Ők állnak sorba a diplomájukért szombaton

Akt.:
Ők állnak sorba a diplomájukért szombaton
© Illusztráció: Molnár Péter
Debrecen – A műszaki, illetve természettudományok értői, frissen végzett tanárai örülhetnek több éves munkájuk gyümölcsének szombaton: délelőtt a Debreceni Egyetem Műszaki Kara, délután pedig a DE Természettudományi és Technológiai Kara rendez diplomaosztó ünnepséget a díszudvaron. Kattintson a névsorokért!

Diplomaosztó, Debreceni Egyetem, 2015. július 4.

DE Műszaki Kar
főépület, díszudvar, 10 óra

Mesterképzésben nappali tagozaton

Létesítménymérnöki szakon
Boruzs Andrea, Fiál Ádám, Galát Zsuzsanna, Jakab Gábor, Jandek Csaba

Mechatronikai mérnöki szakon
Fényes Péter Tamás, Kiss Alex, Lévai Csaba, Papp Gábor, Pomichal Viktor

Műszaki menedzser szakon
Dávid Emese, Pósa Péter, Radics Péter László, Szabó Péter László, Takács Ádám, Tóth Balázs

Településmérnöki szakon
Bagdi Szabolcs, Borbély Gergő, Diós Beáta, Fekete László, Háger Krisztina, Jászay Gino Richard, Kocsel Andrea Borbála, Szabó Ferenc

Alapképzésben nappali tagozaton

Építészmérnöki szakon
Bacskai Annamária Eszter, Barna Dalma, Batári Bernadett, Czoller Fruzsina Dorottya, Dányi Virág, Deák Gabriella, Erdős Imre, Gáspár Bence, Jani Sándor Gábor, Kovács Krisztián, Marozsán Máté, Mezőfi Diána, Nagy Tamás, Presits Róbert Barnabás, Szilágyi Tamás, Vincze Csaba Gergő, Zelizi Dóra, Zolcsák Emese

Építőmérnöki szakon
Abonyi Szilárd, Balog Sándor, Czabai Balázs, Erdei Szilvia, Ferencz Norbert, Fodor Péter, Földvári Anett, Fülöp Zoltán, Horváth Bettina, Jámbor Lilla, Komár Attila Valentin, Macsuka Brigitta, Májer Violetta, Máté György Péter, Matéz György, Mátyás Ivett, Mező Norbert János, Móró Gyula András, Morvai Tamás, Nagy Alexandra, Nagy Sándor Gergő, Nagy Tamás, Nagy Zsombor Imre, Nagymáté Judit, Pataki Tamás, Rácz Balázs Mihály, Sarkadi Nóra Zsuzsanna, Serbán Fanni, Szabó Ádám Zoltán, Szecsődi Balázs, Szőke Gabriella, Taierling János, Takács Gergő, Tóth Edina, Ungvári Ferenc, Zsibrita Dávid

Gépészmérnöki szakon
Ambrus Vencel, Batta Gergely, Bócsi Viktor, Bodnár Dániel, Dancs Balázs, Dér Rezső János, Fejes Attila, Gáspár Csaba, Horváth Ernő, Kerekes Zsolt, Keszthelyi Gábor, Kiss Zoltán, Komódi Sándor, Kovács Roland, Laczkó János, Lanter Szabolcs, Márián Balázs, Nagy Csaba, Nótin Attila, Ősz László, Péterszegi Róbert, Pótor Jenő, Szabó Zoltán, Szakál Márton Vilmos, Szegedi Szabolcs, Szemes Dániel, Szilágyi László, Szűcs Balázs, Tompa Dávid László, Tóth Zoltán, Uzonyi Gábor

Környezetmérnöki szakon
Holb Adrián, Ignéczi Sándor, Kelemen Tímea, Kiss Péter, Kovács Bence, Nagy Gyöngyi, Perczák György, Rácz Zoltán, Törös Levente

Mechatronikai mérnöki szakon
Bene Péter, Ludányi Bence, Máté Balázs, Oláh Márk, Sass Norbert János, Tóth Ferenc

Műszaki menedzser szakon
Bagdány Zoltán, Demján Balázs, Kardos Gergő, Kovács Edina, Molnár Ildikó, Nagy Balázs, Nagy Gábor Sándor, Nagy Kálmán, Raska Zoltán, Sólyom Ágnes, Tóth Attila, Ujlaki Dorina, Uray Szabolcs,

