Nem akar szűnni a diplomadömping Debrecenben

Nem akar szűnni a diplomadömping Debrecenben
© Illusztráció: Derencsényi István
Debrecen – Bölcsészek, pedagógusok, gazdasági szakemberek állnak fel az iskolapadból szombaton és vasárnap, immár a Debreceni Egyetem oklevelével a kezükben. A hétvégi diplomaosztók névsoraiért ne legyen rest kattintani!

Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar
június 25., szombat, 10 óra, díszudvar

Alapképzés (BA)

Nappali tagozat

Andragógia
Gáspár Dóra

Anglisztika
Bajnay Flóra, Bakó Klaudia Edit, Bálint Gábor, Baráth Gréta, Berki Fruzsina, Bodnár Péter, Bodnár Rebeka, Boros Tímea, Cservák Mária, Csonka Júlia, Dér Bianka, Fodor Eszter, Gáll Anna Nikoletta, Gódor Adrienn, Hajdu Mátyás, Hancsák Petra, Herczku Fruzsina, Hetei Henrietta, Ilonczai Réka Delia, Iván Ágnes, Juhász Nikolett, Kapczár Nikolett, Katkó Vivien, Kiss Máté, Kiss Vivien, Kricsán Lilla, Ladányi Ákos, Lakatos Dóra, Lovas Viktória, Lőrincz Ákos János, Madai Lilla Henriett, Major Aliz, Makláry Virág Anna, Márkus Réka, Márton Petra, Marton Tamás, Molnár Gergely, Nagy Dóra, Németh Réka Virág, Novák Zsófia, Orsó Nikolett, Pados Natália Alekszándrivna, Pájer Máté, Papp Csaba, Pataki Jenifer, Petrik Szandra, Pinte Brigitta, Polonkai Robin, Posztós István, Runda Bianka, Sárkány Fanni, Schaff Rita, Simon Zsófia, Szabó Edit, Szabó Kinga, Szabó Nikolett, Szabó Nikoletta, Szántó Edina, Szilágyi Fruzsina, Szűcs Marcell József, Tatár Anita Mária, Teremi Anikó, Tóth Ádám, Tóth Erika, Török Petra, Váradi Rebeka Flóra, Varga Dénes, Visnyei Petra

Germanisztika-néderlandisztika
Küzmös Dóra, Lánczi Anita, Szabolcsi Ábel, Szala Dorina, Varga Luca Dóra, Végh Annamária

Germanisztika-német
Adamkó Szilvia, Altfater Andrea Bernadette, Baranyai Hajnalka, Barati Emőke, Bársony Roland, Búcsús Bianka, Deák Andrea, Fábián Anita, Fekete Beáta, Fene Tamás Patrik, Fülöp László, Károly Dalma, Kassay Boglárka, Koós Brigitta, Lente Livia, Papp Máté, Potyka Ildikó, Rozsnyói Balázs, Sajcz Barbara, Szabó Ferenc, Szabó Noémi Csilla, Szántó Enikő, Szerencsi Julianna, Szilágyi Eszter, Tari Viktória, Tokár József, Tóth Csenge, Urbanek Roberta

Kommunikáció- és médiatudomány
Balogh Erika, Jarkó Renáta, Kolozsvári Nóra, Kovács Eszter Csilla, Kovács Györgyi, Lengyel Szonja, Mátyus Attila, Orbán János Márk, Péterfi Dániel, Szita Zsófia Berta, Varga Zsanett Diána

Magyar
Arany Szilárd, Balogh Péter, Czeglédi István, Dicső Ildikó, Dobi Frida, Juhász Márió, Kiss Bernadett, Kiss-Benedek Damarisz, Kiszely Zsófia Borbála, Krek Norbert, Lenártek Flóra, Martinek Anikó, Molnár Réka, Szolyka Hajnalka, Vicsotka Hanna Bianka, Zelei Marianna

Néprajz
Doma Boglárka, Kalmár Laura, Kalóz Fruzsina, Kerékgyártó Anna, Szabó Bernadett, Tömöri Szilvia

Politológia
Gere Petra, Horváth Krisztina, Jeso Ildikó, Kozák Zsuzsanna, Lévai Krisztina, Nagy Máté, Nagy Tamás Norbert, Németh Bianka, Péter Zsanett, Pivarnyik Edina, Sári Tamás, Sipos Dorottya, Szabó Alex, Vaskeba Hajnalka

Romanisztika-francia
Bódi Borbála Judit, Bóta Kinga, Dalmi Zsuzsa, Gadnai Balázs, Harsányi Olga, Kulcsár Lívia, Póka Viktória

Romanisztika-olasz
Bene Paulina, Gyulai Anna, Sepsi Timea Dorina

Szabad bölcsészet
Baranyi Gréta Judit, Cserta Lilla, Donáth Béla, Gaál Csaba, Jenei Judit, Kopriva Nikolett, Lászlófalvi Rita, Nagy Péter Ákos, Oláh Bettina, Simon Dóra, Szoboszlai Anetta Erika

Szlavisztika-orosz
Borsós Kinga, Fejes Viktória, Gáti Brigitta, Piedl Diána, Pribék Viktória, Szabó Ágnes Dalma, Szamos Diana, Tompa Flóra Judit, Turóczy Diána

