Negyedik lett a DLA a Premier Kupán

© Fotó: dvsc.hu
Debrecen – A magyarországi döntőben a Honvéddal, a DVTK-val és a Videotonnal mérkőztek meg.

A Debreceni Labdarúgó Akadémia U14-es csapata vasárnap a Nike Premier Kupán vett részt – számol be a DVSC hivataloshonlapja. A Népligeti Sportközpontban rendezett magyarországi fináléba a jelenlegi U14-es országos kiemelt bajnokságból meghívásos alapon került be hat csapat. A debrecenieken kívül a Ferencváros, a Videoton, a Puskás Akadémia, a Diósgyőr és a Honvéd küzdött a végső sikerért kétszer húszperces mérkőzéseken.

A Loki csapata megverte a Honvédot, a Diósgyőrtől és a Videotontól viszont kikapott, így a negyedik helyen zárta a tornát.

A tornagyőztes végül a Puskás Akadémia lett. A gólkirályi címet az egyik DLA-játékos, Kiss Balázs nyerte megosztva.