Megye I-es eredmények

Tekintse meg portálunkon, hogyan alakultak a vasárnap rendezett Megye I-es mérkőzések eredményei.

Monostorpályi–Sárrétudvari 1–7 (0–5)

300 néző, vezette: Butt S. (Erdélyi T., Szabó F.).

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas Sz. (Bodnár A.), Kecskés J., Kőnig A. (Bodnár L.), Nagy L., Devits Á. (Kun Á.), Czifra L. (Borók K.), Máté F. (Bakos T.), Gyügyei Z., Bodnár I., Kóródi D. Edző: Darnai József.

Sárrétudvari: Kiss Béla – Balogh R., Erős L., Földesi N. (Erős L.), Bende L. (Mező A.), Kovács P. (Ajtai P.), Horváth R., Nagy T., Füleki B., Dávid T. (Szabó Zs.), Fegyverneki M. (Szigeti T.). Edző: Gulyás Gyula. Gól: Gyügyei Z., illetve Fegyverneki M. (4), Dávid T., Horváth R., Füleki B. Jók: Kecskés J., Kóródi D., illetve mindenki, Fegyverneki M., a mezőny legjobbja. Ifi: 8–2.

Darnai József: – Teljesen megérdemelt vendég győzelem született, a csapatom, amelynek eddigi előnye volt a küzdenitudás, ezen a mérkőzésen teljesen csődöt mondott. Megköszönöm a lelkes szurkolóimnak, hogy ilyen súlyos vereség után is lelkesen bíztattak.

Gulyás Gyula: – Az első félidőben nagyszerűen és gólratörően játszottak a fiúk, a második félidőben kicsit visszaesett a játékunk, de így is uraltuk a játékot. Egy szimpatikus és lelkesen játszó csapat ellen sikerült győzelmet aratni. Gratulálok a gárda valamennyi játékosának.

Józsa SE–Kaba 3–2 (2–2)

100 néző, vezette: Hajdú I. (Fekete L., Török Cs.).

Józsa: Tóth I. – Dobi G. (Szilágyi I.), Juhász B., Bazsó O. (Hajzer L.), Tömöri L., Haszonits Zs., Demján B., Kolozsi G. (Zombor S.), Szabó Cs., Gáll F. (Szabó M.), Kerti L. (Párducz T.). Edző: Takács Barna.

Kaba: Aranyos Á. – Kuhajda Cs. (Farkas A.), Dér I., Czidor R., Bernáth K. (Plókai R.), Kiss I. (Mezei N.), Suta Cs., Szegi Zs. (Varga S.), Szabó G., Jeney D., Plókai G. Edző: Plókai Mihály. Gól: Gáll F. (2), Dobi G., illetve Szabó G., Plókai G. Jók: Dobi G., Haszonits Zs., Szabó Cs., illetve Plókai G., Suta Cs. Ifi: 0–1. Kiállítás: Hajzer L.

Szabó László: – Egy nagyon jó kezdés után sajnos az egység megbomlott, így kiegyenlített a Kaba, majd a második félidőben emberhátrányban a lelkesedés győzelmet ért a csapatnak.

Plókai Mihály: – Sajnos, addig, amíg nem tudunk bemelegíteni, más eredményt ne várjunk. Az ellenfélnek adtunk huszonöt perc előnyt, és az utána következő húsz percnyi játékot kellett volna folytatni a második félidőben is.

Polgár–Hajdúsámson 0–3 (0–0)

150 néző, vezette: Török Z. (Áncsán Gy., Kertész F.).

Polgár: Németh K. – Pethe G., Pásztor Cs., Bene L., Bodnár D., Csikós L., Bakos T., Dobó V., Szajevics P. (Reszegi L.), Polonkai L. (Kurucz G.), Nagy L. Edző: Antal József.

Hajdúsámson: Bugjó N. – Halász Z., Molnár Á., Csonka K., Dorogi Gy. (Huri M.), Tóth R. (Lázár R.), Rása G., Hodosi T., Kardos I. (Gajdos T.), Isaszegi Gy. (Babik M.), Krasznay F. (Salánki L.). Edző: Szegedi Szabolcs. Gól: Dorogi Gy., Kardos I., Rása G. Jók: Bodnár D., illetve mindenki.Ifi: 2–1. Kiállítás: Pásztor Cs., illetve Molnár Á.

Mészáros László: – A hazai bemutatkozástól többet vártunk, az ellenfél megérdemelten szerezte meg a három pontot. A sorokat rendezni kell, és rendezni is fogjuk.

Szegedi Szabolcs: – Megtört a jég.

DEAC–Szertár Sportbolt II.–Ebesi KKSE 1–6 (0–2)

300 néző, vezette: Gyarmati I. (Krizbai Zs., Tőkés R.).

DEAC: Szabó P. – Lengyel I., Radványi R., Köstner T. (Joda G.), Bencze Z. (Molnár M.), Papp G., Szőke P., Madar Cs. (Fodor T.), Hasilló R. (Katona Z.), Sóvágó I., Tar G. (Bugjó D.). Edző: Katona László.

Ebes: Salánczi Z. – Varga L., Szabó G., Barabás Z., Szabó G., Nagy M., Kanál R., Domokos R., Nagy I., Domokos I., Nagy D. Edző: Szabó László. Gól: Katona Z. Jók: Szabó P., Madar Cs.

Katona László: – Bár az értékesített tizenegyes mellett két gólt szereztünk a második félidő elején, de ez kevés volt a pontszerzéshez. Fonseca rosszul sikerült bedobása miatt végleg elment a meccs.

