“Nem érdemtelenül szereztünk három pontot”

© Fotó: Pixabay
Hajdú-Bihar – Hat mérkőzést játszottak szombaton a megyei első osztályban. Mutatjuk az eredményeket, valamint az edzők véleményét a látottakról.

Derecskei LSE – Sárrétudvari KSE 1–5 (0–1)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Tőkés R., Takács I.)

Derecskei LSE: Menyhárt N. – Burkus D. (Pintér D.), Bun R., Hüse S. (Fekete L.), Papp Á., Sólyom M., Csizmadia Cs., Szilágyi M., Berán B., Rózsa O., Alimán J. (Juhos L.) Edző: Szép Sándor

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Szabó T., Nagy K., Vass Á., Füleki B. (Dede L.), Erős L. (Kiss T.), Bajnók I. (Pataki P.), Nagy M., István B., Rostás D., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Gól: Sólyom M., illetve Bajnók I. (2), István B., Nagy K., Vass Á. Jók: senki, illetve mindenki Kiállítva: Szilágyi M. Ifi: 3–1.

Szép Sándor: Az első félidő végén megítélt jogos tizenegyes, illetve az ezzel járó kiállítás eldöntötte a mérkőzést, bár úgy gondolom, hogy hozzáállásban a második félidőben nem tettünk meg mindent azért, hogy a végeredmény szorosabb legyen. Gratulálok Sárrétudvarinak a megérdemelt győzelmükhöz és további sok sikert kívánunk nekik.

Szabó Lajos: Közepes színvonalú mérkőzésen megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot. A mérkőzés pozitívuma, hogy a két idősödő játékosunk megmutatta a fiataloknak, hogy milyen sallangmentesen lehet tanári módon győzelmet játszani. Szeretnék gratulálni Bajnók Imrének, hogy még sérülten is két gólt szerzett. István Bence bombagólja és Rostás Dávid kimagasló teljesítménye középpályán vezetett bennünket a magabiztos győzelemhez. Remélem, ez csak az első lépés azon az úton, amit elkezdtünk és szeretnénk folytatni. Gratulálok minden egyes játékosnak és sok sikert kívánok Derecske csapatának. Hajrá Udvari!

DEAC – Berettyóújfalui SE 3–1 (1–0)

50 néző. Vezette: Forgács K. (Horváth G., Dobi Zs.)

DEAC: Sáfár P. – Tar G., Báló Á. (Dénes S.), Barabás Z., Tóth Z., Kincses D., Ménes M., Szarka J., Révai Z. (Molnár M.), Bíró R. (Olajos I.), Lénárt P. (Rácsai L.) Edző: Katona László

Berettyóújfalui SE: Sándor M. – Kardos I., Nagy D., Csordás J., Moga E., Jancsó A., Kártik Zs., Békési D. (Szabó G.), Sándor Sz., Nagy R., Rézműves T. (Szathmári Á.) Edző: Szitkó Róbert

Gól: Kincses D., Nagy R. (ög), Rácsai L., illetve Jancsó A. Jók: Ménes M., Szarka J., Barabás Z., Kincses D., Dénes S., illetve Jancsó A., Nagy D. Ifi: 2–0.

Katona László: Vendég mezőnyfölény volt az első 20 percben, de mi szereztünk vezetést. Két ziccert hibáztunk el ezt követően, majd olyan periódusban egyenlített az ellenfelünk, amikor ez nem volt benne a játékban. A végjátékból mi jöttünk ki jobban és a kidolgozott helyzetek alapján nem érdemtelenül megnyertük a meccset.

Szitkó Róbert: Ebben az évben sajnos az ilyen mérkőzéseket elveszítjük. A meccs nagy részében mi irányítunk, de a pontokat az ellenfél szerzi. Ezen csak több munkával és nagyobb koncentrációval tudunk változtatni.

Bocskai SE Vámospércs – Hajdúnánás FK 3–3 (0–2)

100 néző. Vezette: Szűcs L. (Varga Gy., Kozma M.)

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J. (Kolompár I.) – Vincze V., Nagy G., Führer L., Kolompár R., Kolompár K., Kiss D. (Kiss T.), Kovács Gy., Károlyi A., Szabó K., Kiss I. (Vértesi
D.) Edző: Oláh Sándor

Hajdúnánás FK: László T. – Zsuga Á., Csatári D. (Jóna L.), Kiss A., Tornyai V., Perényi R., Kiss L. (Szilágyi Á.), Újvári Zs., Vass Á. (Iván K.), Jóna G. (Polgár G.), Kovács G. Edző: Daróczi Péter

Gól: Károlyi A., Kiss T., Szabó K. illetve Vass Á., Kiss L., Kovács G. Jók: senki Ifi: 1–4.

Oláh Sándor később nyilatkozik.