Szociális munka
Babik Tamás, Budaházi Andrea, Gondon Dóra, Török Enikő, Vitárius Kinga

Szociológia
Berta Lilla, Horváth Fanni Mara, Kertész Alexandra, Kiss Krisztina Réka, Kobela Georgina, Kósa Anett, Loncsák Noémi, Nagy Noémi, Orosz Anita, Solymosi Lukács Gábor, Szarka Melitta, Tóth Bence Péter, Tóth Bernadett, Tóth Dorka, Tóth Hanna Laura, Varga Attila, Verba Bettina, Zámbó Gabriella

Alapképzés (BA)

Levelező tagozat

Andragógia
Kiss Csaba

Kommunikáció- és médiatudomány
Nagy Emese, Tóth Bence

Pedagógia
Szeleczki Beáta

Politológia
Bajusz Bernadett, Csiszár-Szabó Eszter, dr. Csiszár Imre, Körösparti Péter, Pilishegyi Péter

Szociális munka
Balogh Klaudia Anna

Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar
június 25., szombat, 13 óra, díszudvar

Alapképzés (BA)

Nappali tagozat

Pszichológia
Bajzát Ágnes, Bárány György, Bellon Gréta, Bene Magdolna, Bollmann Anna Klaudia, Borsi Edit, Czinger Kinga, Csernyik Krisztián Tamás, Csősz Roland József, Csűri Liselotte, Dezső Gréta, Dohán Antónia, Eszenyi Noémi, Fekete Gábor, Girasek Hunor, Grenda Zsófia, Holp Rebeka Rita, Horváth Adrienn, Horváth Borbála, Ipacs Dávid, Irinyi Tünde, Kaszás Barbara, Kisfaludy Lilla, Kiss Dóra, Kis-Szabó Fanni, Knyihár Anna, Kokas Nóra, Korom Vivien, Kovács Miklós András, Kőrösi Stella, Kromplák Marianna, Kun Anett, Lajtos Linda, Lakatos Réka, Liska Eszter, Lobkovitz Viktória, Magyar Fruzsina Éva, Meiszterics Dóra, Mészáros Melinda, Nagy Éva Katalin, Nagy Klaudia, Nagy Luca Zsuzsa, Nevelő Dávid, Oláh Adrienn Réka, Pántya Ágnes, Pásztorová Marianna, Pócs Martina, Pugner Erika, Pukánszky Alexandra, Ragyina Petra, Rejtő Nóra, Szabó Flóra, Szalay Dóra, Szarvas Anita, Székely Panna, Székely Rita Klaudia, Szerbina Emese, Szitár Ádám Lajos, Szokolóczki Dóra, Szücs Szabolcs, Tomolyová Tímea, Tóth Dorottya, Turi Eszter, Usztics Zsanett, Uzsák Krisztina, Varga Boglárka, Varga Márk Márió, Vári Nikoletta, Vilmányi Nóra

Történelem
Aradi János, Baksa Máté, Balogi Ádám, Bányácski Ádám, Barkó Szabolcs, Bartha Aliz, Fekete Vivien, Gáti Gábor, Gyáfrás Tamás, Hornyák László, Kornya László, Makó Kristóf, Márki-Kira Mihály, Nagy Ákos, Németh Anna Magdolna, Németh Loretta, Rácz Bettina, Rénes Balázs, Szatmári Ágnes, Tóth Beáta, Tóth Tamás, Tóth Zoltán, Tőkés Dániel, Uzonyi Anita, Véber Zoltán, Veres Kitti Katalin, Volom Péter Gábor, Zakor Nikolett

Mesterképzés

Nappali tagozat

Amerikanisztika
Bodnár Gabriella, Erdei Orsolya Ágnes, Kertész Emese, Nagyová Réka, Sami Dávid

Andragógia
Bögös Máté, Dezső Krisztina, Farkas Zsolt, Habarics Dávid Károly, Papp Attila, Salánki Beáta

Anglisztika
Al Ghabra Hiba, Féder Krisztina Judit, Feldmann Fanni, Géczi Balázs, Kicsák Anett, Kovács Edit, Révész Katalin, Szabó Éva, Weidisch Edit

Filozófia
Fodor Dorina Imola, Horváth Zsófia, Markovits Gabriella, Piller Márton István

Finnugrisztika
Dányi Zita Katalin, Fedor Kitti, Katkó Dorottya, Konyári Ibolya, Popovics Adrienn

Fordító és tolmács
Aszalós Imre, Bárdos Alexandra, Czifra Anna, Fábián Lilla, Füleki Réka, Gerzsenyi Edina, Hetei Adrienn, Illó Bernadett, István Dániel, Kovács Georgina, Kövér Kitti, Lengyel Laura, Madácsi Zsófia, Molnár Ildikó, Országh Sára, Pásztor Jakab Ádám, Rist Adrienn, Simon Gábor, Sinkó Borbála Eszter, Soltész-Nagy Ákos György, Szabó Ákos, Szabó Andrea, Szalánczi Anita, Szarvák Fanni, Székács Dóra, Takács Bálint, Tivadar András, Tóth Angelika, Ujfalusi Nikolett Laura, Virágh Andrea, Zilahi Bence

Kommunikáció- és médiatudomány
Biró Vivien, Csende Gergely Dávid, Dezső Attila, Lakatos Dóra, Magyar Evelin, Mikula Szilvia

