“Mire kimondtuk a kezdésnél, hogy Hosszúpályi, a hazai csapat már 2-0-ra vezetett”

© Illusztráció: HBN-archív
Hajdú-Bihar – A Sárrétudvari nem mondott le a dobogóról, ezért rendesen kitömte a hosszúpályi csapatot. A megye I-ből jelentjük.

Derecske–Hajdúsámson 1–1 (1–1)

100 néző, vezette: Pap E. (Percze Zs., Berettyán Z.)

Derecske: Menyhárt N. – Környei M., Hegedűs T., Bun R., Tóth Sz., Csizmadia Cs. (Fekete L.), Gyöngyösi N., Pénzes R., Erdős B., Nagy N., Kéri M. (Fekete B.). Edző: Magyar Balázs.

Hajdúsámson: Szalánczi Z. – Mertin L., Kubán Z., Papp M., Zsíros Á., Hamar G., Béke F. (Molnár Á.), Éder G., Halász Z., Bartha Z., Szabó B. (Iván R.). Edző: Szegedi Szabolcs. Gól: Csizmadia Cs., illetve Szabó B. Jók: Bun R., hegedűs T., Gyöngyösi N., illetve Éder G., Mertin L. Ifi: 1–1.

Magyar Balázs: – Küzdelmes mérkőzésen megint nem sikerült begyűjtenünk a három pontot.

Szegedi Szabolcs: – Az első néhány percben meglepett minket gyorsaságával fiatal ellenfelünk, de a gólváltás után átvettük a mérkőzés irányítását, ami sajnos csak meddő mezőnyfölényben realizálódott, mert a helyzeteinket rendre elpuskáztuk, vagy épp a kapufa segített a hazai csapatnak. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy lehetősége az ellenfelünk előtt is adódott, de szerencsére megúsztuk és nem igazolódott be a futball örök aranytörvénye. Ennek ellenére úgy érzem, két pontot Derecskén hagytunk, mert többet tettünk a mérkőzés megnyeréséért, mint a jól védekező hazaiak.

Sárrétudvari–Hosszúpályi 8–0 (2–0)

100 néző, vezette: Csiszár K. (Dobi Zs., Péter A.)

Sárrétudvari: Eszenyi V. – Kiss T., Kiss Cs., Kovács P., Nagy T., Varga L., Erős L. (Hutóczki A.), Hajzer L., Fegyverneki M., Kerti L. (Vass A.), Füleki B. (Bodó L.). Edző: Bodó Lajos.

Hosszúpályi: Lakatos D. – Zabiák P., Horogh F., Patka J., Rostás K. (Szabó G.), Balogh J., Lakatos S., Tamás M. (Lakatos I.), Lakatos Zs., Olajos G., Purguly E. Edző: Horváth Miklós. Gól: Hajzer L. (3), Vass A. (2), Füleki B., Kerti L., Fegyverneki M. Jók: Mindenki, illetve senki. Ifi: 1–2.

Bodó Lajos: – Nagyon hamar kétgólos előnybe kerültünk, ami sajnos annyira megnyugtatta a csapatot, hogy a játékrész további részében helyzetig sem jutottunk. A második félidőben viszont már úgy játszottunk, ahogy ilyen szituációban kell és gólkülönbséget javítottunk, amely már ráfért a csapatra. Ezúton szeretném megköszönni Bajnók Imre és segítői munkáját, akik itt, Biharnagybajomban, minden hazai mérkőzésen ragyogó feltételeket biztosítanak!

Horváth Miklós: – Mire kimondtuk a kezdésnél, hogy Hosszúpályi, a hazai csapat már 2-0-ra vezetett. A szünetben megbeszéltük, hogy mit kell csinálni, aztán 3-0 lett, hogy ne izguljunk a győztes kiléte miatt. Gratulálok az ifi csapat szerepléséhez, veretlenek vagyunk és vezetjük a tabellát.