Németországban lesz edző a Nagyhegyes mestere

© Fotó: Derencsényi István, archív
Hajdú-Bihar – Szombaton sem volt hiány meglepetésekből a megye I-ben: a játékosok vért izzadtak, de volt olyan meccs is, amit a hosszabbításban dőlt el.

Nagyhegyes KSE–Püspökladányi LE 4–0 (3–0)

100 néző Vezette: Gálfi F. (László L., Kriston T.)

Nagyhegyes: Kiss G.– Balázs Á., Kasuba M. (Szabó Z.), Bodnár I., Magyar A., Szűrös B., Ungvári P. (Johan Gy.), Kis D., Hegedüs T. (Tóth P.), Nagy K., Percze R. Edző: Szilágyi Balázs.

Püspökladány: Kunkli Z.– Veres S., Gulyás Gy., Marka S. (Danka L.), Faragó B. (Mile B.), Kelemen L., Mező A., Nádházi S. (Szabó L.), Balogh R., Szabó B., Horváth I. Edző: Gulyás Gyula.

Gól: Percze R.(2), Nagy K.(2) Jók: Mindenki. Ifi: Elmaradt.

Szilágyi Balázs: – Németországban folytatom edzői pályafutásom. Óriási köszönettel tartozom a játékosoknak, az elnökségnek, a nézőknek és a klubbot körülvevő mintaértékű futballszerető embereknek. Judit elnökasszonynak, Lacinak és Ica néninek külön köszönet jár. További sok sikert kívánok a klubnak, nagyon jól éreztem itt magam és fájó szívvel búcsúzok a játékosoktól. Ígérem, még fognak hallani rólam a jövőben.

Gulyás Gyula: – Később nyilatkozik.

Monostorpályi SE–Téglási VSE 1–1 (0–1)

150 néző Vezette: Szűcs N. (Krizbai Zs., Takács I.)

Monostorpályi: Szabó A.– Tapoti J., Kőnig A., Patka J., Rózsa N., Apagyi R., Nyilas Sz., Gellért M., Kokas B. (Sallai J.), Bodnár I., Bodnár L. Edző: Selyem Nándor.

Téglás: Kiss L. (Pálóczi I.)– Csapó A., Deák D., Horváth P. (Lovas M.), Kiss J., Danó Zs., Kapusi J., Danó H., Dobrán T. (Veres A.), Bánfi Cs., Danó N. Edző: Szabó Imre
.
Gól: Patka J., illetve Kapusi J. Jók: Patka J., Tapoti J., Gellért M., illetve Kiss J., Kapusi J., Deák D., Kiss L. Ifi: 1–7.

Selyem Nándor: – Szerettünk volna győzelemmel zárni hazai pályán, de végül igazságos döntetlen született. Köszönjük a hazai szurkolók egész éves biztatást.

Szabó Imre: – Az alacsony színvonalú mérkőzésen előrefelé rengeteg hibával játszottunk és tompák voltunk. A mai napon ennyi volt a játékunkban.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Hosszúpályi SE 2–0 (0–0)

néző Vezette: Pap E. (Butt T., Gréz B.)

Hajdúsámson: Zoványi G.– Csala R., Kubán Z., Papp M., Duró G., Molnár Á., Béke F., Száraz Á. (Csurka Sz.), Dorogi Gy. (Gráma I.), Ivámn R., Bacskai A. (Dávid T.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Hosszúpályi: Lakatos D.– Rostás N., Nagy Sz., Rostás K., Lakatos Zs., Horogh F., Balogh J., Bencsik A., Rostás G., Kremiczki F., Lakatos I. Edző: Barabás István.

Gól: Iván R., Dorogi Gy.

Szalánczi Zoltán: – Később nyilatkozik.

Barabás István: – Később nyilatkozik.

Hajdúszoboszlói SE–Hajdúnánás GB. FK 1–5 (0–4)

100 néző Vezette: Papp F. (Kiss L., Szabó Á.)

Hajdúszoboszló: Bíró T. (Nagy J.)– László R. (Papp Z.), Csuka T. (Bácsi Á.), Szabó G. (Pintér P.), Butor Cs. (Mester M.), Kiss Z., Kereki M., Tóth Z., Márton D. (Halász A.), Éles Z., Galgóczy P. Edző: László Richárd.

Hajdúnánás: Imrő L., Kondora K., Fodor T., Kovács M., Mile M. (Kállai M.), Berán B., Félegyházi Z. (Juhos L.), Bálint T., Csizmadia Cs. (Toronyai L.), Papp R. (Cservák T.), Újvári Zs. (Szarka I.) Edző: László Richárd.