Magyar nyelv és irodalom
Adorján Imola, Béres Norbert Zoltán, Kiss Anita, Levelekiné Magyar Orsolya, Markovics Soma

Német nyelv, irodalom és kultúra
Halász Katinka, Mikoly Zoltán, Molnár Mária

Néprajz
Bán Andrea, Jóga László, Kusnyír Éva, Lauber Éva Laura, Lőrincz Alexandra, Sándor Vivien, Ujhelyi Nelli

Neveléstudomány
Füleki-Meggyes Orsolya, Rábai Dávid, Tóth Dorina Anna

Pszichológia
Bakó Eszter Panna, Balogh Ádám, Bánhidi Dávid Viktor, Bokor Árnika, Dobozy Dávid, Farkas Fruzsina, Galambosová Erika, Guba Emőke, Hajdusik Vanda, Juhász Kitti, Katona Kitti, Kiss Brigitta, Kocsis Anett, Ölveczki Georgina, Petrohai Balázs, Tóth Lilla, Tóthová Anita, Ványi Barbara

Szlavisztika-orosz
Kozma Máté, Lengyel Szilvia, Putnoki Petra, Teleki Anna

Szociálpolitika
Halász Judit, Paczári Viktória, Pásztor Teréz

Szociológia
Béres Zsuzsa, Csobán Fruzsina, Kurucsó Alexandra

Történelem
Hegedüs Zoltán, Károlyi Péter Ernő, Opre Bernadett, Széles Katalin, Veres Tünde

Tanári
Cserfalvi Csilla, Gulyás Attila, Kerita Katalin, Kneisz Katalin, Lesko György, Orosz Melitta, Orosz Sára, Subiczné Bulyáki Alexandra, Ujlaki Viktor, Vakherda Nóra

Egyetemi képzés

Nappali tagozat

Német nyelv és irodalom – Angol nyelv és irodalom
Voss-Hamar Adrienn

Történelem
Koroknai Zoltán

Alapképzés (BA)

Levelező tagozat

Pszichológia
Antal Gergely, Asztalos Márta, Bagi Judit, Bakó Diána, Bakos Vitál Mária, Benkő Réka, Bótyik Bettina Zora, Cirják Ildikó, Csizmadia Máté, Erdős Enikő, Forgách Géza, Iffiú-Mousson Petra, Jakab Eszter, Lukács Judit Mária, Mándi Anita, Márkus Viktória, Máté Andrea, Matusek Mónika Gyöngyi, Mercs Enikő Margit, Mészáros Kinga, Nagy Judit, Pancsusák Szandra Erika, Papp Ágnes, Reinhardt Gabriella, Szalmen Edit, Szántó Zsófia, Széll Melinda, Szendrei Judit, Vékony-Micskó Hajnalka, Vladár Anita, Zoltai Ildikó Emőke

Mesterképzés

Levelező tagozat

Pszichológia
Kecskeméti Mónika, Kiss Éva, Vajdáné Vigh Judit

Tanári
Balázs Tibor, Császár Zoltán, Czövek Zoltán, Dobai Katalin, Dobó Tibor, dr. Juhászné Erdei Rita, Forgács Anikó, Glant-Szabó Anita, Hegedűs Katalin, Hubay Tímea, Kaponyásné Kelemen Rita, Kozma Kornélia, Leányváriné Papp Krisztina, Nagy Andrea, Palatinus Pál, Palchuber Gábor Ákos, Pappné Tőkés Éva, Pichler Klára, Répás László, Révész Marianna, Szentirmai Péter, Szolnoki Piroska, Szondi Endre, Tar Jánosné, Tóthné Szabolcsi Zsuzsa Judit, Vincze Judit, Zentai Tünde Rózsa

Egyetemi képzés

Levelező tagozat

Pszichológia
Dr. Zurányi Réka Olga, Kövérné Gréczi Edit, Palavicsné Terényi Edit

Szakirányú továbbképzés

Nappali tagozat

Angol–magyar bölcsészettudományi szakfordító
Bacsa Balázs, Dobozy Dávid, Horogh Frida, Mancsiczky Anna Rebeka, Mata Lénárd, Ökrös Szilvia, Papp Sára Írisz, Soós Tekla Sára, Süli-Kiss Fruzsina Ágnes, Szabó Edina Rózsa

Levelező tagozat

Mentálhigiéné
Csiháné Pálinkás Krisztina, Csipes Diána, Csomósné Mezei Rebeka Mihaela, Daróczi Brigitta Diána, Dr Péter-Szarka Dávid, Gazdag Edit, Kerékgyártó Bernadett, Kiss Péter, Kocsel János Zsolt, Oláh István, Petőné Illés Erzsébet, Petró József, Sályi-Rostás Mária, Simon-Varga Katalin, Sütő Judit Katalin, Szabó Patricia, Szalóki Renáta Csilla, Szekeres Diána, Tóth László

