„Néhány játékosom nem érdemelte meg, hogy ezen a sáros, esős pályán a Hosszúpályi mezt összesározhatta”

© Fotó: GettyImages
Hajdú-Bihar – Véget értek a Megye I-es labdarúgó bajnokság tizennegyedik fordulójának szombati mérkőzései. Íme az elérhető eredmények.

Monostorpályi SE–Berettyóújfalui SE 2–3 (1–1)

50 néző Vezette: Muszka Z.(Nagy T., Nagy L.)

Monostorpályi: Sallai J. – Nyilas Sz., Tapoti J., Kőnig A., Nyilas J., Szabó A.(Bodnár L.), Kokas B., Cseke B., Rózsa N., Heim R.(Sütő B.), Bodnár I. Edző: Selyem Nándor.

Berettyóújfalu: Virányi G. – Kardos I., Nagy Z., Ékes G., Nagy R.(Nagy T.), Jancsó A., Szabó P., Csordás T., Sándor Sz.(Daróczi D.), Szabó G.(Szitkó R.), Nagy B.(Mező L.) Edző: Szitkó Róbert.

Gól: Bodnár I. (2), illetve Csordás T., Jancsó A., Nagy R. Jók: Tapoti J., Nyilas J., Cseke B., Bodnár I., illetve Szabó P., Nagy R., Virányi G. Ifi: 0–5.

Selyem Nándor: –Kiegyenlített mérkőzés folyt a mérkőzés folyamán. Sajnos kétszer is vezetésünket sem tudtuk megtartani, sőt megkaptuk a harmadik gólunkat, ami a vereségünket jelentette. A döntetlen igazságosabb lett volna.

Szitkó Róbert: –Küzdelmes mérkőzésen mind a két csapat nagyon akarta a három pontot, szerencsére ezt nekünk sikerült megszerezni, attól függetlenül, hogy ez vezér áldozattal is járt.

Nagyhegyes KSE–Hosszúpályi SE 9–1 (3–0)

100 néző Vezette: Mészáros Cs.(Csizmadia M., Kovács Z.)

Nagyhegyes: Ferenczi T. – Magyar A.(Adulmaati I.), Kasuba M., Nagy K., Tóth Sz., Tóth I., Bun R., Illés D.(Szentes-Bíró T.), Bácsi R.(Duró G.), Pallai Zs.(Kiss D.), Ungvári P.(Percze R.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Hosszúpályi: Fehér G.(Petrika R.) – Rostás K., Nagy Sz., Horog F., Kun Á.(Lakatos M.), Gönczöl J., Bencsik A., Jeney D., Lakatos Zs., Rostás G., Nagy L.(Vásári N.) Edző: Darnai József.

Gól: Ungvári P. (2), Bun R., Bácsi Á., Tóth I., Duró G., Percze R., Szentes-Bíró T. (2), illetve Bencsik A. Jók: Mindenki, illetve Horog F., Gönczöl J., Nagy Sz. Ifi: 4–1.

Szalánczi Zoltán: –Hosszú idő után végre a jó játékunkhoz eredményesség is társult. Sok sikert kívánok ellenfelünknek, mert nehéz helyzetük ellenére is sportszerűen és nyílt futballt felvállalva játszottak. Örülök, hogy egy magabiztos győzelemmel tudtunk a hazai közönségtől búcsúzni idén.

Darnai József: –Egy taktikus harmincöt perc után egy arcpirító rossz játékkal súlyos vereséget szenvedtünk. Néhány játékosom nem érdemelte meg, hogy ezen a sáros, esős pályán a Hosszúpályi mezt összesározhatta.

Sárrétudvari KSE–Debreceni EAC 1–3 (0–3)

50 néző Vezette: Takács I.(Horváth G., László J.)

Sárrétudvari: Kiss B. – Balogh R.(Gál M.), Kiss T., Kiss Cs., Nagy T., Kovács P., Füleki B., Erős L., Bak B., Kelemen L.(Bodó L.), Balog A.(Vass A.) Edző: Bodó Lajos.

Debrecen: Dukát P. – Bernáth Cs.(Ozsváth J.), Simonka R., Csörgő K., Balás V., Ménes M.(Posta N.), Sós D., Katona T., Kincses D.(Csák Zs.), Varga M.(Molnár M.), Révai Z.(Kökényesi Á.) Edző: Sáfár László.

Gól: Vass A., illetve Balás V., Simonka R., Révai Z. Jók: Erős L., illetve Mindenki. Ifi: 4–2.

Bodó Lajos: –Futballra teljesen alkalmatlan, víztócsákkal tarkított játéktéren végig egyenrangú ellenfelei voltunk a DEAC-nak. Amíg ők harminc perc alatt három kapura lövésből gólt értek él, addig mi az egész mérkőzésen alig találtuk el a kaput. Viszont dicséretünkre szolgáljon, hogy 0–3-nál sem adtuk fel és egy egész jó második félidőt produkáltunk, mely a szépítéshez volt elég, ezért dicséret illeti a csapatomat. Gratulálok a DEAC csapatának és az Ifi csapatunknak a rangadó megnyeréséhez! Most szeretném megköszönni azoknak a személyeknek, akik minden hazai mérkőzésünk után finom vacsorával megvendégelnek minket!

Sáfár László: –Az első félidőben nagyon hatékonyak voltunk. Sok támadásainkból hármat vittünk végig precízen és mind a hármat értékesítettük, így az első félidőben nagyon jó pozícióba kerültünk. A Második félidőben az ellenfél kezdeményezőbb volt, de nem voltak elég hatékonyak, így megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot. A meccs után az ellenféllel kulturált körülmények között átbeszéltük a mérkőzést és hasonlóan vélekedtünk a találkozóról. Köszönjük a vendéglátást!