“Nem ilyen pályaavatóról álmodtunk”

© Fotó: Molnár Péter
Hajdú-Bihar – A labdarúgó megye I. vasárnapi játéknapján felavatták Sárrétudvari pályáját. A hazaiak örömét már csak a győzelem növelhette volna. Sárrétudvari pályaavatójára félezer ember látogatott ki. A hajdúböszörményi edző is rendkívül elégedett volt a pálya minőségével.

Sárrétudvari KSE–Hajdúböszörményi TE 0–6 (0–1)

500 néző Vezette: Tóth Sz. (Percze Zs., Kovács Z.)

Sárrétudvari: Kiss B.– Fegyverneki M., Nagy Zs., Kiss Cs., Füleki B., Varga L. (Baranyai L.), Nagy T., Olajos G. (Eszenyi V.), István B. (Purguly E.), Bak B., Kovács P. Edző: Bodó Lajos.

Hajdúböszörmény: Tömöri A.– Tóth V., Lovas M. (Csatári D.), Sigér Á., Jeremiás G., Andorkó S., Hamar G. (Sólyom M.), Szathmári Zs. (Bereczki T.), Nagy M. (Molnár T.), Tóth L. (Sütő B.), Simonka R. Edző: Elek Norbert.

Gól: Tóth L.(3), Jeremiás G.(3) Jók: Senki, illetve Tóth V., Simonka R., Szathmári Zs., Jeremiás G., Tóth L. Kiállítás: Kiss B. Ifi: 0–5

Bodó Lajos: – Nem ilyen pályaavatóról álmodtunk. A vendégek maximálisan kihasználták hibáinkat és megérdemelten győztek, gratulálok nekik. Fel a fejjel, van még hat forduló, ezt ki fogjuk javítani és az ezüstérmet meg fogjuk szerezni! Várjuk két hét múlva is szurkolóinkat is az új pályánkon. Hajrá Udvari!

Elek Norbert: – Egy nagyon fontos mérkőzést sikerült megnyerni. Úgy gondolom, hogy végig irányítottuk a mérkőzést. A kiállítás után végérvényesen eldőlt a találkozó. Egy nagyon jó pályán végre élvezték a fiúk a játékot. Gratulálok a csapatomnak.

Téglási VSE–Szövetkezetek SE 3–0 (2–0)

120 néző Vezette: Hajdú I. (Juhász D., Katona L.)

Téglás: Kiss L.– Csapó A., Deák D., Nagy J., Kiss J., Danó Zs., Kapusi J., Danó H., Danó N., Bereczki B. (Bánfi Cs.), Lakatos F. (Nagy J.) (Horváth P.) Edző: Szabó Imre.

Hajdúdorog: Tóth Z.– Bak I. (Iván K.), Juhász B., Pogácsás J., Pálóczi T., Juhász T., Dálnoki Zs., Kovács A., Kelemen B. (Bak R.), Pogácsás B., Oláh T. (Francel R.) Edző: Gergely Péter.

Gól: Bereczki B., Kapusi J., Danó Zs. Jók: Kiss L., Deák D., Csapó A., Danó H., Bereczki B., Danó Zs., illetve Pogácsás J., Pogácsás B. Ifi: 3–4

Szabó Imre: – Az első félidőben jól kihasználtuk a viharos szél támogatását és két gólos előnyt szereztünk. A második félidőben széllel szemben jobb mezőnyjátékot mutattunk, mint az első félidőben, a területeket hátul jól lezártuk, a megszerzett labdákból pedig veszélyes ellentámadásokat vezettünk. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk.

Gergely Péter: – Megérdemelt hazai győzelem született. Gratulálunk a Téglásnak!

Hosszúpályi SE–Nagyhegyes KSE 1–6 (0–3)

50 néző Vezette: Muszka Z. (Nagy Á., Gyarmati I.)

Hosszúpályi: Lakatos D.– Lakatos I. (Lakatos B.), Zabiák P. (Szabó G.), Nagy Sz., Horogh F., Rostás K., Lakatos T. (Szabó B.), Nagy S., Jeney D., Lakatos N., Balogh J. (Tóth N.) Edző: Bernáth Lajos.

Nagyhegyes: Kiss G.– Balázs Á. (Hegedüs T.), Kasuba M., Kis D., Magyar A., Bodnár I., Tóth I. (Gyulai R.), Pallai Zs. (Kapusi B.), Szűrös B., Nagy K., Ungvári P. (Percze R.) Edző: Szilágyi Balázs.

Gól: Lakatos N. illetve Tóth I.(3), Nagy K., Kis D., Szűrös B. Jók: Rostás K., illetve mindenki. Ifi: 3–1

Bernáth Lajos: – Az első félidő végén a néhány perces kihagyásunkat az ellenfél jól kihasználta és ezt a hátrányt már nem tudtuk a magunk javára fordítani. Gratulálok a Nagyhegyes csapatának!

Szilágyi Balázs: – Az igazság az, hogy az előző három mérkőzésen is hasonló különbséggel tudtunk volna győzni, akkor ha 60%-os hatékonysággal használjuk ki helyzeteinket. Ebben még mindig benne van 40% ahhoz, hogy maximális előnnyel tudjunk indulni minden egyes játékhelyzeteben. Mindenki nagyon várja már a szerdai kupameccset.

Hajdúnánás GB. FK–Püspökladányi LE 3–1 (1–1)

80 néző Vezette: Kovács Á. (Pál G., Kövér F.)

Hajdúnánás: László T.– Kondora K. (Kállai M.), Fodor T., Kovács M., Mile M., Berán B., Félegyházi Z. (Toronyai L.), Bálint T., Csizmadia Cs. (Szarka I.), Papp R. (Cservák T.), Újvári Zs. Edző: Imrő László.

Püspökladány: Katona N.– Varga M., Horváth I., Szabó B., Mogyorósi Z., Czidor R., Nádházi S. (Kunkli Z.), Balogh R., Horváth Á., Kelemen L., Mogyorósi J. (Danka L.) Edző: Gulyás Gyula.

Gól: Csizmadia Cs., Fodor T., Újvári Zs., illetve Czidor R. Jók: Kondora K., Újvári Zs., Csizmadia Cs., illetve az egész csapat. Ifi: 7–0

Imrő László: – Az alacsony színvonalú első félidő után a szünetben rendeztük sorainkat és a második félidőben a mutatott játékunk és kidolgozott helyzeteink alapján megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok a Püspökladánynak ahhoz, hogy jelenlegi helyzetükben is ilyen kulturált futballt játszottak.

Gulyás Gyula: – Amíg bírtuk erővel, addig partiban voltunk Nánás csapatával. Fegyelmezetten, nagy akarattal játszottunk, de sajnos a hatvanadik perc után elfáradtunk, és ezt az ellenfelünk ki is használta. Kis létszámmal érkeztünk a mérkőzésre, még a cserekapusunkat is mezőnyjátékra kellett becserélnünk. Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik ma eljöttek a mérkőzésre. Hajrá Udvari, hajrá Ladány!