Kredites főiskolai képzésen

Műszaki menedzser szakon
Dobi Lajos

Mesterképzésen levelező tagozaton

Létesítménymérnöki szakon
Balázs Csaba, Benedek László Balázs, dr. Lakatos Ákos, Ducsi Sándor, Kardos Tamás, Kiss Benjámin Tibor, Kiss Gergő, Lovas-Kiss Gábor, Lukács Tibor, Mészáros Péter, Molnár István, Pék Zsolt, Szigeti Soma, Tóth Viktória Edina, Zvolenszki László

Műszaki menedzser szakon
Csüllög Mihály, Fejér Zoltán, Forgács Róbert László, István Máté, Juhász Magdolna Márta, Kerékgyártó Béla, Szabó Zoltán

Településmérnöki szakon
Györfi Éva, Jakab István, Kelemen Ágota, Major Orsolya, Patkó Gergely András, Szabó Ágnes, Sztányi Róbert

Alapképzésen levelező tagozaton

Építőmérnöki szakon
Bótáné Batta Olga, Budai Anita, Földes Tamás, Jánosi Attila, Komjáthy Rita Zsuzsanna, Szántó Zoltán, Tóth Ottó, Urbán Attila

Gépészmérnöki szakon
Károlyi Tibor László, Kemecsei Zoltán, Kiss Tímea Noémi, Szabó Árpád Gergő

Környezetmérnöki szakon
Varga Antal

Műszaki menedzser szakon
Baloghné Horváth Melinda, Ilcsik Csaba, Makrai Attila Sándor

Kredites főiskolai képzésen

Építészmérnöki szakon
Fekete Anikó

Szakirányú továbbképzési szakon levelező tagozaton

Városenergetikai szakmérnöki szakon
Gyarmati Tibor Ferenc

Lean szakirányú és minőségirányítási szakirányú továbbképzési szakon
Mongyik Dávid

Lean szakirányú továbbképzési szakon
Alexa Judit, Árva Tamás, Bobor Roland, Borák Balázs Sándor, Budayné Juhász Nikoletta Bernadett, dr. Hudivók Zoltán, Hegedüs Péter Tamás, Jenei László, Juhász Ferenc, Kelemen László, Kiss Nóra, Kósa Zsuzsanna, Kukta István, Madár Petra, Miklós István Lajos, Murvai Imre, Papp Róbert, Svantner Ádám, Szakál Szilvia Lilla, Szemán András, Tóth Ilona, Tóth Péter

Minőségirányítási szakirányú továbbképzési szakon
Balázsi Lajos, Balogh Gergő, Barta Béla, Boros Judit, Czibere Beáta, Csicsekné Pocsai Kinga, Fábián Zoltán, Gyarmati Annamária, Hajdu Fanni Renáta, Homonnai Róbert János, Kiss Beáta, Kiss György Attila, Petrománné Lipcsei Szilvia, Szarvas József, Varga Adrienn

Műszaki környezeti szakmérnöki és Lean szakirányú továbbképzési szakon
Nagy Tamás Zoltánné

Műszaki Környezeti szakmérnöki szakon
Auerné Bodnár Judit, Füredi Gábor, Komlóssy Eszter, Leskó László, Molnár Szabolcs, Polgár Tamás,

DE Természettudományi és Technológiai Kar,
főépület, díszudvar, 13 óra, 16 óra

Alkalmazott geoinformatikus (levelező, szakirányú továbbképzés)
Asztalos Gábor, Chrabák Péter, Csontos Tünde, Horváth Ferenc, Horváthné Szeregnyi Zsuzsanna, Jakubová Zuzana, Kőhalmi Fruzsina, Kürti Áron, Orbán Balázs, Orosz Attila Csaba, Plásztán József Zsolt, Pogány Viktor, Tajti Tibor, Varga Tamás

Alkalmazott matematikus (MSc) (nappali, mesterképzés)
Molnár Noémi, Rácz Gabriella, Varga Zsuzsanna

angol-magyar természettudományi szakfordító (nappali, szakirányú továbbképzés)
Dr. Kurucz Vivien, Gencsi-Nagy Panna, Kálmán Patricia, Lehoczki Gábor, Mátyásné Ábrók Barbara, Molnár Enikő, Neményi Zsolt, Sári Katalin, Szarvas Tímea, Ungvári Katinka, Vojtkó Anna

