“Negyvenöt perc önalázás, negyvenöt perc kínlódás”

© Illusztráció: Derencsényi István, archív
Hajdú-Bihar – Mint ahogy azt már megszokhattuk, a megyei másodosztályban ismét kinyíltak a gólcsapok, hiszen négy mérkőzésen harmincegy gól született északon: Görbeházán hét, Polgáron öt, Ebesen hat, Debrecenben pedig tizenhárom.

Görbeházi K.S.E.–Létavértes SC ’97 4–3 (2-1)

50 néző. Vezette: Szűcs N. (Berettyán Z., Farkas M.)

Görbeháza: – Nagy Cs. – Tóth A. (Nagy T.), Besenyő P., Ilyés Z., Ronkovics T., Kiss S. (Szilágyi K.), Hajdu R., Molnár D., Pók D., Nyakas R., Fábián Sz. Edző: Szolnoki Attila.

Létavértes: Fekete S. – Pál Cs., Papp Z., Bárány P., Karászi F., Mázló D., Horváth Cs. (Varga Gy.), Papp S., Máté F., Somlyai L., Kontor G. Edző: Kontor Gábor.

Gól: Nyakas R.(2), Fábián Sz., Besenyő P., illetve Máté F., Papp S., Varga Gy. Kiállítva: Fekete S. Jók: Az egész csapat, illetve az egész csapat Ifi: 10-0.

Szolnoki Attila: – Sportszerű mérkőzésen megnyertük a találkozót, ami számunkra nagyon fontos volt. Jóleső érzés újra megízlelni a győzelem ízét. Gratulálok a csapatomnak, további sok sikert a sportszerű vendég csapatnak. Ifjúsági együttesemnek is gratulálok a gólzáporos győzelemhez. A játékvezetői hármasnak pedig köszönöm a korrekt játékvezetést.

Kontor Gábor: – Sajnos ma hat játékosunk nem tudott velünk elutazni, ráadásul a kezdőben három sérült is volt. De ha ez nem lett volna elég, kapusunkat kiállították az első félidő közepén. Ennek dacára is benne volt a meccsben a pontszerzés, de sajnos ez nem jött össze.

Polgári VSE–Vámospércs Bocsaki SE 2–3 (1-1)

250 néző. Vezette: Nagy L. (Pósa Zs., Szojka P.)

Polgár: Bodolai B. – Pöstényi I., Bene K., Visegrádi D. (Reszegi L.), Szajevics P., Molnár D., Csorba T., Tóth K., Csőke M. (Polonkai L.), Nagy L., Szitai Z. (Süveges Zs.) Edző: Varga Gábor.

Vámospércs: Kolompár J. – Nagy I., Kovács Gy., Szabó B., Kolompár R., Garai G. (Pólyik D.), Vietorisz J. (Halász S.), Kiss I., Nánási D. (Tóth G.), Kolompár K. (Kiss T.), Károlyi A. Edző: Oláh Sándor.

Gól: Tóth K., Molnár D., illetve Károlyi A., Kiss T., Halász S. Jók: Bodolai B., Molnár D., illetve egész csapat Kiállítva: Tóth K. Ifi: 1-2.

Varga Gábor: – Az első félidőt átaludtuk, a másodikban pedig hiába tettünk fel mindent egy lapra, az ellenfél egy kontrából megvert bennünket. Gratulálok a Vámospércsnek, és további sok sikert kívánok nekik.

Oláh Sándor: – Küzdelmes mérkőzésen, egy nagyon jó hazai csapattól sikerült elhoznunk a három pontot.

Ebesi S.B.K.E.–DASE 1–5 (0-2)

40 néző. Vezette: Siroki J. (Kovács Z., Kiss P.)

Ebes: Német J. (Kovács I.) – Harsányi P., Antal A., Nagy Z., Bőde Z., Simon N., Szabó J., Kovács T., Kiss L., Andirkó I., Mészáros T. Edző: Nagy Sándor.

DASE: Csizmár K. – Lengyel I., Dér I., Csiszár I., Szvára I. (Varga B.), Gajda A. (Bölönyi T.), Lázár R. (Dobos Á.), Varga V., Molnár B. (Pázmándi D.), Kovács M., Takács I. Edző: Pöszmet Tibor.

Gól: Mészáros T., illetve Szvára I., Kovács M.(2), Takács I.(2). Jók: Szabó J., Bőde Z., illetve az egész csapat. Ifi: 0-12.

Nagy Sándor: – Ez is az én csapatom.

Pöszmet Tibor: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzésre számíthatunk, ez be is igazolódott. Nüanszok, és egyéni képességek döntöttek a góloknál. A szezon magasan legjobb játékvezetői hármasa vezette a meccset, akiknek ezúton is gratulálunk.

Le Petit DSC–Hajdúhadházi FK 2–11 (0-8)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (Butt T., Jánvári M.)

DSC: Nagy B. – Marosvölgyi T. (Barabás Z.), Fehér J., Csurgó Á. (Gombos Á.), Dobrán Cs. (Mikó Z.), Kovács K., Nagy I., Tamás A., Pocsai G., Kiss R. (Kállai B.), Molnár B. Edző: Nagy Róbert.

Hajdúhadház: Tóth I. – Rostás M., Gábor L. (Veres S.), Lakatos S., Szabó I. (Dancsi J.), Kiss A., Kovács G. (Virág B.), Horváth A., Offra T., Halder P. (Asztalos P.), Hadházi D. Edző: Pintér István.

Gól: Fehér J., Nagy I., illetve Halder P.(4), Horváth A.(2), Virág B., Hadházi D., Rostás M., Offra T., Dancsi J. Jók: Senki, illetve az egész csapat. Ifi: 0-6.

Nagy Róbert: – Egy ilyen eredmény után nehéz bármit is mondani. Múlt héten azt hittem, hogy már nincs lejjebb, de bebizonyítottuk, hogy mégis van. Negyvenöt perc önalázás, negyvenöt perc kínlódás. További sok sikert a szimpatikus hajdúhadházi csapatnak. Köszönjük a korrekt játékvezetést.

Pintér István: – A csapat ezt a győzelmet Hajdúhadház város polgármesterének a születésnapjára ajánlja.