Daróczi Péter: Ellentétes félidőket játszottunk. Az első félidőben jól futballoztunk, gólokat szereztünk, helyzeteket dolgoztunk ki. A második játékrészben ezt már nem nagyon tudtuk produkálni és hiába vezettünk, a végén a hazai csapat egyenlíteni tudott. Sajnos a mérkőzést beárnyékolta egy súlyos sérülés. Mielőbbi jobbulást kívánok a Vámospércs játékosának és Újvári Zsoltinak.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. – DASE 2–4 (1–1)

75 néző. Vezette: Szabó P. (Darányi B., Szabó F.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M. – Nagy I., Halász Z., Molnár Á., Mertin L., Salánki L., Szabó B., Szabó O. (Kubán Z.), Tömöri L. (Mertin D.), Biri B. (Tiba B.), Kiss R. (Kerekes B.) Edző: Halász Zoltán

DASE: Polyák F. – Varga Cs., Hudák B. (Lázár R.), Sina T., Pazonyi A., Haraszti P., Varga V., Ramakhutla S., Reszler Zs., Molnár B., Pázmándi D. Edző: Kovács Miklós

Gól: Mertin L., Szabó B., illetve Sina T. (2), Reszler Zs., Haraszti P. Jók: Bajka M., Mertin L., Biri B., illetve mindenki Kiállítva: Szabó B. Ifi: 2–1.

Halász Zoltán: A kihagyott helyzeteink megbosszulták magukat.

Kovács Miklós: Azt gondolom, hogy egy döntetlen szagú találkozón sikerült végig fegyelmezetten fociznunk és ezen felül a helyzeteinkkel jobban sáfárkodtunk, mint ellenfelünk, így azt gondolom, nem érdemtelenül szereztünk 3 pontot. Emellett szeretném megköszönni azon játékosaim profi hozzáállását, akik az ifi csapatnak segítettek a mai napon.

Hajdúhadházi FK – Hajdúszoboszlói SE 3–3 (0–1)

150 néző. Vezette: Muszka Z. (Pocsai G., Buczkó B.)

Hajdúhadházi FK: Nagy S. – Mihalik L., Horváth A., Szép J., Hadházi D., Tóth V., Posta I., Fekete I., Rostás M., Lakatos L. (Hunyadi R.), Kiss Zs. Edző: Pintér István

Hajdúszoboszlói SE: Tiba G. – Nagy L., Butor Cs., Kálmán Z., Gyögyei Z., Nagy J. (Pap L.), Németi M. (Éder G.), Pataki P., Kondás K., Plókai G., Tóth L. (Gyöngy T.) Edző: Kálmán Zoltán

Gól: Tóth V., Szép J., Mihalik L. – Tóth L., Pap L., Gyöngy T. Jók: Plókai G., Butor Cs. Ifi: 3–4.

Pintér István később nyilatkozik.

Kálmán Zoltán: Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült,. Ha jobban koncentrálunk, több gólos előnnyel mehettünk volna a szünetre. A második félidőben egyéni hibákból kaptuk a gólokat így kétszer is hátrányból kellett felállnunk. Ki kell jelentenem, igazságos döntetlen született.

Monostorpályi SE – Hosszúpályi SE 2–2 (1–1)

150 néző. Vezette: Hajdú I. (Vasziliu T., Berettyán Z.)

Monostorpályi SE: Barna L. – Virágos T. (Rózsa N.), Sándor B., Tóth A., Nyilas Sz., Pataki E. (Bodnár I.), Cseke B. (Bodnár L.), Hegedűs Gy., Kőnig A., Takács G., Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

Hosszúpályi SE: Szilágyi A. – Ignáth T., Kiss A. (Rostás K.), Rostás G., Tatár E., Bagi T. (Varga Cs.), Czibere B., Nagy I., Botos S., Lakatos K., Bíró P. (Lakatos J.) Edző: Nagy István

Gól: Tóth A., Kiss G., illetve Lakatos K., Tatár E. Jók: mindenki, illetve Szilágyi. A, Czibere B, Bíró. P, Rostás G, Lakatos K. Ifi: 2–1.

Kaszás János: A mai mérkőzésen az ellenfelünk minden lehetőségét gólra váltotta, még mi a sok helyzetből csak kettőt tudtunk értékesíteni. Küzdelmes, jó mérkőzés volt és mindkét csapat győzelemre játszott. Gratulálok a Hosszúpályinak a pontszerzéshez.

Nagy István: Egy megyei rangadóhoz méltóan igazságos döntetlen született. Volt itt minden: sárga lapok, elmaradt gólok és kimaradt helyzetek. Az egész mérkőzésben az a fájó, hogy a 84. percben még vezettünk és az ellenfél megérdemelten egyenlített ki.