

1. Chrobák Gyula
2. Kuki Ákos
3. Papp Sándor

M50:

1. Bíró Sándor
2. Gabnai Ernő
3. Fülöp Zsolt

M55:

1. Nagykéri György
2. Balogh Imre
3. Kovács Lajos

M60:

1. Molnár Miklós
2. id. Kocsis Miklós

M65:

1. Demény Attila Árpád
2. Solymosi Miklós
3. Dr. Moldvay István

M70:

1. Gőz József Miklós

Csapatverseny

1. Szendi-Vasudvar Kft (Bana Richard, Dörgő Sándor, Nagy Mónika, Petneházi Gábor, Chrobák Gyula, Jung Ferenc, Aradi Bernadett, Kocsár László)
2. HRSE-Black (Zelei Zsolt, Kovács István, Kiss Márton, Szalka Szabolcs, Zelei Máté, Gulyás Csilla, Bojtor László, Füzesi József)
3. Fürge Lábak (Jurth Gyula, Gulyás Vera, Fiák György, Békési Lászlóné, Kenyó Kálmán, Sári Elek, Sós Barnabás, Zákány Katalin)

Különdíjak (a kategóriában a legjobban teljesítők kapták)

Egri Kincső
Gulyás Vera
Zákány Katalin
Kovács Gyula
Jurth Gyula




Sporthírek






hirdetés