“Nem fekszik nekünk a szombat, dél körüli mérkőzés”

© Fotó: Molnár Péter
Hajdú-Bihar – Íme itt vannak a megye II északi bajnokság 10. fordulójának szombati eredményei!

Polgári VSE–Létavértes SC 97’ 6–1 (2–0)

100 néző Vezette: Tatár I. (Gáti Cs., Puskás Z.)

Polgár: Bodolai B. – Szitai Z. (Gyenes Sz.), Kiss M. (Reszegi L.), Berki A., Molnár D., Csorba T., Rontó D. (Pöstényi I.), Molnár G. (Szakácsi A.), Bolgár D. (Polonkai L.), Vankó Z. (Tóth K.), Dobó V. Edző: Kövér Zsolt.

Létavértes: Fekete S. – Jónás D., Biroga B. (Bordás G.), Mázló D., Szabó Zs., Bora Z., Tóth L., Papp Z., Horváth G., Laczkó I., Bárány P. Edző: Kontor Gábor.

Gól: Molnár D., Szitai Z., Szakácsi A., Pöstényi I., Dobó V.(2), illetve Bora Z. Jók: Senki Ifi: 5–4.

Kövér Zsolt (Később nyilatkozik)

Kontor Gábor: Nem fekszik nekünk a szombat, dél körüli mérkőzés. Hét játékosom nem tudott elutazni munkahelyi elfoglaltság miatt. Ezt petézte, hogy a jelenlévők igen gyenge napot fogtak ki.

Bocskai SE Vámospércs–Egyeki SBSE 4–1 (1–0)

40 néző Vezette: Takács I. (Németh M., Pál G.)

Vámospércs: Kolompár J. – Vincze V. (Zsupos J.), Nánási D. (Tóth G.), Kolompár K., Führer L. (Kovács Gy.), Kolompár R., Balogh S., Kiss I. (Jónás S.), Károlyi A. (Kiss T.), Kolompár K., Garai G. Edző: Oláh Sándor.

Egyek: Pap Z. – Vadász B., Farkas Cs., Lipták M., Zsólyomi D., Kun R., Kiss S., Len Á., Kiss A., Torma S. (Csala R.), Újvári K. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Kiss I., Kovács Gy., Kolompár R., Jónás S., illetve Kiss A. Jók: Kolompár R., Garai G., illetve Mindenki Ifi: 6–0.

Oláh Sándor: Egy álmos első félidő után a második félidőben sikerült magabiztos győzelmet aratni.

Farkas Zoltán: Az első félidőben mi futballoztunk és irányítottuk a játékot, de a Vámospércs egy szerencsés góllal vezetést szerzett. A másodikban ez tovább folytatódott mi futballoztunk, ők meg találták a gólokat. Ez nagyképűnek tűnhet egy ilyen eredmény után, de én ezt láttam. Nem hiszem el, hogy tizenegyest rúghattunk.

Görbeházi K.S.E.–Pentafrost Nyírmárton 3–5 (2–3)

30 néző Vezette: Török Z. (Vadon T., Gálfi F.)

Görbeháza: Szilágyi K. – Csirmaz O. (Barkó S.), Hajdu R., Répási Sz. (Varga B.), Fábián Sz., Tóth P. (Halász Á.), Ilyés Z., Kurucz L., Vajda S., Pók D., Ronkovics T. Edző: Toronyai László.

Nyírmártonfalva: Kozma N. – Tóth T., Kiss G., Tóth T2. (Havrilla I.), Dobrai G., Jónizs A., Szemán T. (Szakály P.), Peják D., Szemán B., Haga T., Konyári S. Edző: Konyári Sándor.

Gól: Hajdú R.(2), Kurucz L., illetve Jók: Senki, illetve Jónizs A., Szemán B., Peják D. Kiállítva: Ronkovics T. Ifi: 1–2.

Toronyai László: Hátrányból kellett ismét felállni, ami sikerült is 2–1-nél, ott még minden szép és jó volt. Aztán, ahogy lenni szokott hátul kihasználták a hibáinkat. Tíz emberrel lőttünk gólt.

Konyári Sándor: A múltheti pofon után sikerült felrázni a fiúkat, mégis mint viharban a tenger, úgy hullámzott a játékunk. Ennek és a hiányzók ellenére is magabiztos győzelmet arattunk, korrekt játékvezetés mellett. Ha elhiszed, hogy meg tudod csinálni menni fog, ha fejben feladod nem fog sikerülni.

Tiszacsegei VSE–Józsa SE 1–4 (1–3)

50 néző Vezette: Kertész F. (Horváth G., Varga Gy.)

Tiszacsege: Kis Zs. – Borisz Sz., Répási Gy., Molnár D. (Szalay M.), Csernik J., Tamon R., Simon Z., Várnai M., Kovács A., Monoki A. (Kecskés J.), Baranyai Cs. Edző: Sallai Szabolcs.

Józsa: Fejér G. – Ale M., Bazsó O., Sáy M., Szilágyi I. (Bucskó I.), Kalina L. (Gottfried P.), Szabó M., Zombor S., Papp R., Brehószki B., Borbíró D. Edző: Szabó László.

Gól: Tamon R., illetve Brehószki B., Papp R., Szabó M., Borbíró D. Jók: Senki, illetve Fejér G., Bazsó O., Szabó M., Papp R., Borbíró D., Brehószki B., Zombor S. Ifi: 0–0.

Sallai Szabolcs: Meglátszott a mai teljesítményünkön, hogy a kezdőbe négy ifjúsági játékost is be kellett neveznem, ez rányomta a bélyegét, mind az ifi, mind a felnőtt csapat játékára. Gratulálok az ellenfélnek, megérdemelt győzelmet arattak.

Szabó László: A csapat kilencven perc alatt egységes volt és jó játékot nyújtott.