Megye I-es eredmények

Ha érdekli, milyen eredmények születtek vasárnap a megyei első osztályban, itt meg tudja tekinteni.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–Derecske 1–5 (1–0)

80 néző, vezette: Pap E. (Lévai Z., Butt T.).

Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Rácz G. – Konyári S., Havrilla I., Kiss G. (Spisák Zs.), Szabó T. (Tóth T.), Rácz F. (Tóth D.), Jónizs A., Szemán B. (Gréz B.), Szemán T., Bucskó J., Bodnár T. Edző: Asztalos János.

Derecske: Csekő D. – Fekete S., Berán B., Bíró T., Suta Cs., Juhos L. (Csuka Zs.), Gyöngyösi N., Bálint T., Nyéki S., Bakk I. (Papp R.), Csizmadia Cs. Edző: Makleit Tibor. Gól: Bucskó J., illetve Bálint T. (2), Nyéki S., Csizmadia Cs., Gyöngyösi N. Jók: Bucskó J., Szemán T., Tóth T., illetve Bálint T., Gyöngyösi N., Nyéki S., Berán B. Kiállítás: Bíró T. Ifi: 2–4.

Asztalos János: – Sajnos a mai napon is csak egy félidő erejéig tudtunk elfogadható futballt nyújtani. Félidő után pedig súlyos egyéni hibákból elkerülhető gólokat kaptunk, ami a vereségünkhöz vezetett. A kilátogató szurkolóinktól a gyenge produkció miatt elnézést kérünk.

Makleit Tibor: – Már az első félidőben is jobban játszottunk a hazai csapatnál. Rúgtunk két kapufát, és a 44. percben az ellenfél 11-esből vezetést szerzett. A második félidőben is magabiztosan uraltuk a játékot, megérdemelt győzelmet szereztünk. Még a kiállítás után is stabilok maradtunk.

Nagyhegyes–Hajdúnánás 4–3 (1–1)

200 néző, vezette: Török Z. (Papp J., Béni Gy. F.).

Nagyhegyes: Buglyó I. – Csige I., Nagy S. (Némethy P.), Szarvas T., Kállai D. (Csiszár Zs.), Butor Cs., Tóth J., Tóth J. (Tóth M.), Kerékgyártó T., Szarvas T., Kiss A. Edző: Pintér István.

Hajdúnánás: Imrő L. – Dobos I., Tar A., Újvári Zs., Bagoly J., Daróczi P., Aszalós Á. (Bacsi Zs.), Kántor T., Kolozsi G., Oláh T., Horváth Á. (Kondora J.). Edző: Kondora József. Gól: Csige I., Butor Cs., Tóth J., Szarvas T., illetve Tar A., Kántor T., Kolozsi G. Jók: mindenki, Szarvas Tibor a mezőny legjobbja, illetve Tar A., Dobos I., Újvári Zs., Kántor T., Daróczi P. Ifi: 1–1.

Pintér István: – Kár az elvesztegetett pontokért, és köszönjük a közönség támogatását.

Kondora József: – Változatos, jó iramú, sportszerű mérkőzést játszott a két csapat. Nem érdemeltünk vereséget, de ezt a játékot gólra játsszák.

Kaba–Tiszacsege 1–5 (0–2)

100 néző, vezette: Tőkés R. (Gyarmati I., Tóth G.).

Kaba: Mezei D. – Biás D. (Kuhajda A.), Kacsándi N., Szörnyi R., Almási Z. (Bakonyi J.), Csegedi A. (Miskovics F.), Szegi Zs., Kovács J., Varga S. (Futó G.), Szabó J. (Szűcs Á.), Plókai G. Edző: Plókai Mihály.

Tiszacsege: Csobán I. – Kovács I., Vaszilkó A., Vig V. (Tóth P.), Virág B., Burkó Z., Vincze Cs. (Jókai T.), Nagy K., Bodnár I., Ungvári G. (Burkó T.), Nagy D. Edző: Tóth Péter. Gól: Szűcs Á., illetve Kovács I., Vig V., Vincze Cs., Bodnár I., Nagy D. Jók: senki, illetve mindenki. Kiállítás: Szűcs Á. Ifi: 2–1.

Plókai Mihály: – Teljesen megérdemelt a vendég győzelem. Jövőhéten megpróbálunk javítani. Elnézést kérünk a szurkolóinktól.

Tóth Péter: – Ilyen arányban is megérdemelten győztünk. Örülök, hogy megszereztük az első idegenbeli győzelmünket. Örülök, hogy több játékos jól állt hozzá a mai mérkőzéshez. További sok sikert Kabának.

Téglás–Hajdúsámson 3–1 (0–1)

220 néző, vezette: Buczkó B. (Darányi A., Kertész F.).

Téglás: Pálóczi I. – Nagy J., Nagy J., Gonda N. T., Tóth P., Danó Zs. (Danó H.), Bánfi Zs. (Cseszlai R.), Fábián N. T., Kiss J. (Bánfi J.), Balogh J., Hevesi D. Edző: Szabó Imre.

Hajdúsámson: Katona G. – Csík S., Munkácsi J., Isaszegi Gy. Zs., Halász Z., Csonka K., Bartha Z., Rása G. (Szegedi Sz.), Szabó B. (Olajos G. I.), Czibere B. (Gajdos T.), Dorogi Gy. Edző: Szegedi Szabolcs. Gól: Fábián N. T., Tóth P., Bánfi Zs., illetve Dorogi Gy. Jók: Pálóczi I., Nagy J., Gonda N. T., Nagy J., Balogh J., Hevesi D., Danó Zs., illetve Katona G. Kiállítás: Csonka K. Ifi: 2–1.

Szabó Imre: – Színvonalas, változatos mérkőzésen a helyzetek és a mutatott játék alapján megérdemelt győzelmet arattunk. Az edzésmunka, a megfelelő felkészülés a mérkőzésre meghozta gyümölcsét. Külön köszönet a Nagy Ferenc által képviselt szerdai bérletes csapatnak, hogy segítették felkészülésünket. A szurkolóink ma is fantasztikusak voltak, köszönet érte.

Szegedi Szabolcs: – A döntetlen reálisabb eredmény lett volna a helyzetek alapján, de a Téglás lelkesedésben és küzdésben felülmúlt bennünket. Így megtörték veretlenségi sorozatunkat. Sok sikert kívánunk nekik a jövőheti mérkőzéshez is.