“Megrogyott a társaság lelkileg”

© Fotó: Pixabay
Hajdú-Bihar – A tervek szerint két meccset játszottak volna a Megye I-ben, ám végül csak a DVSC II. – Sárrétudvari találkozót tartották meg.

DVSC – II. – Sárrétudvari KSE 6–0 (2–0)

100 néző. Vezette: Gulyás S. (Percze Zs., Berettyán Z.)

DVSC – II.: Szalánczi Z. – Molnár M. (Tonhaizer F.), Bencze Z. (Lakatos N.), Tüzes Zs. (Tomola P.), Újvárosi Á., Burai E. (Pintér Á.), Nikitscher T., Gyönyörű G. (Krajcsó K.), Nagy K., Cikos E., Kuti K. Edző: Fikker Ferenc

Sárrétudvari KSE: Rozsik K. (Juhász B.) – Szabó T., Vass Á., (Erős L.), Kiss T. (Füleki B.), Tóth N., Parti P., István B., Bajnók I., Nagy M. (Dede L.), Kiss D., Kiss B. (Nagy P.) Edző: Szabó Lajos

Gól: Gyönyörű G., Burai E., Tüzes Zs., Pintér Á. (3) Jók: Pintér Á., Újvárosi Á., Gyönyörű G., Cikos E., illetve Vass Á., István B., Nagy M. Ifi: 2–1.

Fikker Ferenc: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, 2–0-ra vezettünk az első félidő végére. Utána kicsit belealudtunk a meccsbe, emiatt sikerült az ellenfélnek jobban játszania. Az első félidő nyitott volt, de a második játékrészben sokkal stabilabbak lettünk a cseréknek köszönhetően a védelemben és a kapu előtt is.

Szabó Lajos: Nagyon gyengén kezdtük ezt a mérkőzést is, ahogy az idén mindet, ezen sürgősen változtatni kell. Két gólt kellett kapni ahhoz, hogy elkezdjünk futballozni. Az első félidő végére partiba kerültünk ellenfelünkkel, de az egyenlítő gólunkat csak egyedül a játékvezető asszisztens látta lesnek, pedig visszajöhettünk volna a mérkőzésbe. A szünet után újra két demoralizáló gólt kaptunk, ekkor megrogyott a társaság lelkileg. Az ilyen mérkőzések megnyeréséhez sokkal jobb koncentráció és kevesebb egyéni hiba szükséges.

A Nyíradony–DASE találkozót április 11-én, 16 órától rendezik.

Hajdú-Bihar - Szoros meccsen nyert a DEAC, a Szoboszló idegenben ütötte ki a Vámospércset: itt vannak a labdarúgó megyei első osztály 21. fordulójának szombati eredményei. Hajdúböszörményi TE – Berettyóújfalui SE 2–0 (1–0) 150 néző. Vezette: Buczkó B. (László J., Kovács Z.) Hajdúböszörmény: Cso...