Napról napra – Programok Debrecenben

Napról napra – Programok Debrecenben
© Illusztráció: HBN archív
Debrecen – Nálunk megtekintheti, hogy milyen programokkal várja Önt a cívisváros.

április 16., csütörtök

  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: A hosszabbik út – a Kerekasztal Színházi Nevelési Központ vendégelőadása (X)
  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: A mezei és a háziegér (kamara-bábkészítő)(X)
  • 16.00 óra, DAB Székház: Hit, vallás, művészet – Beszélgetés a 70 éves Makoldi Sándor festőművésszel
  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár: Csodakurzus – A Csodák Tanításának útja
  • 17.00 óra, Indulás: Kápolnási utca 1. szám alatti zsinagóga elől: Városi séták sorozat
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Hobo Földes László: A vén gazember áriája (születésnapi nagykoncert)

április 17., péntek

  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Babusgató (bölcsőszínház)(X)
  • 11.00 óra, Találkozás: Szent Anna Székesegyház előtt: Séta (a város katolikus emlékhelyeinek megismerése)
  • 15.00 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Nefelejcses kirándulások
  • 17.30 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Okosan-ökosan, avagy kipróbált praktikák a vegyszermentes háztartáshoz I. – ismeretterjesztés, beszélgetés
  • 18.00 óra, Újkerti Közösségi Ház, Mozi terem: Találkozás Ady Endrével – B. Orosz István irodalmi előadóestje
  • 19.00 óra, Belvárosi Közösségi Ház, Klubterem: Délibáb Klub
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Chioggiai csetepaté (premier, Csokonai Vitéz Mihály-bérlet)
  • 19.00 óra, Roncsbár: Rocksuli 25 éves születésnapi koncert

április 18., szombat

  • 10.00 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Foltvarró körök regionális találkozója
  • 10.00 óra, Ondódi Közösségi Ház: Tavaszi piknik a Kráter-tónál
  • 14.00 óra, Újkerti Közösségi Ház, 204-es terem: Lelkemben Korea – Korea-rajongók első találkozója Debrecenben
  • 15.00 óra, Aranybika Hotel, Hajós Alfréd terem: „Műemléki Világnap”
  • 16.00 óra, Homokkerti Közösségi Ház: Hajdúsági motolláré – Motolla alkalom
  • 17.00 óra, Aranybika Hotel: Filmvetítéssel egybekötött bibliai kalauzolás: Jézus: Isten szenvedő szolgája
  • 17.00 óra, Ifjúsági Ház: “Ezo-szombat”
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Chioggiai csetepaté (Thuróczy Gyula bérlet)
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Don Giovanni (Téri Árpád bérlet)
  • 20.00 óra, Roncsbár: Leander Rising / Blind Myself / Apey & the Pea

április 19., vasárnap

  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (családi előadás)(X)
  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Babusgató (bölcsőszínház)(X)
  • 19.00 óra, Szent Anna Székesegyház: Ruppert István orgonaművész hangversenye (300- Katolikus Újjászületés Debrecen)
  • 19.00 óra, Kölcsey Központ: Virsky – A név, amely átírta a tánctörténelmet!

április 20., hétfő

  • 9.00 óra, Belvárosi Közösségi Ház, Pódiumterem: Megyei Vers-és Prózamondó Verseny a Költészet Napja alkalmából
  • 9.15 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Égi vándorok – Zajácz György csillagász előadása
  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Babusgató (bölcsőszínház)(X)
  • 11.00 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Nap- és holdfogyatkozások – Zajácz György csillagász előadása
  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár – Kismamaklub: Gyermekágyasként – életmód, szex, családtervezés – mikor jöhet a következő? – Dr. Kovács Károly, szülész, nőgyógyász, programvezető előadása. Kismamatorna!
  • 19.00 óra, Kölcsey Központ, Bálterem: Tompos Kátya lemezbemutató koncert
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Chioggiai csetepaté (Bertók Lajos bérlet)
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Don Giovanni (Lendvay Márton bérlet)

április 21., kedd

  • 9.30, 11.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: Őztestvérek (kamarajáték)(X)
  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Iciri-piciri mesék (bérletes előadás)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 14.00 óra, Józsai Közösségi Ház: A divat káros hatásai az emberi testre
  • 17.00 óra, Benedek Galéria: Vencsellei István fotóművész kiállítása (május 9-ig)
  • 18.00 óra, I. Belklinika, tanterem: Dr. Kubassek János: Az Antarktisz jégvilágában. Jégszilánkok és hópelyhek a Déli-Kontinensről (Világjáró Klub)
  • 18.00 óra, Miklós u. 3. Közösségi ház: Filmkedd – A misszió
  • 19.00 óra, Lovarda: Dr.Csernus Imre előadása
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Chioggiai csetepaté (Szabó Magda bérlet)

április 22., szerda

  • 9.30 és 11.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Iciri-piciri mesék (bérletes előadás)(X)
  • 10.00 óra, Kismacsi Közösségi Ház: A kék bolygó védelmében – interaktív foglalkozás a Föld Napján
  • 10.00 és 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Játszószínház: A mezei és a háziegér (kamara-bábkészítő)(X)
  • 14.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: Lúdas Matyi (bérletes előadás)(X)
  • 14.00 óra, Újkerti Közösségi Ház, Mozi terem: „Ismerd meg!” – természetismereti előadássorozat általános iskolásoknak a Föld Napja alkalmából
  • 14.00 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Egészségünk védelmében – előadás ortopédiai problémák megelőzése
  • 14.00 óra, Nagymacsi Közösségi Ház: Szépítsük meg településünket a Föld Napján!
  • 15.30 óra, Újkerti Közösségi Ház, Mozi terem: Mentál Filmklub középiskolásoknak – A tizenhárom
  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár: Író-olvasó találkozó Körmendi Viktóriával
  • 18.00 óra, Csokonai Színház: A Mester és Margarita (Ady Endre bérlet)
  • 18.15 óra, Ifjúsági Ház: A magyar nyelv szervessége – Dr.Végváry József nyelvész (Életreform Egyesületi Esték)








hirdetés