Pedagógus szakvizsga
Abaffy Zsuzsanna, Ádámné Balog Erika Margit, Almási László, Andóné Kujbus Nóra, Bagdányné Szél Zsuzsanna, Barnucz Nóra, Barta Árpádné, Barta Zoltánné, Bernát Zsolt, Birinyiné Girdán Éva, Bordásné Gyuris Katalin, Bozsányi Andrásné, Bölcskeiné Fekete Aliz, Budainé Sándor Erika, Buszlainé Mag Éva, Czapár Gáborné, Czinkóczi Szilvia, Csomorné Albert Tímea Katalin, Csordásné Bálint Melinda, Dobos Eszter, dr. Hunyadiné Pintér Andrea, dr. Kiss Sebestyén, dr. Kulcsárné Szentesi Dóra, dr. Máténé Losonczi Éva Klára, dr. Szentjóbiné Papp Edina Lilla, Erdélyi Edit Tünde, Faragó Istvánné, Fehér Anna, Felföldiné Czifra Éva, Ferenczikné Rábai Ágnes, Gerő Andrásné, Gyolcsos Andrea Ágnes, Halmainé Farkas Edit Éva, Horváthné Bócsi Ildikó, Kis Enikő Kinga, Kissné Telenkó Gabriella, Lászlóné Lelesz Ildikó, Lázár Zsuzsanna Borbála, Lipcsei Klára Erika, Lór-Kerekes Ágnes, Makai Judit, Mihucza Andrea, Molnárné Nagy Ágnes Erzsébet, Muzsnay Zoltánné Murai Enikő, Őzné Czakó Éva, Polgár Lajos, Polgári József, Pongor András, Porcsin Norbert, Pujov Jenő, Pusztai Gyula, Rácz Róbertné, Rozmanné Homoródi Ildikó, Rozsosné Varga Borbála, Sándorné Győr Melinda Valéria, Sándorné Nagyváradi Nelli, Sáriné Szebenyi Judit, Somogyiné Vig Éva, Sósné Baráth Erika, Suszter Csabáné, Szakályné Szilágyi Magdolna, Szállási Éva Vivien, Szilágyi Judit, Szücsné Balogh Judit, Szűcsné Csontos Katalin, Takácsné Czapári Erika, Tóth Györgyi, Újné Pethő Andrea, Ungainé Mészáros Anett, Vargáné Várszegi Csilla, Velkeyné Balázs Marianna, Vértesiné Tar Márta, Völgyesiné Lukács Katalin Éva, Vörösmarti Olívia Ibolya, Zeliziné Papp Éva Judit, Zombor Márta Erzsébet

Felsőoktatási szakképzés

Kommunikáció és média
Átyin Vanda, Barati Bianka Helga, Belme József Balázs, Bodnár Gyöngyi, Böőr Dóra, D’ Alessandro Alessio, Demeter Edmond Ferenc, Fábri Levente, Halmai Balázs, Hegedüs Bettina, Hüse Viktória, Kapcsos Anett, Kocsisová Katarína, Markovics Anita, Máté Flóra, Mezei Anikó, Nádasdi Edina, Nagy Angéla, Rédai Bernadett, Somogyi Eszter, Szabó Csilla, Szabóné Diószegi Gyöngyi, Tengyelné Gábor Viola, Tóth Pálma Lilla, Varga Erzsébet

Szociális és ifjúsági munka
Görög Vanessza, Kacsora Adrienn, Kerekes Orsolya, Kiss Klaudia, Kovács Sára, Kovács Vanda, Kubicza Csilla, Nagy-Nyakó Dalma, Németh Alexandra, Németh Gréta, Percze Evelin, Rácz Nikoletta, Rózsa Evelin, Szabó Adrien, Szabó Bence, Szelle Dominika, Szendrei Nikolett

Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar
június 25., szombat, 16 óra, díszudvar

Andragógia szak, nappali tagozat
Erős Anna Blanka, Szőke Nikolett, Tóth Anikó

Andragógia szak, levelező tagozat
Garaj Ágnes Edit, Hatalóczki Miklósné, Mata Enikő Mária, Oláh Krisztina, Tamási Edit

Csecsemő- és kisgyermeknevelő BA szak, nappali tagozat
Botos Anita, Fehér Anett, Főzőová Júlia, Gyöngyösi Barbara, Hasulyó Andrea, Honfi Emese Ibolya, Kovács Dóra Anikó, Kovács Katalin, Lajtos Boglárka, Lukács Diana, Perpék Zsuzsanna, Pinczésné Bodnár Melinda, Radvánszky Laura, Szenes Dóra, Tardi Kinga, Tátorján Anikó, Temesvári Alexandra, Tóth Eszter Júlia, Török Réka, Trigárszki Bernadett, Vigh Henrietta

Csecsemő és kisgyermeknevelő BA szak, levelező tagozat
Balogh Ferenc Zoltánné, Belényesi Lilla, Cziberéné Hajzer Xénia Gabriella, Décsei Klaudia, Dobiné Besenyei Andrea, Javorekné Mitró Noémi, Jegesné Sápi Tünde, Kállai Diána Vivien, Kolláthné Puskás Éva Ilona, Kövér Antal Sándorné, Miskolczi Melinda, Simkó Tiborné, Ujvárosiné Aranyi Margit, Veres Csaba, Virga Vivien

Nemzetiségi óvodapedagógus (cigány/roma) szak, nappali tagozat
Bulyáki Dóra, Gábor Flóra, Gáspár Zsuzsa, Hoffmann Katalin, Major Nikolett, Nyíri Boglárka, Orosz Magdolna, Terjéki Fruzsina, Török Mónika

