“Nem csak az első percekben maradtunk bent az öltözőben”

© Illusztráció: Matey István
Hajdú-Bihar – A Megye I-ben ezek az eredmények születtek a szombati mérkőzéseken.

Berettyóújfalui SE-Monostorpályi SE 3–0 (3–0)

150 néző Vezette: Hajdú I. (Tóth Sz., Kövér F.)

Berettyóújfalui SE: Virányi G.–Kardos I., Békési D., Nagy B., Csordás J., Jancsó A., Kártik Zs. (Nemes I.), Ékes G., Sándor Sz. (Szabó P.), Nagy R., Nagy I. (Nagy S.) Edző: Szitkó Róbert

Monostorpályi SE: Barna L.–Nyilas J. (Sándor B.), Patka J., Tapoti J. (Bodnár L.), Tóth A., Bereczky B., Kiss G. (Bodnár I.), Cseke B. (Bodnár P.), Hegedűs Gy. (Rózsa N.), Gellért M., Lakatos Zs. (Mile D.) Edző: Kaszás János

Gól: Kártik Zs.(2), Sándor Sz. Jók: Békési D., Kártik Zs., Ékes G. Ifi: 6-0

Szitkó Róbert: Nagyon jó volt a hozzáállásunk a mai mérkőzéshez. Nagy akarattal és alázattal játszottunk és ennek az eredménye a magabiztos győzelmünk, ami akár nagyobb arányú is lehetett volna.

Kaszás János: Később nyilatkozik.

Sárrétudvari KSE-Derecskei LSE 0–1 (0–1)

150 néző Vezette: Pál G. (Forgács K., Kovács Á.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Rozsik K., Szabó T., Juhász B. (Szűcs P.), Balogh A. (Gál M.), Kovács B., Tóth N., Erős L., István B., Elek S., Tóth L. (Füleki B.) Edző: Szabó Lajos

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Vadász I., Lakatos R., Sólyom M. (Alimán Gy.), Alimán J., Szilágyi M., Burkus D., Gali V. (Trembeczki M.), Nagy P., Csizmadia Cs., Papp Á. Edző: Szép Sándor

Gól: Papp Á. Jók: Szabó T., Kiss B., illetve mindenki Ifi: 3-2

Szabó Lajos: Nem csak az első percekben maradtunk bent az öltözőben. Ha tehettük volna, akkor az 1 félidőt bent töltöttük volna. A 2. félidőben uraltuk a játékot, de sajnos ha reggelig játszottunk volna se rúgtunk volna gólt. A csodák időszaka karácsony körül kezdődik. Míg a rivális csapatok 2-3-szor edzenek hetente, addig nálunk 2-3-an járnak edzésre. A futballt nem lehet elcsalni. Utóirat: Gratulálok Dan Lászlónak hogy győztes gólt rúgott az ifiben.

Szép Sándor: Ma végre volt akarat,alázat és ebben az osztályban ez elegendő is lehet olykor olykor. Mindemellett az 1. félidőben jól játszottunk és el kellett volna döntenünk a mérkőzést. A 2 félidő kiegyensúlyozottabb játékot hozott, de sikerült kapott gól nélkül behoznunk végre egy meccset. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert a sárrétudvari csapatnak.

Hajdúszoboszlói SE-DASE 2–2 (0–0)

50 néző Vezette: Puskás Z. (Szabó P., Jóni T.)

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I.–László R., Balás V. (Pap L.), Kökényesi Á., Kovács Gy., Kálmán Z. (Galgóczi P.), Éder G., Kereki M., Tóth L., Szabó B., Pataki P. (Márton D.) Edző: Sarkadi Zoltán

DASE: Dobó L.–Kiss L., Rácz N., Pálmai Cs., Sütő B., Barcza Á., Szalóczi Á. (Tokai K.), Fogarasi Á. (Soltész D.) Hudák B., Lengyel I., Németh G. Edző: Dér István

Gól: Kereki M., Éder G., illetve Kiss L., Fogarasi Á. Jók: Kereki M., illetve Hudák B. Németh G., Sütő B., Lengyel I. Ifi: 3-0

Sarkadi Zoltán: Az 1. félidőben kihagyott helyzetek. A 2. félidőben adtunk két gólt az ellenfélnek. Ez jellemezte a mérkőzést. Egyetlen pozitívum, hogy 0-2-ről felálltunk.

Dér István: Az elmúlt hetekben csak dicséret illeti a csapatot. 80 percig azt csinálták amit kértem tőlük, de sajnos egy mérkőzés nem 80 percből áll ezért 2 pontot elhullajtottunk, ami nekünk most nagyon fontos lett volna. Ettől eltekintve nem vagyok elégedetlen a csapat teljesítményével. Az utolsó két fordulóban megteszünk minden tőlünk elvárhatót. További sok sikert a hajdúszoboszlói csapatnak.

Hajdúhadházi FK-Nyíradony VVTK 1–7 (1–3)

50 néző Vezette: Takács I. (Tóth G., Gáti Cs.)

Hajdúhadházi FK: Kiss L.-Rostás M., Szabó G., Lakatos L., Kiss Zs. (Molnárr D.), Horváth A., Halder P. (Dancsi J.), Veres S., Szabó I., Kovács G. (Czibere T.), Balogh I. (Dancsi J.) Edző: Pintér István

Nyíradony VVTK: Bákonsi N. (Kiss G.)-Kerecsen J., Furó Zs. (Gerghel E.), Mercs J. (Gyurina J.), Vasas T., Pataki E. (Tömöri L.), Kónya Cs., Somogyi T. (Gáll F.), Éles Z., Baranyi B., Gyügyei Z. (Kiss I.) Edző: Orosz János

Gól: Halder P., illetve Pataki E.(2), Vasas T.(3), Gyügyei Z., Gáll F. Jók: Éles Z., Kónya Cs., Pataki E. Ifi: 0-7

Pintér István: Később nyilatkozik.

Orosz János: Megérdemelt győzelmet arattunk ilyen arányban is egy szimpatikus játékot játszó hazai csapat ellen aki nem bunkerfutballalt mutatott be