Gól: Galgóczi P., illetve Papp R., Félegyházi Z., Éles Z., Kovács M.(2) Jók: Galgóczi P., Pintér P., illetve az egész csapat. Ifi: 3–1.

László Richárd: – Nehezen tudtunk a mai mérkőzésen fejben felpörögni. Nem sikerült levenni a fiúk válláról a nyomást, ezáltal egy félidei előnyt adtunk a Nánásnak. Szeretnék gratulálni Hajdúnánás csapatának. A csapattal pedig nem csak a sikert tudjuk átélni, hanem a vereséget is. Mindenhonnan van visszaút, ahonnan közösen tudunk kijönni, mert egy nagy család vagyunk.

Imrő László: – A nagy nyomás miatt mindkét csapat idegesen és kapkodva kezdte a mérkőzést, viszont mi már kitűzött célunkat két fordulóval ezelőtt teljesítettük. A Hajdúszoboszló a rá nehezedő nagy nyomást nem tudta elviselni. Úgy érzem, picit megleptük őket a játékunkkal és az első félidőben, némi szerencsével is, de szereztünk négy gólt. A második félidőben nem túl szép játékkal lehoztuk a mérkőzést. A Hajdúszoboszló nem várt pontokat hullajtott a tavasz folyamán, sajnos most ennek itta meg a levét. Gratulálok a Szoboszlónak és további sok sikert kívánok nekik a folytatásban.

Sárrétudvari KSE–Balmazújváros Sport KFT. 2–1 (0–0)

250 néző Vezette: Muszka Z. (Grünwald R., Tóth M.)

Sárrétudvari: Eszenyi V.– Fegyverneki M., Nagy Zs. (Kovács B.), Kiss Cs., Erős L. (Füleki B.), István B., Nagy T., Olajos G. (Purguly E.), Kiss T., Kovács P. (Vass A.), Balogh A. (Szabó G.) Edző: Bodó Lajos.

Balmazújváros: Csobán I., Kovács B. (Radócz Sz.), Posta I., Abdulmaati I., Rőth A., Kaszás T. (Koroknai N.), Posta N., Vig V., Vincze Cs., Szabó B., Szűcs Z. Edző: Szabó Balázs.

Gól: Purguly E., Kiss Cs., illetve Posta N. Jók: Az egész csapat, illetve Kovács B., Posta I., Vig V., Szabó B.

Bodó Lajos: – Izgalmas, közönségszórakoztató mérkőzésen, nagyon jól felkészített és remekül futballozó Balmazújvárosi fiatalok ellen, az utolsó pillanatokban tudtuk magunk javára fordítani a mérkőzést. Gratulálok a csapatomnak, mert küzdeni tudásból ismét jelesre vizsgáztak. Mentségünkre szolgáljon, hogy szerdánként és szombatonként fontos tétmeccseket játszottunk egymás után, melynek eredményeképpen a Megyei Kupában is az első helyért harcolunk.

Szabó Balázs: – Amennyiben csak a kilencven percet néznénk, akkor megnyertük volna a mérkőzést, viszont a hosszabbítást elvesztettük, amiben közre játszott egy rossz játékvezetői ítélet is. Ezt a mérkőzést a rutinosabb csapat nyerte. Több alkalommal bebiztosíthattuk volna győzelmünket, de a kihagyott ziccerek a hosszabbításban megbosszulták magukat.

Debreceni EAC–Nyíradony VVTK 1–3 (1–2)

200 néző Vezette: Nagy T. (Nagy L., Pósa Zs.)

Debrecen: Tóth F.– Tóth Z. (Molnár M.), Csörgő K., Varga M., Katona T., Ozsváth J., Révai Z. (Takács Á.), Csák Zs. (Fodor T.), Barabás Z., Balás V. (Fogarasi Á.), Ménes M. Edző: Sáfár László.

Nyíradony: Farkas B.– Tömöri L., Gyurina J., Bodnár P. (Furó Zs.), Takács A. (Gáll F.), Mercs J., Czibere B., Halász Z., Kerecsen J., Vasas T. (Kiss G.), Pataki E. (Baranyai B.) Edző:Orosz János.

Gól: Csák Zs., illetve Pataki E., Tömöri L., Furó Zs. Jók: Csörgő K., Varga M., illetve az egész csapat. Kiállítás: Barabás Z. Ifi: 4–1.

Sáfár László: – Túlságosan tiszteltük az ellenfelet, ennek megittuk a levét. Ettől függetlenül a kiállítás után mi játszottuk a kezdeményező futballt.

Orosz János: – Amennyiben a helyzeteinket jobb százalékkal használjuk ki, hamarabb eldőlhetett volna a mérkőzés. Még tíz ember ellen is verejtékes volt a vége. Gratulálok a csapatnak.