Napról napra – Programok Debrecenben

Akt.:
Napról napra – Programok Debrecenben
© Fotó: Matey István
Debrecen – Nálunk megtekintheti, hogy milyen programokkal várja Önt a cívisváros.

május 28., csütörtök

  • Kölcsey Központ, Bényi Árpád-terem: Hipp-hopp, jön Vuk! – Dargay Attila kiállítása (június 20-ig)
  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Őztestvérek (kamarajáték)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 15.00 óra, Belvárosi Közösségi Ház, Pódiumterem: Nyaralás, utazás Peruba – Dr. Neuwirth Gyula főorvos előadása
  • 17.00 óra, Tímárház, Nagyterem: A Mandala Műhely kiállítása (június 30-ig)
  • 17.00 óra, Újkerti Közösségi Ház, Előtéri Galéria: A Tájoló Tűzzománc Szakkör és a Palmetta ötvöszománc Szakkör
  • évadzáró kiállítása (június 16-ig)
  • 17.00 óra, Indulás: Modem elől: Séta az „Élők Házában” – emlékséta a debreceni Zsidó Temetőben
  • 18.00 óra, Csokonai Színház: A Mester és Margarita (Universitas bérlet)
  • 18.30 óra, Galéria Kávézó (Élettudományi Galéria): Schaffer István: Világzenei utazás harmónikán (magyar, német és
  • orosz népzene, francia sanzon, jazz) című önálló est
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Honthy Hanna bérlet)

május 29., péntek

  • 9.00 óra, Pósa Utcai Óvoda: Nagysándor-telepi gyermeknap
  • 9.30 óra, Fogyatékos Személyek Böszörményi Úti Nappali Intézménye: Gyermeknap
  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Babusgató (bölcsőszínház)(X)
  • 11.00 óra, Déri Múzeum, Zoltai Terem: Várad kincsei Debrecenben – A Nagyváradi Római Katolikus Egyházmegye
  • gyűjteményéből (szeptember 13-ig)
  • 13.00 óra, Tímárház – Kézművesek Háza: Wesselényi lakótelepi gyermeknap
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 15.00 óra, Nagymacsi Közösségi Ház: A kihívás napja
  • 15.00 óra, Benedek Elek Könyvtár: Tárlatvezetés és beszélgetés a portrékészítés alapjairól Masits Istvánnal
  • 18.00 óra, Csokonai Színház: A Mester és Margarita (Téri Árpád bérlet)
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Mensáros László bérlet)
  • 20.00 óra, Roncsbár: Nyilas Reni & Ők / Kata and the Magic Kiwis

május 30., szombat

  • 9.00 óra, Indulás: Déri Múzeum elől: A Régészet Napja, avagy “Találkozás Boda Katalin szellemével”
  • 9.00 óra, Nagymacsi Közösségi Ház: Focikupa
  • 9.00 óra, Liget tér: Gyermeknap
  • 9.00 óra, Közép Utcai Óvoda: Vargakerti gyermeknap
  • 10.00 óra, Ifjúság Utcai Óvoda/ Libakerti Könyvtár: Ifjúság utcai gyermeknap
  • 10.00 óra, Ötholdas Pagony: Nagyerdei gyermeknap
  • 10.00 óra, Nagymacsi Közösségi Ház: Nagymacsi gyermeknap
  • 10.00 óra, Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény: Vénkerti családi juniális
  • 10.00 óra, Lovarda: Szombat-konferencia és kórustalálkozó
  • 14.00 óra, Józsapark és a Józsai Közösségi Ház előtti tér: Józsai gyermeknap
  • 14.00 óra, Ady park: Csimota Napi Hacacáré (Tér-Hódítás – Zenés estek)
  • 15.00 óra, Homokkerti Közösségi Ház: Homokkerti családi délután
  • 15.00 óra, Konzervatórium Galéria: Tatiana Nesheva festőművész (Bulgária, Szófia) “Az én világom színekben” című
  • kiállítása (június 30-ig)
  • 16.00 óra, Lovarda: Jótékonysági koncert a Debreceni Gyermekklinika javára
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Dorottya – a Csavar Színház produkciója (Csortos Gyula bérlet)
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Thuróczy Gyula bérlet)
  • 19.00 óra, Debrecen- Széchenyi kerti református templom: Debreceni Kollégiumi Kántus 275. munkaévét záró
  • hangversenye
  • 19.00 óra, Nagytemplom: Sol Oriens kórus koncertje
  • 19.30 óra, Kölcsey Központ: Sinatra
  • 20.00 óra, Roncsbár: Manőver / Frogshow / Phaidon

május 31., vasárnap

  • Debreceni Állatkert: Gyereknap
  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (családi előadás)(X)
  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Babusgató (bölcsőszínház)(X)
  • 11.00 és 15.00 óra, Kölcsey Központ, Nagyterem: Halász Judit koncert
  • 15.00 óra, Újkerti Közösségi Ház előtti tér: Újkerti gyermeknap

június 1., hétfő

  • 18.00 óra, Csokonai Színház: A Mester és Margarita (Horváth Árpád bérlet)

június 2., kedd

  • 14.00 óra, Erzsébet u. 5.: Régi ízek világa – Éles Árpád gasztronómus és költő előadása
  • 18.00 óra, Miklós u. 3. Közösségi ház: Filmkedd – Monsieur Ibrahim és a Korán virágai
  • 19.00 óra, Horváth Árpád Stúdiószínház: Akár akárki (bérletszünet)
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Euritmia – a Magyar Euritmia-Mozgásművészeti Társaság produkciója (bérletszünet)

június 3., szerda

  • 18.00 óra, Csokonai Színház: A Mester és Margarita (Lendvay Márton bérlet)



Sporthírek






hirdetés