Anyagtudomány (MSc) (nappali, mesterképzés)
Kovács Eszter Mária

Biológia (BSc) (nappali alapképzés)
Abonyi Tünde, Adácsi Cintia, Aranyos Anita, Bagi Anikó, Balla Borbála, Bárány Alexandra, Boros Hédi, Bozó Krisztián Tibor, Czakó Emese, Csőke Ádám, Dancsi Ádám, Deák Sára, Fehérvári Nóra, Fekete Judit, Fekete Réka, Fige Éva, Fillér Csaba, Gabnai Dóra, Gál Viktória Ágnes, Görgei Márton Dávid, Guti Eliza, Hajnal Benjámin, Hancsovszki Renáta, Hanyicska Martin, Horváth Enikő, Juhász Balázs, Kánya Klaudia, Kelemen Fruzsina, Kovács Áron Botond, Kovács Zoltán, Kozma Noémi, Lénárt Kinga, Lukács Áron, Majoros Viktória, Mák Szabolcs, Mancsiczky Sára Orsolya, Markos Andrea, Miczi Márió, Miklós Máté, Mizsei Edvárd, Molnár Gábor, Mucza Orsolya, Murguly Mátyás, Nagy Nikolett, Nagy Renáta, Nemes Olívia, Nyeső Cintia, Orosz Edina, Ősz Krisztina, Pabar Sándor Attila, Papp Anita, Papp Csaba, Papp Eszter, Potencsik Anita, Racskó Márk, Rapcsák Fanni, Rákosi Annamária, Sebestyén Flóra Zsuzsa, Somogyi Orsolya, Süveges Kristóf, Szabó Alexandra, Szabó Anita, Szabó Enikő, Szabó Evelin, Szabó Henrietta, Szécsy Dóra, Szilágyi Nikolett, Szinai Mihály, Szoboszlai Beatrix, Szücs Krisztina, Takács Bernadett, Takács Fanni, Tárkányi Borbála, Tatár Gabriella, Tóth Dániel Tamás, Tóth Fruzsina, Tóth Judit Beáta, Ujlaki Rita, Vladár Anita, Zara Bernadett

Biológia–földrajz tanár (nappali, egyetemi)
Jankuly Viktória

Biológus (MSc) (nappali, mesterképzés)
Bravics Dénes, Fontos Gábor, Katona Gergely, Kelemen Balázs, Kiss Johanna, Kövér Vanda, Lovas-Kiss Ádám, Magyar János, Nagy Edina, Rádai Zoltán, Somogyi Zoltán, Szabó Judit, Szűcs Mónika, Tóth Zsófia, Váradi Alex

Biomérnök (BSc) (nappali, alapképzés)
Balogh Vivien, Bujáki Boglárka, Elek Alexandra, Horváth Imola, Imre Alexandra, Kiss Alexandra, Molnár Zsófia, Nagy Vivien, Pilling Dóra, Puhola Brigitta, Rácz Péter, Sallós Dorottya, Szabó Zsuzsa, Szanics Bence, Szathmári Ibolya, Szilágyi Szabina, Timári Nóra, Zónai Roland

Biomérnök (MSc) (nappali, mesterképzés)
Bereznyák Szilvia, Birtók Emese, Kovács Gergő, Kökényesi Antal, Mészáros Dávid, Nagy István, Nagy Nikolett, Pilling Márk, Vad Péter

Biotechnológia (MSc) (nappali, mesterképzés)
Ambrus Viktor Attila, Anton Fruzsina, Bognár Kitti, Csuth Tamás Imre, Duró Norbert Ádám, Geda Orsolya, Hepp Anna, Keresztúri Kata, Klusóczki Ágnes, Kovács Bence, Kovács Nikoletta, Oláh Nikolett, Pataki Zoltán János, Ujvárosi Andrea Zsuzsanna, Vámosi Vivien Cintia, Varga Tamás, Záhonyi Dóra

Chemical engineering (BSc) (nappali, alapképzés)
Bartels Barima Osei Yaw, Nanyombi Patricia

Electrical Engineering (BSc) (nappali, alapképzés)
Aldosari Mohammed Thuwaini m, Alhowsawi Mohammed Abdulrhman, Gulcimen Serdar, Okorie Michael Rock

Fizika (BSc) (nappali, alapképzés)
Bodnár Eszter, Gulyás Szilvia, Hagymási Péter Sebastián, Kerékgyártó Roland, Nagy Ádám, Nagy Anett, Németh Levente, Pák Nóra, Rutka Péter, Szegedi Tibor Norbert

