“Mindkét csapat nyílt sisakkal harcolt a győzelemért”

© Fotó: Pixabay
Hajdú-Bihar – Íme, a megye II déli bajnokság 13. fordulójának vasárnapi mérkőzése, illetve az edzők nyilatkozata.

Nádudvari SE–Blondy FC Esztár 2–2 (1–1)

100 néző. Vezette: Kertész F. (Pocsai G., Péter A.)

Nádudvar: Dobi A. – Varga Zs., Czirbusz B., Nagy G., Somogyi R., Cseke Zs. (Makula V.), Tóth S., Ludman S., Kiss A., Barató G. (Székely Z.), Hirzics L. Edző: Gere Csaba.

Esztár: Gurzó B. – Kádár B., Mándi L., Serestyén Zs., Kun I., Vajas V., Pellei E. (Tóth T.), Szilágyi S., Fekete Sz., Fekete B., Czeglédi Z. Edző: Mándi László.

Gól: Ludman S., Tóth S., illetve Szilágyi S., Kun I. Jók: Tóth S., Nagy G., Somogyi R., illetve senki Ifi: 1–2.

Gere Csaba: Fordulatos mérkőzés volt. Az elején elaludtunk és a vendégek megszerezték a vezetést, de szünet előtt még ki tudtunk egyenlíteni. A második félidő ennek az ellentéte volt, mi szereztük meg a vezetést, ezután a vendégek kiegyenlítettek. Így alakult ki az igazságos döntetlen. Az utolsó percekig mindkét csapat nyílt sisakkal harcolt a győzelemért.

Mándi László: Soha ne add fel!