Nagy újvárosi zakó a nyitányon

Balmazújváros vs. Budaörs NB II-es labdarúgó mérkőzés
Balmazújváros vs. Budaörs NB II-es labdarúgó mérkőzés - © Fotó: Molnár Péter
Balmazújváros – Beragadt a tavaszi szezon rajtjánál a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő labdarúgócsapata: a hazai pályán játszó újvárosiak nem várt, nagyarányú vereséget szenvedtek a Budaörs alakulatától.

NB II., 16. forduló

BALMAZÚJVÁROS–BUDAÖRSI SC 0–4 (0–2)

Balmazújváros, 1500 néző. Vezette: Radványi Ádám (Pápai Zoltán, Galán Roland)

BALMAZÚJVÁROS: Gazsi – Karikás, Bokros, Kónya, Németh Á.– Hadházi – Vajda S., Bódis (Sigér, a szünetben), Zsiga (Bor, a szünetben) – Pintér N. (Fekete N., 62.), Kovács Á. Vezetőedző: Feczkó Tamás

BUDAÖRS: Szentpéteri – Horváth L., Tányéros Á., Hegedűs J., Ódé – Nagy T. – Csillag D., Csobánki (Sajbán Miklós, 40.) Bogáti (Menyhárt, 66.) – Tóth P. (Szabó V., 55.), Papp M. Vezetőedző: Miskei Attila

Gólszerző: Tóth P. (0–1) a 22., Tóth P. (0–2) a 30., Menyhárt (0–3) a 76., Menyhárt (0–4) a 94. percben

Mestermérleg

Feczkó Tamás: – Aki nem látta a mérkőzést, nem hiszi el, hogy kétszer annyi helyzetünk volt, mint a Budaörsnek. Az üres kapuba sem sikerült gólt szereznünk. Megéreztük a belső védők hiányát.

Miskei Attila: – Taktikusan, jól futballoztunk, büszke vagyok játékosaimra. Megyünk tovább.