Megye I–es eredmények

Tekintse meg portálunkon hogyan alakultak a szombaton megrendezett Megye I–es mérkőzések eredményei.

Polgár–Hajdúnánás 1–2 (1–2)

150 néző, vezette: Török Z. (Darányi A., Erdélyi P.).
Polgár: Kolcsár Sz. – Nagy L., Antal J. (Rácz J.), Csikós L., Bene L., Pásztor Cs., Dobó V., Czimer J., Bodnár D., Csorba T., Polonkai L. (Kurucz G.). Edző: Hágen Zsolt.
Hajdúnánás: Imrő L. – Dobos I. (Oláh T.), Tar A., Kiss A. (Bagoly J.), Csiszár I., Újvári Zs., Andorkó P., Kántor T. (Aszalós Á.), Takács I., Szitkó R., Sánta A. (Daróczi P.). Edző: Kondora József. Gól: Polonkai L., illetve Takács T., Aszalós Á. Jók: senki, illetve Imrő L., Andorkó P., Aszalós Á., Szitkó R., Kiss A. Ifi: 1–3. Kiállítás: Oláh T.
Hágen Zsolt: – Elismerést érdemel a csapatom a Magyar Kupa szereplése miatt, hiszen nagyszerűen helytállt a szerdai mérkőzésen. A mai napon nagyon szerettünk volna nyerni, de nem voltunk elég frissek és a szerencse sem állt mellénk.
Kondora József: – Az első félidőben uraltuk a játékot és megérdemelten vezettünk. A második félidőben nem ugyanaz a Nánás jött ki a pályára, és ezért nem csodálkoztam volna rajta, ha egyenlít a Polgár.
Biharkeresztes–Püspökladány 3–2 (2–0)
200 néző, vezette: Pap E. (Csiszár K., Péter A.).
Biharkeresztes: Kiss G. – Jókai T., Czidor R., Hodosán T., Kocsis T., Mohácsi S., Okos T., Kovács L., Lakatos Cs. (Lovas G.), Varga I. (Bordás J.), Kondor L. (Székely Zs.). Edző: Madarász András.
Püspökladány: Aranyos Á. – Szabó P. (Horváth Á.), Petrovics G., Mogyorósi D., Szász L., Dan G., Pálmai Cs., Mogyorósi Z. (Szabó Zs.), Szabó B., Karacs Z., Horváth R. (Mogyorósi J.). Edző: Károlyi Albert. Gól: Kondor L., Varga I., Lakatos Cs., illetve Karacs Z., Pálmai Cs. Jók: mindenki, a mezőny legjobbja Hodosán T., illetve Mogyorósi D., Dan G. Ifi: 1–2.
Madarász András: – A győzelmet nem kell magyarázni. Gratulálok a csapatnak!
Karacs Zoltán: – A remény hal meg utoljára.
Józsa SE–Pentafrost Nyírmártonfalva SE 4–2 (0–1)
100 néző, vezette: Kiss J. (Nagy T., Nagy L.).
Józse SE: Béke R. (Tóth I.) – Szilágyi I. (Zombor S.), Juhász B., Tömöri L., Bazsó O., Demján B. (Szabó S.), Dobi G. (Szabó G.), Szabó Cs., Hajzer L. (Párducz T.), Gáll F., Szabó M. (Kerti L.). Edző: Takács Barna.
Pentafrost Nyírmártonfalva SE: Káplár F. – Konyári S., Havrilla I. (Bodnár T.), Vincze S., Gréz B., Tóth D. (Szemán T.), Vaszilkó A., Jónizs A., Spisák Zs,. Vincze G. (Mike I.), Bucskó J. Edző: Molnár Gábor. Gól: Tömöri L., Hajzer L., Dobi G., Kerti L., illetve Vaszilkó A., Gréz B. Jók: Béke R., Hajzer L., Kerti L., Szabó M., a mezőny legjobbja: Szabó Cs., illetve Konyári S., Jónizs A. Ifi: 5–1.
Takács Barna: – Egy félidőnyi előnyt adtunk magunknak, de végül megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.
Molnár Gábor: – Egy jó mérkőzésen a Józsa jobban akarta a győzelmet, és ezért nem nyertünk.
Kaba–Derecske 2–5 (2–2)
200 néző, vezette: Tóth Sz. (Mező S., Nagy J.).
Kaba: Szücs G. – Biád D. (Nagy S.), Szörnyi R. (Plókai G.), Kuhajda A. (Jeney D.), Bernáth K., Dér I., Csegedi A., Szegi Zs., Suta Cs. (Varga S.), Kovács Gy. (Almási Z.), Plókai M. (Jeges Z.). Edző: Plókai Mihály.
Derecske: Csekő D. – Berán B., Fekete S., Tóth Sz., Csuka Zs. (Babotán J.), Gyöngyösi N., Csizmadia Cs., Bálint T., Papp R., Juhos L., Halász A. Edző: Makleit Tibor. Gól: Szegi Zs., Dér I., illetve Csizmadia Cs. (2), Papp R., Halász A., Gyöngyösi N. Jók: senki, illetve Tóth Sz., Papp R., Csizmadia Cs., Bálint T., Halász A., Juhos L. Ifi: 4–1
Plókai Mihály:
– Sajnos az ellenfél teljesen megérdemelten győzött.
Makleit Tibor: – Az első félidőben gyors gólt szereztünk, és a félidő végén egyenlítettünk. A második félidőben magabiztos, jó játékkal megérdemelt győzelmet arattunk.