Fizikus (MSc) (nappali, mesterképzés)
Holló Tamás, Kiss János, Péli Zoltán

Fizikus (nappali, egyetemi)
Huszthy Csaba

Földrajz (BSc) (nappali, alapképzés)
Agárdi Péter, Baczur Tamás, Bacsó Máté, Balázs Tünde, Bánszki Mónika, Beregi Viktória, Bor Boglárka, Buzsik Beáta, Farkas Bertalan, Gáspár Viktor, Gerzsenyi Andor Zsolt, Halmai Márton, Horváth Edina, Jakab Dávid, Kanyok Gergő, Katona Dániel, Kerekes Henriett Katalin, Kereszturi Gábor, Kiss Balázs, Kiss Emőke, Kiss Judit, Kiss Péter Pál, Koczka Csaba, Kovács Gergő, Lesovics Vivien, Márkus Márton, Németh Gábor, Orbán Nóra, Pálóczi Attila, Papp Anita, Repa Richárd, Sarkadi László, Szabó Éva, Széplaki Dóra, Szoták Mihály Ádám, Vadas Erik, Varga Sándor

Földtudományi (BSc) (nappali, alapképzés)
Bényei Bálint János, Décsei Kitti, Fejes Lilian, Fűzéri Dániel, Hajdú-Toldi Anita, Halyag Nóra, Horváth Ágnes, Ignáth Márk Olivér, Kovács Réka Lilla, Lipusz Norbert, Mezei Tünde, Mokriová Orsolya, Molnár Kitti, Nagy Máté, Ondok Lilla, Pirigyi András, Sas József, Támcsu Richárd, Varga János

Geográfus (MSc) (nappali, mesterképzés)
Ács Imre, Bálega Emese Mária, Bauernfeind Bence Béla, Bódi Dániel, Csépke László, Faragó Enikő, Fazekas Anett, Gliba Roland Sándor, Gulyás Tímea, Jakab Loránt, Kállai Dóra Ibolya, Karsai István, Kelemen Dávid, Kislászló Zsuzsa, Kondrát Tibor, Kozák Magdolna, Körmöndi Barnabás, Pólin Lénárd, Róna Gergely, Salya Nóra, Szilágyi Ágota

Geográfus (nappali, egyetemi)
Kálmán Bálint, Szabó Ádám József

Hidrobiológus (MSc) (nappali, mesterképzés)
Benei Nóra Laura, Berta Csaba, Czövek Lilla Judit, Dajka Viktor Zoltán, Demeter Cintia, Gonda Csilla, Nagy Csaba, Senánszky Vera, Tamás Viktor

Informatikus fizikus (nappali, egyetemi)
Balogh Miklós

Kémia (BSc) (nappali, alapképzés)
Arany József, Bunda Szilvia, Diczházi Márk, Diószegi Nóra Barbara, Fellegi Flóra, Gulácsik Henrietta, Hamza Anett, Hámori Csaba, Jóvér Levente Dénes, Kacsir István, Kovács Henrietta, Kungazda Béla Ádám, Laskai Aliz, Makrai Andrea, Marczin Anita, Nagy Brigitta, Nagy Marcell, Nagy Sándor, Nagy Tamás Milán, Najóczki Ferenc, Pinke Diána Dorottya, Siroki Edina, Szabados Anna, Szabó Gergely, Szabó Katalin, Szántó János, Szarvas Edit, Székely Enikő, Szőnyi Sándor, Szűcs Péter, Váradi Dániel

Környezettan (BSc) (nappali, alapképzés)
Bereczki István, Berényi Mónika, Bogár Fruzsina, Buda Áron, Deli Brigitta, Herman Petra, Karap Laura, Kreszin Krisztina, Molnár Marianna, Molnár Vanda Éva, Molnár Viktor, Nagy Nikolett, Szabó Ákos, Szabó Éva, Szabó János, Szondi Attila, Tiszai Andrea, Tóth Kitti, Törős Gréta, Urbánkó Anna Nóra

Környezettudomány (MSc) (nappali, mesterképzés)
Brinza Beáta, Papp Enikő Ivett, Poós Bianka, Sonkoly Nikolett, Száraz Dóra, Tőzsér Dávid

Környezettudomány (nappali, egyetemi)
Juhász Péter

Környezetvédelmi és -fejlesztési szaktanácsadó (távoktatás, szakirányú továbbképzés)
Görög Tímea, László Csilla, Poós Bianka

