Megye I–es eredmények

Tekintse meg portálunkon, hogyan alakultak a vasárnap megrendezett Megye I–es mérkőzések eredményei!

Téglás–Berettyóújfalu 1–1 (0–1)

250 néző, vezette: Szűcs L. (Puskás Z., Vasziliu T.).

Téglás: Pálóczi I. – Horváth G., Kiss J., Fábián Nagy T., Deák D. (Papp F.), Tóth P., Kapusi J., Bánfi Zs., Kecskés L., Antal N. (Marján J.), Pelles T. (Dudás R.). Edző: Szabó Imre.

Berettyóújfalu: László G. – Kardos I., Nagy Z., Lovász D., Ékes G., Sándor Sz. (Kolozsvári G.), Csordás J., Szabó P., Garabuczi B. (Kiss R.), Nemes I., Vigh A. (Koszorús I.). Edző: Vékony Sándor. Gól: Bánfi Zs., illetve Nemes I. Jók: Bánfi Zs., illetve Nemes I. Ifi: 5–0.

Szabó Imre: – Két ellentétes félidő: az elsőben gyenge, enervált játék, a másodikban a lelkesedés és az akarat dicsérendő. Játékban még rengeteg a javulni való.

Vékony Sándor: – Küzdelmes mérkőzésen egyenlő erők küzdelmében az utolsó utáni percben kaptuk az egyenlítő gólt, ezért fájó a pontvesztés.

Hajdúdorog–Hosszúpályi 3–3 (2–0)

150 néző, vezette: Krizbai Zs. (Kovács R., Kóti L.).

Hajdúdorog: Tóth T. – Simicsku R., Papp J., Oláh Zs., Pogácsás J., Szojka I., Juhász T. (Pajkos I.), Bőthy M. (Majoros A.), Szücs R. (Pogácsás B.), Szabó Z., Simicskó Gy. (Dánoki Zs.). Edző: Gergely Péter.

Hosszúpályi: Sallai J. – Erdei Z., Debreceni Zs., Sándor T., Horogh F., Nagy S., Patka J., Czibere B., Horváth G., Lakatos N., Olajos G. Edző: Selyem Nándor. Gól: Juhász T. (2), Szabó Z. Jók: Juhász T., Szabó Z., Papp J., Pogácsás J., Szojka I., illetve Szabó B., Lakatos T. Ifi: 3–0.

Gergely Péter: – Két újonc csapat összecsapása volt. Az első félidőben a mi taktikánk érvényesült jobban, szép gólokat lőttünk. A második félidőben viszont nagyon beszorított bennünket az ellenfél. Hátul hibákat követtünk el, végül elvesztettünk két pontot itthon. Kezdésnek jó volt a mérkőzés, de még sokat kell javulnunk, hogy meg tudjuk állni a helyünket a Megye I–es bajnokságban. Szeretnék gratulálni az ifi csapat újabb győzelméhez, ugyanis a fiatalok ott folytatták, ahol tavaly abbahagyták, sorozatban ez a negyvenhetedik veretlen mérkőzésük, amihez szívből gratulálok. További sok sikert a Hosszúpályi csapatának!

Selyem Nándor: – Hatvan percnyi kóválygás után tértünk magunkhoz, 0–3–ról a lábukban volt a győzelem lehetősége.

Nyíradony–Sárrétudvari 1–1 (0–0)

100 néző, vezette: Pap E. (Hajdú I., Juhász J.).

Nyíradony: Tóth Á. – Tóth Gy., Terdik L., Mercs J., Keczán L. (Pintye D.), Kórász B. (Varga P.), Takács A., Gráma I., Bodogán Z., Lukács L. (Bodnár G.), Kozma Gy. (Szabó T.). Edző: Orosz János.

Sárrétudvari: Kiss B. – Katona I. (Erős L.), Balogh R., Erős L., Füleki B., Bende L. (Dávid T.), Kovács P. (Mező A.), Nagy T., Szabó Zs., Fegyverneki M., Horváth R. Edző: Antal István Gól: Takács A., illetve Balogh R. Jók: mindenki. Ifi: 7–0. Kiállítás: Mercs J.

Antal István – Hatvan percen át emberhátrányban is méltó ellenfelei voltunk a bajnokcsapatnak. Úgy érzem a helyzetek alapján is reális a döntetlen.

Gulyás Gyula – Nem tudtuk elérni.

Derecske–Kaba 7–0 (4–0)

néző, vezette: Kövér T. (Szabó J., Bodó L.).

Derecske: Csekő D. – Berán B., Molnár T. G., Fekete S., Tóth Sz., Juhos L. (Gyöngyösi N.), Csizmadia Cs. (Csuka Zs.), Papp R. (Bakk I.), Bálint T., Nyéki S. (Juhász L.), Halász A. (Bobotán J.). Edző: Bálint Tivadar.

Kaba: Aranyos Á. – Suta Cs., Dér I., Szabó S., Szabó G., Kiss I., Kovács Gy., Szegi Zs., Mezei N., Jeney D., Plókai G. Edző: Plókai Mihály. Gól: Fekete S., Csizmadia Cs., Tóth Sz., Halász A. (2), Hajdu Cs., Bobotán J. Jók: mindenki, illetve Gréz B., Szegi Zs., Suta Cs. Ifi: 0–4. Kiállítás: Bálint T.

Török Sándor – Gratulálok a csapat összes játékosának, a mai hozzáállásukhoz és teljesítményükhöz. A harmadik perctől emberhátrányban voltunk, és így is uraltuk az egész mérkőzést.

Plókai Mihály: – Szeretném megköszönni minden egyes játékosnak, aki a mai mérkőzésen részt vett, minden tiszteletem az övéké és ezúttal szeretnék elnézést kérni a kabai sportszerető szurkolóktól a mai eredmény miatt. Jövő héten megpróbálunk javítani. Gratulálok a Derecske csapatának.