Óvodapedagógus szak, nappali tagozat
Babik Adrienn, Bellon Veronika, Belme Flóra, Béres Fanni, Bodnár Nóra, Bolek Dóra, Botrágyi Tamás István, Dunda Krisztina, Halász Kinga, Hamecz Annamária, Havellant Nikolett, Imreh Viktória, Izsoó Alexandra, Jurás Ágnes, Kalinka Ágnes, Keller Fanni, Kiss Szilvia, Kovács Barbara, Kovács Ildikó, Kulánda Melitta, Mihály Anita, Mizsák Klaudia, Molnár Zsófia, Nagy Adrienn, Nagy Nikolett, Orosz Ágnes, Sándor Evelin, Sőrés Dóra, Szecskó Fanni, Szilágyi Beatrix Erzsébet, Szoboszlai Sára, Szőllősi Erika, Togyeriska Katalin, Tóth Erika, Tóth Eszter, Tóth Tamara, Tömöri Kitti, Varga Brigitta Nikoletta, Varga Hajnalka, Varga Nikolett, Zadubenszki-Pásztor Petra

Óvodapedagógus szak, levelező tagozat
Ábri-Nagy Klaudia, Antal Jánosné, Badariné Terjék Anikó, Bátorligeti Klaudia, Berettyán Lívia, Bernád Tünde, Bodnárné Pető Andrea Anna, Botos Petra, Bulyáki Gyuláné, Demeter Csilla, dr. Hámoriné Balogh Katalin, dr. Harmanné Vágó Anita, Erdei Mónika, Farkas Nikolett, Farkasné Nagy Noémi, Fazekasné Kató Mária Ibolya, Gál Anett, Garan Eszter, Gergely Viktória, Golenyákné Apagyi Ildikó, Hevér Veronika, Hirzics Dóra Éva, Hosszu Andrea, Kemenyiczkiné Bőjtös Nikoletta, Kender Katalin, Kiss Szilvia, Kissné Fábián Anett, Kovács Magdolna, Magyar Mariann, Mányiné Czine Helga, Mátyásné Horváth Hajnalka, Miklósi Evelin, Molnár Anita, Ottmár Judit, Papp Adrienn, Rácz Anikó, Rubóczki Ibolya, Sass Istvánné, Siposné Csekk Dóra, Siskó Lajosné, Szalai Sándor, Szántóné Palsák Nóra, Szász Mónika, Szimáné Harsányi Tímea, Tóth Edina, Tóthné Filep Judit, Vajdáné Suller Anett, Varga Ágnes, Varga Zsuzsanna, Zilahi Enikő

Szociálpedagógia szak, nappali tagozat
Béres Tamás, Hornyák Alexandra, Mózes Tímea, Nuszer Krisztián Roland, Osán Georgina, Tóth Evelin

Szociálpedagógia szak, levelező tagozat
Boros Sándor, Nagy Judit, Szabó Lajos

Csecsemő- és kisgyermeknevelő felsőoktatási szakképzés, nappali tagozat
Almási Kitti, Czető Alexandra, Dobszai Dóra, Fejér Lilla, Kiss Éva, Kunkli Alexandra, Lukovics Dóra, Magyar Viktória, Márta Noémi, Mező Erzsébet, Nagy Hajnalka Anna, Palkó Evelin, Varga Henriett, Varga Anett

Csecsemő- és kisgyermeknevelő felsőoktatási szakképzés, levelező tagozat
Beke Liliána Fruzsina, Beluscsák Beatrix, Dósa Réka, Juhosné Kiss Erzsébet, Kenéz Veronika, Krupinszky Dóra, Nagy Nikolett, Pálosi Csilla, Stefanik Terézia Katalin, Szabó Sára, Szuhai-Pethe Mónika, Varga Irén, Zsarnayné Orosz Anna

Szociális és ifjúsági munka (ifjúságsegítő) felsőoktatási szakképzés, nappali tagozat
Balogh Blanka, Czap Zsuzsanna, Gégény Boglárka, Nagy Szabina, Török Petra

Szociális és ifjúsági munka (ifjúságsegítő) felsőoktatási szakképzés, levelező tagozat
Bagoly Klaudia Evelin, Berényi Katalin Mónika, Kéki Mária, Kovácsné Zsolczai Orsolya, Orbán Lászlóné, Rubosné Bujdosó Krisztina Katalin

Emberierőforrás-tanácsadó MA szak, levelező tagozat
Barna Judit, Bóbis Beáta, Buzder Brigitta, Derzsi Jánosné, Fenyősné Bodnár Marianna, Fórisné Silye Tünde, Györgyné Fazekas Tünde Mária, Gyuró Anikó, Jakab Zsanett, Karnóczi Hajnalka, Kállay Gyula Zoltán, Kövesházi-Tóth Zsuzsanna Judit, Mészáros Csilla, Molnár Tibor, Molnár-Kovács Ágnes Krisztina, Nagy Gábor, Nagy-Belvárdi Ágnes, Nagyné Lévai Anna, Ozsvárt Csilla, Ősz Béláné, Páger Péter, Petrus Kitti, Pinczés Izabella, Pusztai Zoltán Gáborné, Rosta Hanna, Sarlainé Orosz Judit, Simon Péter, Sugár Anikó, Szabó Lászlóné, Szabóné Mátyás Mónika, Szabóné Nagy Enikő Margit, Szilágyiné Tóth Katalin Erzsébet, Tóth Attila, Vass Klára

Közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Bacskainé Papp Johanna, Bagi Márta, Baloghné Antós Emese, Baloghné Fáczán Gabriella, Bánréviné Ignácz Judit, Bányainé Horváth Zsuzsanna, Batáné Kun Beatrix Anasztázia, Batizi Pócsiné Jakab Rita, Bélteki Tiborné, Berekszászi Natália, Berettyán Lívia, Bódi Edina, Budainé Pázmándi Judit, Bujdosó Tibor, Czifra Edit, Csaláné Bartha Csilla, Cserép Tibor, Darabántné Tóth Éva, Demjén Béláné, Éder Róbert, Erdeiné Török Andrea, Gyöngyösiné Sebestyén Andrea, Halász Zoltánné, Hárs Mária, Juhászné Magyar Erika, Kanyog Szilvia, Karászi Csilla, Kiss Péterné, Kissné Tar Andrea, Kissné Tóth Erzsébet, Kissné Urr Ágnes, Kocsánné Balogh Margit, Kócsi Zsolt, Kocsis Áron, Kondor Emese, Kovácsné Futó Dorina, Kristóf Marianna, Kun Zsuzsanna, Labanczné Jakab Andrea, Lengyel Zoltán, Lengyelné Bukta Lívia, Lévai Judit, Lugosi-Stark Gabriella, Magyar János, Makai Valéria, Márton Lászlóné, Matíz Lászlóné, Molnár Gáborné, Molnár Zoltán József, Molnárné Baráth Katalin Zita, Nagy Edina, Nagy Tivadar, Nagy Zsuzsanna, Nagy-Ádám Annamária, Nagyné Homonnai Anita Mária, Oláhné Földesi Andrea, Orosz Anna, Pappné Székely Éva, Pércsiné Marosán Andrea, Pitukné Tulbura Erzsébet, Prekuné Kondor Brigitta, Riskóné Ruszka Brigitta, Sántháné Németi Zsuzsanna, Sebők Mária, Sóváriné Paksy Ildikó, Szabó Árpád, Szabó Csilla, Szabó Mónika, Szabóné Bandula Éva, Szabóné Koczok Nóra, Szalainé Nagy Mónika, Szécsiné Váczi Mónika, Székelyné Molnár Anikó Mária, Szemán Zoltánné, Sztruhárné Kőszegi Gabriella, Szűcs Viktória, Takácsné Matlag Erzsébet, Tenke Erika, Tóth László István, Tóth-Ruszoly Zsuzsanna, Tölgyesi Katalin Ilona, Török Gergely, Törös Éva, Turai Zoltánné, Ugyan Attila, Vargáné Kiss Éva, Vargáné Udud Krisztina, Veress Lajosné

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Bindáné Lázár Katalin, Ferencziné Répánszki Tímea, Kondorné Peidl Borbála, Mályusz Enikő, Rácz György, Szabóné Győrffy Zita

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Differenciáló fejlesztő pedagógiai ismeretek
Csikiné Kiss Ágnes, Dudicsné Bakti Erika, Erdős Mónika, Frankné Somogyi Zsuzsanna, Halász Terézia Katalin, Kerekes Edit, Kissné Birta Anikó, Kozmáné Rácz Olga, Mári Jánosné, Muszka Gabriella, Nagy Eszter, Nagyné Kricsfalussy Anna, Rozgonyiné Májer Annamária, Szabóné Kiss Emese, Szász Andrea, Tóth Katalin, Tóth Tünde Irén, Tóthné Gara Márta, Ujlaky-Nagy Marianna

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Gyógytestnevelés tantárgy-pedagógiai kérdések az iskolai gyakorlatban
Gálné Erzse Judit, Győriné Ajzner Márta, Kovácsné Spisák Zsuzsanna, Raus Tamás, Tomka Erika

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Kommunikáció és beszédfejlesztő pedagógia
Barna Péterné Szabados Melinda, Jakabné Kiss Annamária, Sebőkné Kis Katalin

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak
Gyermek-, ifjúság- és családvédelem pedagógiája
Kondor Anita, Varró Tibor

Gyógytestnevelés az óvodában, iskolában szakterületen pedagógus szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzési szak
Baloghné Tóth Andrea, Hádáné Balázs Erzsébet Sarolta, Kissné Nagy Barbara, Pappné Dancs Erika, Szabó Nikolett, Toldiné Maklári Anita Valéria

Gyógytestnevelés tanítására felkészítő szakirányú továbbképzés
Csörögi Tibor

Fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak
Bajáné Kiss Anita, Beke Margit Emese, Bíró Anikó Irén, Bucskuné Fegyveres Mária, Csikó Márta Julianna, Enyediné Végh Éva, Halászné Szabó Helga, Kláricz Ágnes, Lászlóné Lelesz Ildikó, Legény Csilla, Máténé Imrik Zsuzsanna, Meggyes Orsolya, Molnár Erika, Mónusné Ruszin Anna Mária, Papp Sándor Zoltánné, Péli Henriett, Sebőkné Kiss Tilda, Slizné Bencze Ilona Enikő, Sólyomné Komári Nóra, Suszterné Varga Rózsa Éva, Szántóné Szabó Edit, Szeőcs Istvánné, Szűcsné Turcsán Tímea, Tóth Károlyné, Tóth Tünde Irén

