Helyi közélet

2019.05.04. 21:40

"Akármi is lesz a bajnokság vége, nagyon büszke vagyok a fiúkra"

Hajdú-Bihar - Mutatjuk a megye II. alsóági bajnokság 6. fordulójának eredményeit, illetve megszólaltattuk az edzőket is.

Egyeki SBSE–Báránd KSE 3–1 (1–0)

80 néző. Vezette: Kriston T. (Pocsai G., Pallai Zs.)

Egyek: Domonkos B. – Balogh M. (Fekete T.), Farkas Z. (Lipták M.), Kapás D. (Czikora K.), Zsólyomi D., Torma S., Farkas Cs. (Csala R.), Len Sz., Farkas 2Z., Len Á. (Pap Z.), Újvári K. Edző: Farkas Zoltán.

Báránd: Petrezselyem T. – Kálmán F., Nagy Z., Taricska G., Csóka G., Pál I., Dan G., Vass R., Bodó L., Papp B. (Fülöp T.), Pásztor D. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Farkas Z., Len Á., Torma S., illetve Dan G. Jók: Len Á., Zsólyomi D., Farkas Z., Farkas 2Z., Torma S., Len Sz., illetve mindenki Ifi: 12–0.

Farkas Zoltán: Végre egy játszani akaró ellenféllel találkoztunk, amiből véleményem szerintem egy jó mérkőzés alakult ki ezen a szinten. Fölényünk az első perctől érezhető volt, de a helyzeteinket elpuskáztuk. Egyedül a kapott gól miatt lett hiányérzetem. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálunk az ifi további szárnyalásához.

Bodó Lajos: Az első félidőben teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk az Egyek csapatának csak sajnos a gólszerzési lehetőségeinket elhibáztuk. A második félidőben már inkább az egyekiek domináltak, melyet mi a lelkesedésünkkel próbáltunk ellensúlyozni. Akármi is lesz a bajnokság vége nagyon büszke vagyok a fiúkra, mert ma is kitettek magukért.

Tiszacsegei VSE–Blondy FC Esztár 0–1 (0–0)

50 néző. Vezette: Kertész F. (Kecskeméti K., Benedek Zs.)

Tiszacsege: Vénig A. – Szabados M. (Bodnár M.), Csernik J. (Nagy Á.), Simon Z. (Jecs J.), Balogh A. (Katona Cs.), Draveczky L. (Tamon R.), Kovács A., Rézműves G.), Csurgó Á. (Borisz Sz.), Gréz K., Kovács J. Edző: Sallai Szabolcs.

Esztár: Gurzó B. – Mándi L., Jenei R., Vajas V. (Tóth D.), Tóth J., Szima V., Okos T., Fekete B., Szilágyi Cs., Fekete Sz., Czeglédi Z. (Halász B.) Edző: Mándi László.

Gól: Szilágyi Cs. Jók: mindenki

Sallai Szabolcs: A helyzetek alapján izgulnunk sem kellett volna a győzelem miatt, de a futball törvénye ismét beigazolódott. Ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Gratulálok az ifi csapatnak. Sok sikert Esztár csapatának a továbbiakban.

Mándi László: Szerencse hogy gólra játsszák. Köszönjük Sallai Szabolcsnak a hozzáállást.

Görbeházi K.S.E.–Nádudvari KSE 3–3 (2–1)

50 néző. Vezette: Horváth G. (Darányi A., Todorán G.)

Görbeháza: Szilágyi K. – Csele G., Toronyai L., Tóth A., Hajdú R., Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz., Tóth P. (Kiss K.), Nyakas R. (Halász Á.), Ronkovics T. Edző: Ronkovics Tamás.

Nádudvar: Posta N. – Forgó S., Hirzics L., Komáromi B., Székely Z., Kiss A., Szabó S., Nagy Cs., Nagy G., Varga D. (Cseke Zs.), Rásó P. Edző: Gere Csaba.

Gól: Nyakas R., Félegyházi Z., Hajdú R., illetve Kiss A.(2), Székely Z. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Tóth A. Ifi: 2–2.

Ronkovics Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést. Az első félidőt irányítottuk két gólt sikerült is rúgnunk, de sajnos a második félidőre visszább vettünk, az ellenfél felénk kerekedett és igazságos döntetlen született. Sok sikert kívánok Nádudvar csapatának.

Gere Csaba: Amit ma hozzáállásban, lelkesedésben, mutatott játékban produkált mindkét csapatunk, az példaértékű. Az ifit a végén felőrölte a fizikálisan erőteljesebb hazai csapat, mégis meg tudta tartani a döntetlent, míg a felnőtt gárda 1–3 - ról állt fel úgy, hogy simán meglehetett volna még a három pont is.