Nem volt egy súlycsoportban a soroksáriakkal a Balmazújváros

Papucsek Barna szomorúsága
Papucsek Barna szomorúsága - © Fotó: Derencsényi István
Balmazújváros – Az őszinél sokkal jobb teljesítmény szükséges a bennmaradáshoz.

Nem jött össze a szép búcsú a Balmaz Kamilla számára, ugyanis vasárnap délután tükörsima, négy–nullás vereséget szenvedett a Soroksár otthonában, a Merkantil Bank Liga 21. fordulójában.

Futballberkekben azt tartják, ha az első negyedórát átvészeli a vendégegyüttes, jelentősen nőnek az esélyei a jó eredmény elérésére. Sajnos itt is érvényesült a mondás, ugyanis Lőrinczy előbb a 13., majd a 32. percben is mattolta Verpeczet.

Két büntető

A második játékrészben is a vendéglátók játszottak fölényben, és két újabb tizenegyessel kiütéses győzelmet arattak az indiszponáltan futballozó balmazújvárosiakkal szemben.

Ez a vereség azt jelenti, hogy Bekő Balázs tanítványai a kiesést jelentő 18. helyen várják majd a tavaszi folytatást.

MSZ

Merkantil Bank Liga, 21. forduló

Soroksár SC–Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 4–0 (2–0)

Soroksár, Szamosi Mihály Sporttelep. Vezette: Kovács (Garai, Kepe)

Soroksár: Kovács – Gárdos (Lipcsei, 85.), Dvorschák, Valencsik, Bor – Gyömbér, Tamási (Huszák 70.) – Lőrinczy, Kovács, Kundrák – Pál (Molnár 85.).
Vezetőedző: Lipcsei Péter

Balmazújváros: Verpecz – Ternován, Papucsek, Patvaros, Peres, Kóródi (Bíró 63.) – Szalai, Szabó, Erdei (Fekete 46.), Óvári (Domokos 46.) – Zádori.

Vezetőedző: Bekő Balázs

Gól: 1–0 Lőrinczy (13.), 2-0 Lőrinczy (32.), 3–0 Gyömbér (11-esből 73.), 4–0 Lőrinczy (11-esből, 81.)

Sárga lap: Tamási (25.), Lipcsei (90.)