Általános és családügyi mediáció (közvetítés) szakirányú továbbképzési szak
Bereczné Papp Ibolya, Faragó Éva, Fecske-Kozák Anikó, Kűné Patak Erika, Palencsár Tímea, Patai Edit, Rákóczy Zsuzsanna, Szabó Attiláné Csontos Erzsébet, Szűcsné Garas Tímea, Tóth Ilona, Vígh Valéria Vanda

Gazdaságtudományi Kar
június 26., vasárnap; 10 óra, díszudvar

Nappali tagozat

egyetemi képzés

Gazdasági agrármérnöki egyetemi
Csiszér Levente

mesterképzés (MSc/MA)

Emberierőforrás-tanácsadó
Bártfai Míra Petra, Csobolya Anett, Deme Dóra, Fazekas Réka, Gondon Diána Nikoletta, Héder Mária, Máthé Zsófia, Rentka Ádám, Soltész Ágnes, Suhai Tímea, Urszuly Dóra, Veres Roland

Gazdasági agrármérnöki
Kállai Mariann, Kassai Edina, Kovács Eszter, Kovács Evelin, Medgyesi Noémi, Papp Tamás, Sipeki Zoltán

Logisztikai menedzsment
Bertalan Csilla, Eszenyi Tünde Cintia, Fele Tamás, Gergely Petra, Gorácz Bence, Kárándi Gabriella, Nagy Viktória, Pászinczki Réka, Pöhacker Viktor

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás
Harsányi Brigitta Evelin, Kalotai Róbert, Nagy Eszter, Orosz László

Számvitel
Brehószki Bence Dániel, Gál Béla, Gyurkovics Nóra, Jakab Szimonetta, Nagy Evelin, Németh Anita, Pataki Szandra Mária, Szvatkó Péter András

Vállalkozásfejlesztés
Hajdu Éva, Iberhalt Máté, Karnai Laura, Sütő Dávid, Vas Nándor

Vezetés és szervezés
Árva Gergő, Bodnár Mónika, Bulyáki Nikoletta, Csörgő Renáta Veronika, Kolonics Miklós, Lencsés Edina, Mészáros Gábor, Szabolcsi Dóra, Takács Zsolt, Tokai Sándor, Török Dávid, Varga Bence István

Vidékfejlesztési agrármérnöki
Bekecs Bianka, Kocsis Nikolett, Kovács Éva Katalin, Majer István Marcell

MA in International Economy and Business
Anunobi Ebelechukwu Obiajulu, Duru Süreyya Umur, Ejoh Emmanuel Nwannedinma, Gafarov Orkhan, Khaloobagheri Mohammadali, Kyaagba Tiza Adom, Thieng Puthirin, Ünal Hakan, Wang Yumeng, Xu Shixuan

alapképzés (BSc/BA)

BA in Business Administration and Management
Abdullahi Yetunde Sifau, Cabbarpur Canku, Karacan Ahmet Mert, Ma Biao, Özyurt Bugra

Gazdálkodási és menedzsment
Dorkó Dániel, Fülöp Enikő, Horváth Anita, Kapás Máté Bence, Károlyi Tamás, Kontra Norbert, Marincsák Kálmán Árpád, Péter Fanni Tünde, Rizán Angéla, Torma Bence

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki
Hajdu Bence Sándor, Kiss Petra, Kolozsvári Gergely, Kovács Lilla Krisztina, Nagy Dávid, Nógrádi Bernadett, Orosz István, Petró Flóra, Rácz Rita, Takács Andrea, Terdik Zsolt, Veréb Enikő

Informatikus és szakigazgatási agrármérnöki
Bohut Gergely, Bói Anna, Gulyás Dávid, Kiss Tamás, Szabó László

Kereskedelem és marketing
Bodor Béla Balázs, Hidvégi Barbara, Kórós Ádám, Luczi Renáta, Molnár Attila Csaba, Molnár Lajos Tamás, Nagy-Buza Réka, Pető Dániel, Rácz Petra, Tanka Zsolt

Közszolgálati
Gál Zsuzsa, Nádasdi László, Tóth Péter

Nemzetközi gazdálkodás
Balogh Dóra, Bökfi Kata, Csire Viktória Fruzsina, Hajzer Andrea, Horák Richárd, Kovács Máté, Simon Tamás Roland, Somogyi Attila, Szatmári Máté Lajos, Sztoics Nóra, Tisza Mercédesz Fruzsina

Pénzügy és számvitel
Bács Bence András, Balsa Dóra, Csimbók Evelin, Debreceni Bettina, Gégény Alexandra, Hamad Mirjam, Hegyesi Evelin, Kasku László, Pálóczi Lilla, Sipos Gábor, Szekeres Alexandra, Tóth Beáta

