Juttassa kedvencét a szavazás döntőjébe!

Akt.:
Juttassa kedvencét a szavazás döntőjébe!
© Fotó: Molnár Péter, archív
Hajdú-Bihar – Keressük az elmúlt esztendő legjobb és legnépszerűbb hajdú-bihari sportolóit, edzőjét, csapatát.

Ismét eltelt egy esztendő, újra keressük az elmúlt év legjobb hajdú-bihari sportolóit. A megye legrégebbi és legnagyobb sporttal kapcsolatos szavazásán hat kategóriában – felnőtt férfi és női sportoló, csapat, edző, utánpótlás férfi és női sportoló – voksolhatnak olvasóink a legjobbakra.

A játék menete nem változott az elmúlt évhez képest, a jelenlegi szakaszban, azaz az elődöntőben azokra szavazhatnak a Hajdú Online-on és a Digitális Napló felületén, akiket az olvasók ajánlottak a legjobbak közé; a voksolás január 19-től január 25-én délig tart. Kategóriánként a legtöbb voksot kapó öt-öt sportember, illetve csapat, s a Napló sportrovata által kiemeltek kerülnek a végleges mezőnybe, azaz a döntőbe.

Figyeljék lapunkat, a Hajdú Online-t és a naplo.hu-t, s játsszanak velünk!

HBN


Az elődöntő mezőnye

Az év felnőtt férfi sportolója:

  • Antal Sándor (Téglás VSE, súlyemelés)
  • Balázs Sándor (Kőnig-Trade Balmazújváros, kézilabda)
  • Bernáth István (HISE, ökölvívás)
  • Berecki Dezső (DSC-SI, asztalitenisz)
  • Holman Dávid (DVSC, labdarúgás)
  • Jenei István (Chili Fitness, testépítés)
  • Lévai Márton (DVSE, vízilabda)
  • Mészáros Norbert (DVSC, labdarúgás)
  • Mónus László József (Hajdúnánás, íjászat)
  • Nagy Bence (DVSC, ökölvívás)
  • Pánisz László (Hajdúszoboszlói BSE, erőemelő)
  • Puskás László (DEAC, szektorlabda)
  • Rábl János (Mezei-Vill FC, futsal)
  • Sas Ferenc (Püspökladányi VLTK, sportlövő)
  • ifj. Szabó Gábor (Timpex, díjugratás)
  • Szálkai István (Hajdúszoboszló Eskrima, eskrima)
  • Tabaka József (Debrecen Speedway SE, salakmotor)
  • Tihanyi Sándor (Debrecen Speedway SE, salakmotor)
  • Vajda László (Cutler Gym, testépítés)
  • Varga Szabolcs (Debrecen, gördeszka)
  • Vizelli Károly (North Racing, rali)

Az év felnőtt női sportolója:

  • Ábrók Andrea (Cívis Bowling Team, bowling)
  • Holb Angéla (Debreceni Asztalitenisz Klub, asztalitenisz)
  • Kácser Zita (DSC-SI, atlétika)
  • Kerekes Gréta (DSC-SI, atlétika)
  • Kecskés Melinda (Vezér Fitness, fitnesz)
  • Korcsmáros Mercédesz (DVSC, ökölvívás)
  • Pádár Anita (HTE, futsal)
  • Suba Krisztina (Chili Fitness, fitnesz)
  • Varsányi Nóra (DVSC-TVP, kézilabda)
  • Zagyva Edina (Chili Fitness, fitnesz)

Az év utánpótlás férfi sportolója:

  • Bárány Márk (Debrecen Speedway SE, salakmotor)
  • Bernáth Attila (DVSC, ökölvívás)
  • Bernáth Richárd (DVSC, ökölvívás)
  • Fülep Csaba (Gladiators, amerikaifutball)
  • Katona Gábor (DVSE, vízilabda)
  • Kusai Kristóf (Vezér Fitness, súlyemelés)
  • Molnár Dávid (DHK, jégkorong)
  • Tani Mátyás (Griff Íjász Egyesület, íjászat)
  • Tőzsér Tamás (Debreceni Frizbi SE, frizbi)
  • Urbán Ádám (DHSE-PMD, vívás)

Az év női utánpótlás sportolója:

  • Balázs Panni (Shogun SE, karate)
  • Eke Luca (Vezér Fitness, fitnesz)
  • Fleischer Bernadett (Debreceni Lövészsuli SE, sportlövő)
  • Nagy Bianka (DVSC, ökölvívás)
  • Nagy Angéla (DVSC, ökölvívás)
  • K. Szabó Gabriella (DSC-SI, atlétika)
  • Pallás Szimonetta (DVSC, ökölvívás)
  • Pártos Zsófia (DHSE-PMD, vívás)
  • Tóth Vivien (Biharnagybajom SE, súlyemelés)
  • Tóvizi Petra (DVSC-TVP, kézilabda)
  • Szűcs Rebeka (Deberecni Búvárklub, uszonyos úszás)

Az év csapata:

  • DEAC U17 (női futsal)
  • DEAC Kamilla Gyógyfürdő (kosárlabda)
  • Hajdúnánás SK (női kézilabda)
  • DHK (jégkorong)
  • DVSC (labdarúgás)
  • Eskrima Hungary (eskrima)
  • Nyíradonyi VVTK (női kézilabda)
  • Mezei-Vill FC (futsal)
  • Shogun SE (karate)
  • Téglás VSE (súlyemelés)
  • HTE (megyei labdarúgás)

Az év edzője:

  • Dankó Ferenc (Eskrima Hungary, eskrima)
  • Dávid László (DHSE-PMD, vívás)
  • Drén Gábor (HTE, atlétika)
  • Girdán Miklós (Báthory Gym, kick-box)
  • Kovács Judit (Flex-HD SE, aerobik)
  • Ludmány László (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás)
  • Mester Lajos (Kabai Meteorit, birkózás)
  • Nagy László (Téglás VSE, súlyemelés)
  • Perényi Gabriella (DSC-SI, atlétika)
  • Rácz Csaba (Shogun SE, karate)