Matematika (BSc) (nappali, alapképzés)
Badár Gyöngyi, Bezzeg Dávid, Bulyovszky Balázs, Debrey Fruzsina, Dudás Ádám, Görcsös Ivett, Hajdú Sándor Bálint, Halász Gergő, Juhász Árpád, Kapusi Judit, Lucskai Gábor, Nagy Andrea, Papik Judit, Pásztor István, Rajtik Nóra Ágnes, Rajtik Zsófia Anna, Remete László, Szabó Erwin, Szabó Gréta, Szabó Patrícia, Szabó Réka, Szák-Kocsis Csilla

Matematika tanár (levelező, egyetemi)
Tóth Beatrix

német–magyar természettudományi szakfordító szakirányú továbbképzés (nappali, szakirányú továbbképzés)
Mester Tamás

Pedagógus szakvizsga (levelező, szakirányú továbbképzés)
Bárány Zsolt Béla, Bernát Zsolt, Papp-Soós Andrea, Pásztor Ferencné, Pusztai Sándor, Szováti Éva

Tanári mesterszak (levelező, mesterképzés)
Agárdi Sándor, Bécsi Zoltán, dr. Kovács János, Elek Judit Éva, Gyarmati Krisztina, Jancsó Andrea, Kati Imre, Kiss Hajnalka, Kópisné Nagy Mária, Lakatosné Vértesi Rita, Nagyné Mező Eszter Csilla, Pataki Lászlóné, Pinke Andrea, Poórné Aranyosi Amália, Révészné Sajtos Judit, Szolnokné Szepessy Éva Dóra, Tiliczky Andrea, Tóthné Hajdu Ágota Zsuzsanna, Törő Lászlóné Piros Anikó

Tanári mesterszak (nappali, mesterképzés)
Jász Erzsébet, Kókai Henriett, Malmos Edina, Szakál Péter

Vegyész (Msc) (nappali, mesterképzés)
Balogh Ágnes, Bátori Beatrix, Bogdándi Virág, Derzsi Nóra Judit, Gyöngyösi Tamás, József János, Károlyi Anikó, Kecskeméti Ádám, Király Judit Mária, Király Sándor Balázs, Kiss Norbert, Kiss Virág, Kozma Brigitta, Mezei Roland, Molnár Enikő, Németh Fruzsina, Pócs Rita, Szabó Mária, Szatmári Enikő, Székely Bernadett, Szemán Márta, Szeregnyi Viktória Anita, Szilágyi Anett, Szunyog Györgyi

Vegyészmérnök (BSc, ALK, 7 fé) (levelező, alapképzés)
Teslér Zoltán, Varga-Bihari Zsuzsa Edit, Varró Károly

Vegyészmérnök (BSc, ANA, ANK) (nappali, alapképzés)
Barkó Zsolt, Bedő Lilla, Bihari Tamás, Bodó Béla, Csabai Attila Zoltán, Csótai Bence, Hajduk Zsófia, Kisbenedek Lilla, Konyhás Vivien, Lipóczki Virág, Lorentsik Sándor, Malatinszky Bence, Mento Gábor, Nagy Bence, Nagy Zsófia, Pósán Adrienn, Rávai Péter, Soltész Ádám, Süvöltős Kitti, Szakács Andrea, Szikszai Róbert, Tóth Tamás, Veres Dávid, Visnyei Olivér

Villamosmérnök (BSc) (nappali, alapképzés)
Balatoni Máté Péter, Buri Zsolt, Csorvási Sándor, Dénes Gábor, Diós Dávid Gergely, Gál Krisztián Csaba, Halasi Ákos, Hörömpöli Balázs, Jánvári Gergő, Jármi Gergely, Juhász László, Kállai Zsolt Ádám, Kolb István, Magyar Gábor, Májer Gábor, Majnik Zoltán, Máté József, Nagy Antal, Nagy Attila Vilmos, Németh Zoltán, Simon Roland, Soróczki László, Tari Ádám, Varga Krisztián, Varga Zoltán

Villamosmérnök (BSc) (levelező, alapképzés)
Béres Zsolt, Kovács Krisztián, Lakatos Balázs, Müller Gábor, Oláh Béla, Vámos Krisztián
A névsorokat a Debreceni Egyetem bocsátotta rendelkezésünkre.








hirdetés