Sportszervező
Ákos Bettina, Almási Ágnes, Baranyai Szabolcs, Buka Glória, Chvatal Tünde, Darai Réka, Dörner Réka, Drabik Annamária Zsuzsa, Entersz Gergő, Farkas Zsófia, Gitye Rita, Guti Gábor, Hartman Dávid, Holecz Péter, Imre Zsolt Péter, Jeges Violetta, Kovács Kitti, Márton Adrienn, Móricz Sándor Márk, Nagy Noémi, Rácz Dániel, Rácz Eszter Anna, Szénási Bettina Anna, Tamás Nándor, Veibel Vivien

Turizmus-vendéglátás
Boglyasovszky Andrea, Dőryová Vivien, Erdei Fanni, Földesi Lilla, Guti Nikolett, Juhos Annamária, Kerekréti Éva, Kertes Kata, Kiss Nikolett Zsuzsa, Kocsel Nikolett Mariann, Kvasz Norbert Dávid, Lakatos Vivien Fanni, Leskó Szabina Judit, Mályi Luca Fruzsina, Nyilas Alexandra, Spéder Evelin, Varga Andrea

felsőoktatási szakképzés

Gazdálkodási és menedzsment felsőoktatási szakképzés
Balatoni Ágnes, Balázsi Dorina, Dancsi Anett, Dávida Tünde, Debreceni Dániel, Orbán Kitti, Szabó Dániel, Szabó Lilla, Szabó Máté, Szűcs Zsófia, Unoka Livia Katalin, Vincze Felicia

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki felsőoktatási szakképzés
Bokor Gabriella, Büte Norbert, Erdei Anikó, Hegedűs Márta, Nagy Nikolett, Nagy Norbert, Rostás Melinda, Tamás Anikó, Trungel Erzsébet

Kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzés
Dalanics Brigitta, Erdődi Nikolett, Fenyvesi Orsolya, Franku Evelin, Garai Boglárka, Gyug Regina, Hajdú Nikolett, Katona Regina, Kiss Tibor, Máté Tamás, Nagy Dávid, Pásztói Adrienn Nikolett, Pauluk Pál, Román Dávid Dániel, Rózsa Gábor, Szabó Beáta, Szabó Tünde Anita, Szobonya Judit, Szűcs Orsolya Csilla, Tóth Bettina

Pénzügy és számvitel felsőoktatási szakképzés
Gál Anita, Gál Evelin, Győri Gábor, Kajtár Dóra, Kállai Bettina, Ládi László, Sóvágó Magdolna, Szabó Kinga, Szilágyi Fanni, Török Kinga Tünde

Turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzés
Szabó Viktória, Veres Dorina

felsőfokú szakképzés

Informatikai statisztikus és gazdasági tervező
Tréki Gyula Zoltán

Levelező tagozat

egyetemi képzés

közgazdász-gazdálkodási
Kányási Katalin

mesterképzés (MSc/MA)

Gazdasági agrármérnöki
Tóth József Barnabás

Logisztikai menedzsment
Diószegi Ferenc, Lengyel Roxána, Lőrinczi István, Siráné Kovács Mariann, Tóth Anett Zsófia, Varga Nóra Ágnes

Master of Business Administration
Barna Gábor, Dobi Zoltán Csaba, Fazekas Zoltán, Kondacs Áron

Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás
Bráder Bettina, Kovács László, Láng Anikó, Linkecs Krisztina, Lippai Krisztina, Papp Krisztián, Szász Ildikó, Szilágyi Zoltán

Szakigazgatás-szervező és informatikus agrármérnöki
Csege Gyula, Papp Sándor, Szombati Márk

Számvitel
Horváth Gábor, Mácsi-Dézsi Gyöngyi, Nyiri Éva, Palágyiné Kiss Edit, Tóth Renáta, Veres Bettina, Vincze Zoltán

Vállalkozásfejlesztés
Dr. Pappné Bata Ágnes, Hegedűs Viktória, Hofgárt Ibolya, Kardos Antal, Kosztonyák Anita, Sáreczki Ferenc Gergő, Somogyi Tibor, Szabó Edit, Szondi Csabáné, Vargáné Kiss Ildikó

Vezetés és szervezés
Borbély Beatrix, Borbiró Rebeka, Farkas Tamás, Farkasné Ludányi Katalin, Gál Dóra, Kola Ágnes, Nagy Orsolya, Papp Dávid, Seres Viktória, Sőrés Hajnalka, Szénási Adrienn

Vidékfejlesztési agrármérnöki
Vaszusz Gréta

alapképzés (BSc/BA)

Gazdálkodási és menedzsment
Gáll Richárd, Lovas Kitti, Szabó Erik, Zsoldos Péter István

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki
Orha Szabina, Vincze Andrea

Kereskedelem és marketing
Csibi Péterné, Szendrey Orsolya, Tisza Gábor

Pénzügy és számvitel
Jenei Nikoletta Zsófia

Sportszervező
Tarján Orsolya, Varsányi Nóra

felsőoktatási szakképzés

Gazdálkodási és menedzsment felsőoktatási szakképzés
Kovács Zsolt, Matyasovszki Dávid, Mezei Antal, Petrás Krisztina, Stefán Bernadett

Kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzés
Bakó László, Bakos Zsuzsanna, Lévai Nikolett, Maczkó Márk László, Szegediné Nyitrai Anita, Szekeres Sándor, Tóth Gergő, Tóth Mihály

Pénzügy és számvitel felsőoktatási szakképzés
Hadházi Anett, Kolláth András, Soós Mihályné



Sporthírek






hirdetés