Most is embertelen mennyiségű program lesz Debrecenben

Most is embertelen mennyiségű program lesz Debrecenben
© Fotó: Molnár Péter, archív
Debrecen – Nálunk megtekintheti, milyen rendezvényekkel várja Önt a cívisváros!

október 29.,csütörtök

  • 10.00 óra, Déri Múzeum: Az állatok nyomában (Múzeumi foglalkozás)
  • 14.00 óra, Erzsébet u. 5.: Idősek Napja
  • 14.00 óra, Modem: Paca paca hátán (Múzeumi foglalkozás)
  • 15.00 óra, Belvárosi Közösségi Ház, Pódiumterem: A diabéteszes neuropátia megjelenési formái, gyógyítása és a láb ellenőrzése
  • 16.00 óra, Csapókerti Közösségi Ház: Rózsa termesztése, dísznövények telepítése – Ficzere Miklós kertészmérnök előadása
  • 16.30 óra, Benedek Elek Könyvtár: Halottak napi hárfaének – Hajdúné Hőgye Zsófia és Illés László előadása
  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár: Irodalmi Kávéház – Kortárs Kultúrkör
  • 18.30 óra, Galéria Kávézó, Élettudományi Galériával szemben: Zenés irodalmi estek: Kónya Levente önálló estje: Válogatás Cseh Tamás műveiből
  • 19.00 óra, Kölcsey Központ, Nagyterem: Csak ülünk és zenélünk – Magna Cum Laude akusztikus-szimfonikus koncertje
  • 19.00 óra, Horváth Árpád Stúdiószínház: Shirley Valentine (bérletszünet)
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Csokonai-történetek 2. (Csokonai-szalon bérlet)

október 30., péntek

  • 10.00 óra, Modem: Paca paca hátán (Múzeumi foglalkozás)
  • 10.00 óra, Tímárház: Csipkeműhely
  • 14.00 óra, Medgyessy Ferenc Emlékmúzeum: Őszi szüret (Múzeumi foglalkozás)
  • 16.00 óra, Kölcsey Központ, Bálterem: Püspöki kerekasztal-konferencia
  • 16.30 óra, Debreceni Zenede, Kodály Terem: Új tanulók bemutatkozó hangversenye
  • 17.00 óra, Déri Múzeum, Díszterem: A prófécia, mint pánik-betegség? (Bibliai Szabadegyetem)
  • 19.00 óra, Belvárosi Közösségi Ház, Klubterem: Délibáb Klub
  • 20.00 óra, Roncsbár: Frogshow / Phaidon / Pit of Saron / Emma Undressed

október 31., szombat

  • 10.00 óra, Nagyerdei krt. 98.: Koszorúzás gróf Tisza István szobránál
  • 17.00 óra, Déri Múzeum, Díszterem: Hogyan prófétált Jézus? (Bibliai Szabadegyetem)
  • 20.00 óra, Roncsbár: A Nyughatatlan

november 1., vasárnap

  • 10.00 óra, Vojtina Bábszínház – Színházterem: A Mindentvarró Tű (bemutató)(X)
  • 17.00 óra, Déri Múzeum, Díszterem: A kívülről támadó hitetés (Bibliai Szabadegyetem)
  • 20.00 óra, Roncsbár: Leander Rising – Szomorú Vasárnap

november 2., hétfő

  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár – Kismamaklub: A korai anya-gyermek kapcsolat – Mudri Sándorné óvodai pedagógus
  • előadása. Kismamatorna!
  • 19.00 óra, Horváth Árpád Stúdiószínház: Shirley Valentine (bérletszünet)

november 3., kedd

  • 16.30 óra, Méliusz Juhász Péter Könyvtár: Káplár Miklós kiállítása (november 30-ig)
  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár: Fehérből fekete. A valóság színe és fonáka – A szimbólumok jelentéstartalmának
  • átalakulása a történelem folyamán – Incze László szimbólumkutató előadása
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Csongor és Tünde (bemutató előadás, Szabó Magda bérlet)
  • 19.00 óra, Csokonai Színház: Szerelmi bájital (Erkel Ferenc bérlet)
  • 19.00 óra, Lovarda: Lovarda Pódium: Frei Tamás előadása

november 4., szerda

  • 9.30 óra, Debreceni Zenede, Kodály Terem: Lengyel nemzeti táncok és népi gyökereik – Havasiné Darska Izabella zongoraművész előadása
  • 9.30 óra, Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola (Piac u. 8.) épületének falán: Iván Kovács
  • László emléktáblájának koszorúzása
  • 10.00 óra, Debreceni Köztemetőben lévő kopjafánál: Koszorúzás
  • 11.00 óra, Honvédtemető Panteonjában: Koszorúzás
  • 11.30 óra, a mártír katonák emléktáblájánál a Kossuth laktanyában: Koszorúzás
  • 16.00 óra, Benedek Elek Könyvtár: Az ezeréves magyar-lengyel barátság – Kovács Csaba tanár előadása
  • 16.45 óra, Méliusz Juhász Péter Könyvtár: A Wass Albert Kör összejövetele
  • 17.00 óra, Újkerti Könyvtár: Ezoterikus klub: Szabad-e „a szabad akarat?” – Domokiné Tóth Mária előadása
  • 19.00 óra, Víg Kamaraszínház: Csongor és Tünde (Lontay Margit bérlet)








hirdetés