Napról napra – Programok Debrecenben

Akt.:
Napról napra – Programok Debrecenben
© Fotó: HBN archív
Debrecen – Nálunk megtekintheti, hogy milyen programokkal várja Önt a cívisváros.

május 21., csütörtök

  • 10.00, 12.45 és 14.15 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: “Szíp kerekek forogjatok!” (szertartásszínház-rítusjáték)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 18.00 óra, Csokonai Színház: Segítsd a királyt! – a Nemzeti Színház és a Csokonai Színház közös produkciója (Rajz János bérlet)
  • 18.00 óra, Kölcsey Központ: Serfőző Zsuzsanna művésztanár, festő „Mentor és tanítványai” című kiállítása (június 7-ig)
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Lontay Margit bérlet)
  • 19.00 óra, Lovarda: Nyitott Akadémia: Pál Feri előadása

május 22., péntek

  • 9.30, 11.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: “Szíp kerekek forogjatok!” (szertartásszínház-rítusjáték)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 15.00 óra, Újkerti Könyvtár: “Szavamat adom” közéleti-irodalmi délután
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Erkel Ferenc és Nagy György bérlet)
  • 19.0 óra, Lovarda: Dumaszínház: Duma aktuál
  • 20.00 óra, Roncsbár: Zanzibar / Reckless Roses / Preload

május 23., szombat

  • 8.00 óra, Városi Sportuszoda előtti park: XI. Hajdú – DASZE Kupa: Kutyák egésznapos ügyességi versenye
  • 10.00 óra, Ondódi Közösségi Ház: I. Ondódi Pünkösdi királyválasztás és gyermeknap
  • 10.00 óra, Tímárház: Tavaszi díszek készítése természetes anyagokból
  • 17.00 óra, Aranybika Hotel I. emelet: Golgota és feltámadás (filmvetítéses bibliai kalauzolás: Szilasi Zoltán)
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Dorottya – a Csavar Színház produkciója (Thuróczy Gyula bérlet)
  • 20.00 óra, Roncsbár: DJ verseny

május 24., vasárnap

  • 19.30 óra, Nagytemplom: Kijev Kamarakórus koncertje

május 26., kedd

  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Őztestvérek (kamarajáték)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 14.00 óra, Ifjúsági Ház: Kiállítás gyermekrajz pályázatra érkezett művekből (június 10-ig)
  • 17.00 óra, Józsai Közösségi Ház: Évzáró gyermekkoncert
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Tóth Árpád bérlet)

május 27., szerda

  • 10.00 óra, Kismacsi Közösségi Ház: Kemencés nap
  • 10.00 óra, Kőrösi Csoma Sándor Tagintézmény: Lurkó kuckó – kiskamaszoknak
  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Őztestvérek (kamarajáték)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 14.00 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Színes percek
  • 18.00 óra, Csokonai Színház: A Mester és Margarita (Szabó Magda bérlet)
  • 18.00 óra, Víg Kamaraszínház: Galiba az Aranybikában – a Hajdú Táncegyüttes műsora (Rajz János bérlet)
  • 18.15 óra, Ifjúsági Ház: „Mágia, vagy gyógyítás? – a hipnózis”- Kövesi Péter spirituális tanító, gyógyító előadása (Életreform Egyesületi Esték)



Sporthírek






hirdetés