Nagy zakót kapott a tripla emberhátrányban játszó Újváros

© Fotó: Derencsényi István, archív
Balmazújváros – Három piros lapot gyűjtött és öt gólt kapott Kisvárdától az NB II. hétvégi fordulójában a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő.

A hajdú-bihariak a hajrában omlottak össze, ezért csúfos lett a meccs vége.

NB II., 12. fordulóKISVÁRDA MASTER GOOD–BALMAZÚJVÁROS 5–0 (1–0)

Kisvárda, 1046 néző. Vezette: Gyarmati Tibor (Kovács Gábor, Szert Balázs)

KISVÁRDA: Ivancsics A. – Csilus T., Ízing, Graszl K., Fodor A. – Kornutjak (Kulcsár K., 71.), Lázár Zs. – Lucas, Erős G., Cseri T. (Rajczi, 81.) – Koszta (Vári B., 59.) Vezetőedző: Soós Imre

BALMAZÚJVÁROS: Horváth L. – Bokros, Papp F., Kiss L., Németh Á. – Karikás (Pintér N., 79.), Sigér, Kónya, Viscsák (Bakos B., 31.) – Belényesi, Nagy K. (Vajda S., a szünetben). Megbízott edző: Pacaj Szergej

Gólszerző: Erős G. (11-esből, 1–0) a 28., Lucas (2–0) a 62., Lucas (3–0) a 79., Erős G. (11-esből, 4–0) a 85., Kulcsár K. (5–0) a 92. percben

Kiállítva: Németh Á. (lekönyökölte Ízinget) a 27., Papp F. (lekönyökölte Ízinget) az 50., Kónya (második sárga lap után) a 85. percben

Soós Imre: – Jó meccs kezdett kialakulni, a kiállítások azonban döntően befolyásolták a végeredményt. Egyfelől ülhetjük a lakodalmat, hiszen öt–nullra nyertünk, de azért messzemenő következtetést nem szabad levonni ebből az eredményből.

Pacaj Szergej: – Nem ilyen játékot terveztünk, bár az első félidőben még voltak helyzeteink. A második kiállítás végképp eldöntötte a mérkőzést, túl kell lépnünk a történteken.