Szabó László: – Később nyilatkozik.

Téglás–Hosszúpályi 1–3 (0–3)

250 néző, vezette: Seres L. (Tóth Sz., Percze Zs.).

Téglás: Pálóczi I. – Horváth G., Kiss J., Fábián T., Nagy J., Marján J. (Pelles T.), Kapusi J., Bánfi Zs., Kecskés L. (Nagy J.), Tóth P., Karóczkai V. (Dudás R.). Edző: Szabó Imre.

Hosszúpályi: Sallai J. – Erdei Z. (Horváth G.), Debreceni Zs., Sándor T., Horogh F., Nagy S., Patka J., Czibere B. (Kontra D.),Olajos G. (Lakatos N.), Nagy A. (Szabó B.), Lakatos J. (Lakatos T.). Edző: Selyem Nándor. Gól: Marján J., illetve Nagy A., Nagy S., Lakatos J. Jók: Marján J., illetve mindenki. Ifi: 4–2. Killítás: Kiss J.

Szabó Imre: – Kritikán aluli játék, az ellenfél megérdemelt győzelmet aratott.

Selyem Nándor: – Magabiztos első félidei játékunk alapján háromgólos előnyre tettünk szert, a második félidőben sajnos nem tudtuk növelni előnyünket, pedig nagyon szerettük volna, mindenképpen fontos lett volna a győzelem.

Hajdúdorog–Nagyhegyes 1–1 (0–1)

250 néző, vezette: Gulyás S. (Buczkó B., Tóth M.).

Hajdúdorog: Nagy Cs. – Simicsku R. (Papp J.), Oláh Zs., Juhász B., Pogácsás J., Szojka I. (Fekete Cs.), Szabó Z., Kovács A., Simicskó Gy. (Kerek S.), Juhász T., Pogácsás B. (Bőthy M.). Edző: Gergely Péter.

Nagyhegyes: Buglyó I. – Tóth J., Nagy S., Nagy Cs., Kerékgyártó T., Kállai D., Csige I., Nagy K., Tóth M., Szarvas T., Bodnár I. (Képíró Á.). Edző: Pintér István. Gól: Juhász T., illetve Tóth M. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 9–0.

Gergely Péter: – Egy büntetőből kapott gól, négy rúgott kapufa, és a végén egy szép kontrából elért találat, igazságos döntetlen született. A mezőnyben a Nagyhegyes játszott jobban, viszont kontráinkból mi voltunk a veszélyesebbek. Gratulálok az ifi csapatnak és edzőjüknek, Majoros Attilának a nagyarányú győzelemhez.

Pintér István: – Sokat tettünk a győzelemért, de nem sikerült, igazságos a döntetlen.

Nyíradony–Derecske 1–3 (1–1)

150 néző, vezette: Kiss J. (Mező S., Pap E.).

Nyíradony: Tóth Á. – Tóth Gy., Mercs J., Pintye D., Vajda T., Kozma Gy., Takács A., Gráma I., Bodogán Z., Lukács L. (Terdik L.), Kórász B. (Varga P.). Edző: Antal István.

Derecske: Csekő D. – Berán B., Fekete S., Molnár T., Juhos L., Nyéki S. (Juhász L.), Csizmadia Cs. (Ilyés Gy.), Fábri D., Papp R. (Gyöngyösi N.), Halász A. (Csuka Zs.), Babotán J. (Bakk I.). Edző: Bálint Tivadar. Gól: Kozma Gy., illetve Nyéki S., Papp R., Csizmadia Cs. Jók: Takács A., Kozma Gy., Tóth Á., illetve Nyéki S., Juhos L., Halász A., Molnár G. Ifi: 0–1.

Antal István: – Szegény ember vízzel főz, nekünk még ünnepnapokon is kevés van belőle.

Török Sándor: – Gratulálok az összes derecskei utánpótlás és felnőtt csapatainknak a hétvégén nyújtott teljesítményükhöz, huszonegy–egyes gólaránnyal, maximális pontszámmal zártuk a hétvégét.

Hajdúnánás–Berettyóújfalu 4–1 (2–1)

100 néző, vezette: Pál G. (Berecz A., Szabó F.).

Hajdúnánás: Imrő L. (László T.) – Daróczi P., Tar A., Andorkó P., Csiszár I., Varga D. (Tímári G.), Szitkó R., Kántor T. (Oláh T.), Sánta J. (Takács I.), Újvári Zs. (Szilágyi Á.), Virág B. (Dobos I.). Edző: Kondora József.

Berettyóújfalu: László G. – Garabuczi B., Nagy Z., Kocsis T., Ékes G., Sándor Sz. (Kiss R.) (Mezei D.), Szabó P., Jancsó A., Csordás J., Nemes I. (Koszorús I.), Vigh A. (Magyaros Sz.). Edző: Vékony Sándor. Gól: Varga D., Kántor T., Újvári Zs., Szilágyi Á., illetve Garabuczi B. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 0–2. Kiállítás: László G., Nagy Z.

Kondora József: – Egy–nullás vendégvezetés után nagyobb sebességre kapcsoltunk, és ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk. Sok sikert kívánok Berettyóújfalui csapatnak!

Vékony Sándor: – Enervált, gyenge játékunk, egyéni fegyelmezetlenségekkel is párosult. A mérkőzés nagy részében legalább két sebességi fokozattal lassabban játszottunk az ellenfelünknél, így teljesen megérdemelt hazai győzelem született ilyen arányban is.