Nagy csatában nyert a Nyírmártonfalva

Hajdú-Bihar – Minden meccset lejátszottak a labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjának 27. fordulójában.

Pentafrost-Nyírmártonfalva-Nyíracsád 2–1 (0–0)

80 néző, vezette: Nagy N. (Hornyik M., Kriston T.)

Pentafrost-Nyírmártonfalva: Káplár F. – Konyári S., Jónizs A., Szemán T., Kolompár J. (Nagy D.), Antal N. (Szilágyi R.), Ternován J., Tóth T., Havrilla I. (Gréz B.), Tóth D. (Kelemen J.), Rácz F. (Mandics I.). Edző: Molnár Gábor.

Nyíracsád: Milák A. – Árvai Sz. – Tóth Á., Maczó Cs., Dobrai G., Gugg K. (Bilda J.), Béres Cs., Balogh T., Tóth T., Balogh T., Kovács M. Edző: Patalenszki József. Gól: Kolompár J., Antal N., illetve Tóth T. Jók: Káplár F., Jónizs A., Ternován J., Kolompár J., illetve Ifi: 9–0.

Molnár Gábor: – Rangadóhoz méltó mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született.

Patalenszki József: – Igazi szomszédvári rangadót játszottunk. A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna. Sajnos a játékvezető is belenyúlt a meccsbe a végén, ugyanis ajándék tizenegyest adott az ellenfélnek. Gratulálok Nyírmártonfalvának! Hajrá Acsád!

Fülöp–Létavértes II 2–1 (2–0)

50 néző, vezette: Szűcs Cs. (Szűcs N., Szűcs N.)

Fülöp: Popovics D. – Kiss G. (Usztics I.), Sándor L., Szabó G. (Vecsei J.), Veres R., Bazsó O., Horváth I. (Csík R.), Klenik Gy., Gordán Z., Sándor R. (Szabó A.), Halász A. Edző: Bányai Imre.

Létavértes II: Fekete S. – Papp Z., Demján J., Boldis J., Karászi F., Polgár I., Bora Z., Mazsu R., Jávorszky J., Boros G., Tóth L. (Bárány P.). Edző: Kontor Gábor. Gól: Bazsó O. (2), Klenik Gy. (öngól). Jók: Veres R., Popovics D., Bazsó O., illetve Ifi: 3–5.

Bányai Imre: – Nem vagyok hozzászokva, hogy már a harmadik meccsünket nyerjük meg zsinórban. Bejelentem, nagyon jó érzés! Ha kicsit jobban összpontosítunk az első félidőben, akár 5-6 góllal fordulhattunk volna. A második játékrészben ez a nagy fölény inkább minket, mintsem az ellenfelünket zavarta meg, ezért a végére izgalmas mérkőzés kerekedett, de sikerült otthon tartanunk a három pontot. Gratulálok a srácoknak! Köszönjük szurkolóink biztatását, és sok sikert a létavértesi csapatnak a továbbiakban!

Kontor Gábor: – Nem értük el.